WOOM

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 110 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Bestseller
 9. Nowość
  Bestseller
 10. Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Bestseller
 14. Bestseller
 15. Bestseller
 16. Bestseller
 17. Nowość
  Bestseller
 18. Bestseller
 19. Nowość
  Bestseller
 20. Bestseller
 21. Bestseller
 22. Bestseller
 23. Bestseller
 24. Bestseller
  Rower 24'' WOOM 5 szary
  2 649,00 zł
 25. Bestseller
 26. Bestseller
 27. Bestseller
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 110 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
WOOM
WOOM

Rowery dla dzieci WOOM BIKES to ultralekkie rowery dziecięce, za którymi oszalały dzieci i ich rodzice. W ofercie firmy WOOM BIKES znajdziemy zarówno rowery biegowe jak i pierwsze rowery z pedałami, rowery z przeżutkami czy też rowery górskie a także dziecięce rowery elektryczne.

Dlaczego warto kupić rower WOOM

To co wyróżnia rowery firmy WOOM od innych rowerów dziecięcych dosepnych na rynku to ich niska waga oraz design, za którym przepadają dzieci i rodzice. W ofercie znajdują się także rowery dziecięce z przerzutkami a ostanio także rowery górskie dla dzieci a nawet rowery z napędem elektrycznym.

Stosunkowo młoda firma a Austrii zaprojektowała rowery, które z założenia miały być najlżejszymi seryjnie produkowanymi rowerami dla dzieci. Wymagało to zaprojektowania każdego elelementu roweru na nowo z założeniem ich dopasowania do potrzeb małych rowerzystów oraz niskiej wagi. Rowery WOOM rozpoznawane są też dzięki starannie dobranej kolorystyce. Modele Woom 2 czy Woom 3 są najczęściej wybiranymi rowerkami dla dziewczynek które chcą się nauczyć jazdzić. 

Niska waga roweru WOOM

Rowery WOOM należą do najlżeszych w swoich kategoriach wiekowych czy też rozmiarowych. Rower WOOM 2 waży tylko 5,1 kg!

Marka WOOM zyskała ogromną popularność na całym świecie między innymi dla tego, że na rowerze WOOM dzieci uczą się kilkukrotnie razy szybciej jazdzić niż na rowerach tradycyjnych. Jest to fakt przemawiający za rowerami z grupy ultralekkich, do których należy WOOM.

Do bestsellerów marki zaliczaną są modele z grupy pierwszych rowerów z pedałami - rower 14 calowy WOOM 2 i rower 16 calowy WOOM 3. Kolejną grupę stanowią rowery z przerzutkami WOOM 4 czyli rower dla dziecka na kołach 20 calowych a także kolejne na kołach 24 i 26 cali czyli WOOM 5 i WOOM 6.

Nową grupę rowerów stanowi seria OFF i OFF AIR przeznaczona do jazdy terenowej. Nowością są rowery WOOM UP - czyli dziecięce rowery elektryczne.

Rowery produkowane są w kilku fabrykach na świecie, poza rowerami oferta rozszerza się także na odzież i akcesoria. 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved