Gryzaki

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 89 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
  Promocja
  Gryzak dla niemowląt łańcuch CORAL BIO TINY Dantoy
  Cena promocyjna 41,86 zł Regular Price 45,01 zł
 2. Nowość
  Promocja
  Gryzak dla niemowląt łańcuch BLAU BIO TINY Dantoy
  Cena promocyjna 41,86 zł Regular Price 45,01 zł
 3. Nowość
  Promocja
 4. Nowość
  Promocja
 5. Nowość
  Promocja
 6. Nowość
  Promocja
 7. Nowość
 8. Nowość
  Promocja
 9. Nowość
  Promocja
 10. Nowość
  Promocja
 11. Nowość
  Promocja
 12. Nowość
  Promocja
 13. Nowość
  Promocja
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Promocja
  Bestseller
 17. Promocja
 18. Promocja
 19. Promocja
  Gryzak drewniano-silikonowy Bo Jungle Flower Green
  Cena promocyjna 20,31 zł Regular Price 29,00 zł
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 89 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Gryzaki
Gryzaki

Ciekawe świata maluchy z pewnością pokochają dostępne w sklepie Bikeovo kolorowe gryzaki dla ząbkujących niemowląt. Polecamy  gryzaki wykonane z kauczuku, silikonu lub drewna, idealne dla malutkich rączek. Nie tylko dostarczą dziecku rozrywki, ale też przyniosą ulgę w trakcie ząbkowania, masując obolałe dziąsła.

Gryzaki dla ząbkujących niemowląt

Gryzaki dla dzieci to także inwestycja w rozwój sensoryczny dziecka oraz okazja do poprawy umiejętności manualnych smyka. Lekkie, bezpieczne i poręczne, dostarczą maluchowi sporo radości. U nas znajdziesz gryzaki az 24 marek ( Lullalove, MayLily, Loulou Lollipop i Lanco, Mombella, Oli&Carol, Ogobolli, Meya& Alvin, BoJungle, Matchstick Monkey i inne )

Gryzak dla niemowlaka

Wyprofilowane, dostosowane do małych dłoni gryzaki dla dzieci powstały z myślą o najmłodszych smykach. Przeznaczone do użytku od pierwszych dni życia modele są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach. Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie gryzaki w kształcie owoców, zwierzątek, słodkich przysmaków i dużo więcej. Przy wyborze gryzaka dla dziecka należy pamiętać aby gryzak dobrac opowiednio dow etapy ząbkowania. 

Etapy ząbkowania

Ząbkowanie dziecka rozpoczyna się dużo wcześniej niż myślimy, bo jeszcze w brzuchu matki. Najpierw (w 1. miesiącu życia płodowego) Faktyczne zęby mleczne można zauważyć u niemowlaków między 5. a 7. miesiącem życia, ale nie jest to reguła – czasem pierwsze ząbki występują już w 3-4 miesiącu lub nawet w 10. czy 12. (tak się dzieje często u wcześniaków – w ich przypadku uzębienie pojawia się zgodnie z wiekiem ciążowym, nie kalendarzowym)Jest to indywidualna sprawa każdego dziecka i zależy ona od budowy żuchwy i szczęki. Zależnie od etapu ząbkowania dopasowujemy maluszkowi gryzak do jego potrzeb: bardzo miękki (silikonowy, kauczukowy) na początek, miękki/średnio twardy na środkowy etap kiedy żabki są już widoczne (kauczukowy, miękki drewniany) oraz twardy (drewno) kiedy maluszek chce pocierać zabki które sa już na miejscu. 

Gryzaki dla niemowląt – użyteczne przy ząbkowaniu

Bolesne ząbkowanie to trudny czas zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Istnieje jednak sposób, by ulżyć maluchowi w bólu. Gryzaki na ząbkowanie szybko przyniosą ukojenie smykowi, zwłaszcza jeśli wcześniej zostaną schłodzone. Jednocześnie pozwolą ćwiczyć prawidłowy chwyt i rozwijać zmysł dotyku. Nasz sklep online oferuje m. in. drewniane modele o właściwościach antybakteryjnych, odpowiednie także dla małych alergików. Dostępne w asortymencie Bikeovo gryzaki dla dzieci wyróżniają się starannym, ręcznym wykonaniem i minimalistycznym designem. Kolorowe, miękkie i lekkie, będą doskonałym prezentem dla malucha. Gwarantujemy atrakcyjne w stosunku do jakości ceny oraz szeroki wybór oferowanych modeli.

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved