Okulary, maski i rurki do pływania

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 56 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Czepek do pływania dla dziecka Sunnylife - Monty the Monster
  Cena promocyjna 47,60 zł Regular Price 67,99 zł
 2. Czepek do pływania dla dziecka Sunnylife - Tully the Tiger
  Cena promocyjna 47,60 zł Regular Price 67,99 zł
 3. Promocja
  Zestaw do nurkowania dla dzieci 6+ Sunnylife - Blue Marble
  Cena promocyjna 174,30 zł Regular Price 249,00 zł
 4. Promocja
  Brak w magazynie
 5. Bestseller
  Brak w magazynie
 6. Bestseller
  Brak w magazynie
 7. Bestseller
  Brak w magazynie
 8. Bestseller
  Brak w magazynie
 9. Bestseller
  Brak w magazynie
 10. Bestseller
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 56 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Okulary, maski i rurki do pływania
Okulary, maski i rurki do pływania

Okulary do pływania, maski osłaniające oczy i nos, czy rurki do oddychania pod wodą to najpopularniejsze akcesoria używane nie tylko na basenach, ale i podczas wypoczynku nad innymi zbiornikami wodnymi. Takie produkty umożliwiają dzieciom swobodne nurkowanie, lecz także chronią oczy przed zanieczyszczeniami oraz kontaktem z chlorem.

Okularki pływackie dziecięce

Nauka pływania czy podwodne szaleństwa? Z okularami do pływania dziecko nabierze pewności i poczuje się swobodnie z myślą, że woda nie napłynie mu do oczu w najmniej oczekiwanym momencie. Posiadamy okulary, maski, oraz rurki dla dzieci w różnych kolorach, dzięki czemu znajdziesz tutaj zarówno wersje dla dziewczynek, jak i chłopców. Już teraz pozwól dziecku odkrywać podwodne tajemnice i spraw, aby nurkowanie stało się nie tylko świetną rozrywką, ale i pouczającym zajęciem.

Maski do pływania oraz rurki dla dzieci

Maski do pływania oraz rurki to niezwykle często wykorzystywane elementy w treningu pływackim, zarówno rekreacyjnym, jak i sportowym. W sklepie Bikeovo możesz wybierać między wieloma modelami i wersjami okularów pływackich dla dzieci. Posiadamy wielokolorowe okularki do pływania, jak i większe gogle dzieciece pływackie, które przydadzą się do nurkowania ze względu na duże pole widzenia i szeroką silikonową uszczelkę, która zapobiega dostawaniu się wody do oczu.

 • Maski do nurkowania

Maski do nurkowania dla dzieci to element, który pozwala w komfortowy sposób zachwycać się widokami podwodnego świata. Dobry kąt widzenia, optymalne warunki oddychania oraz dobrej jakości uszczelki zapobiegające dostaniu się wody do środka pozwalają bez przeszkód odkrywać dzieciom wodne tajemnice. To doskonały początek, aby zacząć przygodę z nurkowaniem.

 • Rurki do nurkowania dla dzieci — do komfortowego oddychania pod wodą

Rurka do nurkowania dla dzieci została stworzona z myślą o tym, aby woda nie dostawała się do środka. To doskonałe rozwiązanie na sam początek przygody z nurkowaniem. Zaprojektowana została w celu łatwego i komfortowego oddychania po zanurzeniu się pod powierzchnię wody. Posiadamy rurki do nurkowania w różnych odsłonach, dzięki czemu dziecko może wybrać swój ulubiony model.

Akcesoria do nurkowania dla dzieci i dorosłych

Jeżeli Twoje dziecko posiada dryg lub chęć do odkrywania wodnych tajemnic to z pewnością elementy do nurkowania w naszej ofercie, są tym, czego potrzebujesz. Są to także akcesoria przydatne wtedy, kiedy dziecko jeszcze nie miało doświadczenia z taką czynnością, a chcesz to umożliwić.

Okularki do płyyania dla dzieci - punkt wakacyjnej listy potrzeb

Okulary do pływania dla dzieci to wręcz obowiązkowy punkt na liście wakacyjnej wyprawki. Ochrona oczu przed wodnymi zanieczyszczeniami i chlorem to ważna kwestia, by uniknąć podrażnień oraz infekcji oczu.


Już teraz zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu i oczywiście do zakupu. Gwarantujemy sprawną przesyłkę i pełne zadowolenie z otrzymanego zamówienia.

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved