Zabawki kreatywne

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 763 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
  Promocja
  Zestaw Startowy dla Konstruktorów 49 el 34586 BRIO Builder
  Cena promocyjna 84,55 zł Regular Price 89,00 zł
 3. Nowość
  Promocja
  Zestaw Majsterkowicza 136 el. 34587 BRIO Builder
  Cena promocyjna 189,05 zł Regular Price 199,00 zł
 4. Nowość
  Promocja
  Zestaw Majsterkowicza 211 el. 34588 BRIO Builder
  Cena promocyjna 284,06 zł Regular Price 299,00 zł
 5. Nowość
  Promocja
  Klocki Magnetyczne Pociąg BRIO 30124
  Cena promocyjna 122,56 zł Regular Price 129,00 zł
 6. Nowość
  Promocja
  Klocki Magnetyczne Słoń i Żyrafa BRIO 30284
  Cena promocyjna 99,75 zł Regular Price 105,01 zł
 7. Nowość
  Promocja
  Kolorowe Drewniane Klocki 25 szt. BRIO 30112
  Cena promocyjna 37,05 zł Regular Price 39,00 zł
 8. Nowość
 9. Nowość
  Promocja
  Kosmetyczka z akcesoriami Little Dutch Beauty Case
  Cena promocyjna 143,65 zł Regular Price 169,00 zł
 10. Nowość
  Zestaw sztućców dla dzieci Dantoy GREEN GARDEN
  Cena promocyjna 36,27 zł Regular Price 39,00 zł
 11. Nowość
  Zestaw do hot dogów Dantoy GREEN GARDEN
  Cena promocyjna 73,47 zł Regular Price 79,00 zł
 12. Nowość
  Promocja
  BRIO Builder Zestaw z Silniczkiem 120 el.
  Cena promocyjna 255,56 zł Regular Price 269,00 zł
 13. Nowość
  Promocja
  Zestaw konstrukcyjny z Rejestratorem Dźwięku 34592 BRIO Builder
  Cena promocyjna 160,55 zł Regular Price 169,00 zł
 14. Nowość
  Promocja
  BRIO Builder Zestaw Świetlny
  Cena promocyjna 217,55 zł Regular Price 229,00 zł
 15. Nowość
  Promocja
  Zestaw Majsterkowicza 271 el. BRIO Builder
  Cena promocyjna 369,55 zł Regular Price 389,00 zł
 16. Nowość
  Promocja
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 763 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Zabawki kreatywne
Zabawki kreatywne

Zabawki kreatywne to najlepsze co może przytrafić Twojemu dziecku. Zabawki te wyzwalaja w dzieciach potrzebę kreacji, czyli dziecko spędza czas bawiąc się na wiele sposobów, zależnie od swojej niekończącej się kreatywności. Zabawki te mają taką funkcję, jaką nada im dziecko w danej chwili. Ten bardzo popularny oststnio rodzaj zabawek służy do rozwijania wyobraźni i umiejętności dobrej zabawy u dzieci.

Kreatywne Zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawki kreatywne dla niemowląt i dzieci mają za zadanie przede wszystkim stymulacje myślenia dziecka i skłonienie go do rozwoju kreatywności. Stworzone są na podstawie wieloletnich badań naukowych. Kreatywne zabawki ćwiczą także zdolności manualne dziecka oraz uczą cierpliwości i rozwijają spostrzegawczość.

Kreatywne zabawki dla 2 latków i starszych maluchów obejmują szeroki zakres produktów. Wśród nich znajdziemy układanki, klocki, przybory plastyczne, malowanki, wydrapywanki, magnesy, ubieranki, wyklejanki, nawlekanki, tworzenie masek, postaci, ubiorów, czy akcesoria muzyczne. Znalezienie idealnego produktu nie powinno więc stanowić większego problemu.

Zabawki kreatywne dla dzieci w różnym wieku

Główną zaletą, jaką niesie za sobą wybór takiego produktu jak zabawka kreatywna, jest to, że nie oferuje dziecku gotowego rozwiązania. Dziecięce zabawki kreatywne są bardzo atrakcyjne w oczach malucha, co skłania go do wykorzystywania przedmiotów w różny sposób i poszukiwania rozmaitych rozwiązań. Kreatywny sposób myślenia z pewnością przyda się w kolejnych etapach życia, także w dorosłości. Kreatywne zabawki dziecięce to szansa na odkrycie zdolności artystycznych i kształtowanie ich od najmłodszych lat. Sklep Bikeovo.pl oferuje zarówno zabawki dla niemowląt, jak i zabawki dla dziesięciolatków. Zapraszamy do sprawdzenia szerokiego wyboru asortymentu dla dzieci.

Kreatywne zabawki dla dzieci – jak wybrać?

Jeżeli Twój maluch marzy o byciu małym konstruktorem i od małego próbuje tworzyć nieszablonowe konstrukcje, to teraz możesz mu to ułatwić. Zabawki kreatywne dla chłopców umożliwiają samodzielne składanie określonych elementów. Uczy to cierpliwości, wytrwałości, a także rozwija wyobraźnie i zdolności manualne. Kreatywne zabawki dla chłopców to gwarancja dobrej zabawy przez długie godziny.

Zabawki kreatywne dla dzieci poszerzają horyzonty, wyzwalają pomysłowość i uczą spostrzegawczości. Takie produkty jak gry magnetyczne dla dzieci, dzięki niewielkiej konstrukcji mogą być także towarzyszem dalszych lub bliższych podróży.

Zabawki kreatywne dla dzieci – doskonały pomysł na prezent

Kreatywne zabawki, znane także jako mądre zabawki to świetny sposób na urozmaicenie rozrywki dziecka. Zestaw kreatywny dla dzieci to niekończące się pomysły i opcje. Zabawki te stworzone są nie tylko w celach rekreacyjnych, lecz przede wszystkim, aby umożliwiać dziecku prawidłowy rozwój. Już teraz sprawdź zabawki kreatywne dla dziecka na stronie Bikeovo.pl i wybierz produkty, które Twoje dziecko od razu pokocha.

Jakie kreatywne zabawki dla niemowląt?

Niektórzy wciąż wierzą, że nie ma dużego znaczenia, czym będzie bawiło się małe dziecko. To oczywiście nieprawda, a oryginalna zabawka może zapaść w pamięć na całe życie. Poza tym trzeba pamiętać o bezpieczeństwie, a niektóre kreatywne zabawki dla niemowląt pozostawiają sporo do życzenia, jeśli chodzi o jakość.
Uroczą zabawką dla małego dziecka są pojazdy i zwierzątka na sznurku. Jeszcze wcześniej można korzystać z mat edukacyjnych i układać korkowe czy drewniane klocki. Naturalne, przyjemne w dotyku materiały i nie narzucające się kolory są neutralne dla dziecka, więc nie odciągają od harmonijnej zabawy.

Gdy dziecko ma dużą wyobraźnię

Masz czasem wrażenie w zwykłym sklepie z zabawkami, że Twoje dziecko ma większą wyobraźnię, niż autorzy gier i lalek? Sklep Bikeovo powstał właśnie z myślą o rodzicach, którzy chcą czegoś więcej – ciekawych rozwiązań, pięknych kolorów i najlepszych materiałów. Dodatkowo możesz sortować je pod względem producenta czy ceny, co jeszcze bardziej ułatwia szybkie znalezienie wybranego modelu. Szukasz zabawki kreatywnej dla 8-latka? Sortuj wyniki pod względem wieku i ułatw sobie wybór.

Zabawki kreatywne dla przedszkolaków

To, co wyróżnia zabawki kreatywne to, to, że nie oferują one dziecku gotowego rozwiązania. Atrakcyjność tych zabawek motywuje malucha do poszukiwania różnych wariantów zabawy i wykorzystywania zabawki w sposób, jaki jest w ich przekonaniu właściwy – a nie, jaki został narzucony. Ten sposób myślenia okazuje się bardzo przydatny w przyszłości. Zabawki dla przedszkolaków w wersji kreatywnej pozwlajaą odkryć dziecku zdolności artystyczne i zacząć je kształtować od najmłodszych lat.

 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved