Sporty plażowe

Zobacz jako

Produkty 30

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Promocja
  Silikonowy Dysk Scrunch - Lila
  Cena promocyjna 23,20 zł Regular Price 29,00 zł
 6. Promocja
  Piłka Scrunch - Pudrowy róż
  Cena promocyjna 36,00 zł Regular Price 45,01 zł
 7. Promocja
  Piłka Scrunch - Błękitny
  Cena promocyjna 36,00 zł Regular Price 45,01 zł
 8. Promocja
  Piłka Scrunch - Ciemny szary
  Cena promocyjna 36,00 zł Regular Price 45,01 zł
 9. Promocja
  Piłka Scrunch - Wiśniowy
  Cena promocyjna 40,50 zł Regular Price 45,01 zł
 10. Brak w magazynie
 11. Brak w magazynie
 12. Brak w magazynie
 13. Brak w magazynie
 14. Brak w magazynie
 15. Promocja
  Piłka do skakania dla dziecka Ratatam Gold
  Cena promocyjna 332,10 zł Regular Price 369,00 zł
  Brak w magazynie
 16. Nowość
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 30

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Sporty plażowe
Sporty plażowe

Letni odpoczynek kojarzy nam się przede wszystkim z wysoką temperaturą, plażą i pełnym relaksem nad wodą. Gorący piasek to ulubione miejsce spędzania letnich dni dla wielu rodzin i przyjaciół. Dla dzieci również jest to niesamowita atrakcja. Kategorię sporty wodne stworzyliśmy po to, aby umilić ten czas. Znajdziesz tutaj produkty, które pomogą nie tylko ciekawie, ale i aktywnie spędzić czas. Zapraszamy do zapoznania się z tym asortymentem.

Frisbee, latawce, piłki dmuchane — koniec z nudą na plaży

Bierne leżenie na plaży jest dobre, do pewnego momentu. Po kilku godzinach kąpieli słonecznych możemy mieć dosyć i szukać alternatywnych form spędzania czasu. Przychodzimy wiec z pomocą i proponujemy szeroki wybór gier plażowych, które sprawią, że nawet kilkugodzinne przesiadywanie na świeżym powietrzu dzień za dniem nie będzie nudne. Proponujemy takie atrakcje jak frisbee, piłki dmuchane i piłki do skakania, latawce treningowe i wiele innych.

Sprzęt do uprawiania sportów na plaży

Cena każdego artykułu do uprawiania sporów na play jest bardzo atrakcyjna, a na zakup może pozwolić sobie dosłownie każdy. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że można wybrać artykuł dopasowany do indywidualnych potrzeb. Artykuły plażowe dostępne w naszej ofercie łączą przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony są elementami, które pozwalają milo i ciekawie spędzić czas, z drugiej jednak szlifują kondycję fizyczną zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zainwestowane pieniądze są więc gwarancją zaprocentowania w przyszłości.

Akcesoria plażowe dla dzieci i dorosłych

Dla bezpieczeństwa pociech, które nierzadko spędzają w ruchu wiele godzin na słońcu, warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież z filtrem UV, którą znajdziecie w skkepie tutaj. Plaża to świetna odskocznia dla całej rodziny, gdzie warto zabrać różne akcesoria. Wspólne rzucanie dyskiem, czy zabawa na piasku to zawsze niezapomniane wspomnienia.

Jakie umiejętności rozwijają gry plażowe?

Warto pamiętać, że sporty plażowe stworzone są nie tylko po to, aby przełamywać czasami nudny schemat biernego leżenia, ale przede wszystkim po to, aby zadbać o zdrowie. Oprócz tego możemy liczyć również na szereg innych korzyści. To na przykład lepsza koncentracja, szlifowanie precyzyjności oraz koordynacji. Osoba, która rzuca Frisbee, musi dokładnie oszacować, z jaką siłą i w jakim kierunku rzucić dysk, aby dotarł on w wybrane miejsce. Potrzebna tutaj także duża koncentracja, gdyż w innym przypadku krążek może nie zostać złapany.

Większość gier plażowych pozwala pogłębiać relacje towarzyskie oraz więzy rodzinne. Uczą stosowania się do zasad, radzenia sobie z porażką oraz sprytu. Takie cenne lekcje mogą przełożyć się z radzeniem sobie w codziennym życiu.

Gry plażowe w sklepie Bikeovo.pl

Aktywne spędzanie czasu zarówno przez dzieci, jak i dorosłych jest bardzo istotne ze względów zdrowotnych. Organizm po wysiłku na świeżym powietrzu jest o wiele lepiej dotleniony, przez co mięśnie oraz mózg funkcjonują sprawniej. Podczas wysiłku fizycznego wydzielane są endorfiny, czyli hormony szczęścia, które wprawiają nas w dobry nastrój.

Każdy produkt w naszym sklepie jest wykonany ze starannością i z najlepszych materiałów, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Przedmioty w tej kategorii występują także w różnej kolorystce, dzięki czemu możliwy jest wybór swojego ulubionego wariantu.

Akcesoria na plaże dla dzieci i dorosłych

Dzieci wprost uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu oraz każdą aktywność fizyczną. Dzięki temu takie produkty jak piłki do skakania czy popularne plastikowe dyski typu frisbee to doskonałe rozwiązanie na przełamanie plażowej monotonii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupów. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz pełne zadowolenie z otrzymanego towaru.

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved