Śpiworki do wózka

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 94 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
 • Cena
 • Dostępność
Pozycja
 1. Nowość
  Promocja
 2. Nowość
  Promocja
  Makaszka śpiworek do wózka premium 12-36 m RAINBOW MOUNTAIN
  Cena promocyjna 464,07 zł Regular Price 469,00 zł
 3. Nowość
  Promocja
  Makaszka śpiworek do wózka premium 12-36 m DREAM GARDEN
  Cena promocyjna 464,07 zł Regular Price 469,00 zł
 4. Nowość
  Promocja
  Makaszka śpiworek do wózka premium 12-36 m TREASURE
  Cena promocyjna 464,07 zł Regular Price 469,00 zł
 5. Nowość
  Promocja
 6. Nowość
  Promocja
 7. Nowość
  Promocja
 8. Nowość
  Promocja
 9. Nowość
  Kombinezon / śpiworek niemowlęcy Elodie Details - Pebble Green
  Już od 429,00 zł Regular Price 429,00 zł
 10. Nowość
  Promocja
 11. Nowość
  Promocja
  Śpiworek do wózka premium 0-18 m Makaszka COUNTRYSIDE TALES
  Cena promocyjna 445,47 zł Regular Price 499,00 zł
 12. Nowość
  Promocja
  śpiworek do wózka premium 12-36 m Makaszka COUNTRYSIDE TALES
  Cena promocyjna 464,07 zł Regular Price 469,00 zł
 13. Nowość
  Promocja
  Śpiworek do wózka premium 12-36 m Makaszka CINNAMON ROSE
  Cena promocyjna 464,07 zł Regular Price 469,00 zł
 14. Nowość
  Promocja
 15. Nowość
  Promocja
 16. Nowość
  Promocja
 17. Nowość
  Promocja
 18. Nowość
  Promocja
 19. Nowość
  Promocja
 20. Nowość
  Promocja
 21. Nowość
  Promocja
 22. Nowość
  Promocja
 23. Promocja
  Bestseller
 24. Promocja
  Bestseller
 25. Promocja
  Bestseller
 26. Promocja
  Bestseller
  Śpiworek do wózka PREMIUM Makaszka 0-18 m NIGHT FLOWERS
  Cena promocyjna 351,20 zł Regular Price 439,00 zł
 27. Promocja
  Bestseller
 28. Promocja
  Bestseller
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 94 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
 • Cena
 • Dostępność
Pozycja
Śpiworki do wózka
Śpiworki do wózka

Śpiworek do wózka to niezastąpiony element jesienno-zimowych spacerów. Dobrej jakości śpiworek do wózka jest ciepły, wygodny i co ważne - wodoodporny. Wykonany z materiałów najwyższej jakości, z membraną i otworami na pasy bezpieczeństwa.

W ofercie Bikeovo znajduje się szeroki asortment śpiworków i mufek do wózków, które zapewnią twojemu dziecku odpowiedni komfort i temperaturę podczas spaceru.

Śpiworek do wózka na zimę i jesień

Zimą, a także w chłodniejsze, jesienne dni, niezastąpione są śpiworki do wózka. Pozwalają otulić maluszka tak, aby nie dostało się do niego zimne powietrze. To doskonała alternatywa dla kocyków i kołderek, które dziecko może rozkopać, odkrywając się. Śpiworki zimowe do wózków najczęściej wykonane są z wodoodpornych tkanin, tak aby ochronić pociechę nie tylko przed chłodem i wiatrem, ale również przed deszczem i śniegiem.

Wnętrze śpiworków do wózka

Wewnątrz, śpioworki do wózka na zimę, wyściełane są miękkim, delikatnym materiałem. Materiały te są zazwyczaj bardzo ciepłe i miłe w dotyku. Śpiwory do wózków i fotelików są zaprojektowane tak, aby otulić dziecko, jednocześnie zapewniając mu wygodę i swobodę ruchów.

Wiek dziecka a śpiworek do wózka

Jest kilka elementów, które należy wziąć pod uwagę, dobierając śpiworek na zimę. Z pewnością jest to - na początek - wiek dziecka. Jeśli dopiero oczekujecie dziecka lub macie malucha w wieku do 12 miesięcy polecamy śpiworek 0-12 miesięcy, czyli model mniejszy, który idealnie zmieści się do gondoli i pierwszej spacerówki. 

Jeśli szukacie śpiworka dla większego dziecka, w sklepie Bikeovo znajdziecie także śpiworki w większych rozmiarach, określane na: 12-24 lub 12-36 miesięcy. Z pewnością otulą one większe dziecko dając mu możliwość wyciągnięcia nóżek z bucikami jeśli zajdzie taka potrzeba.

W naszym sklepie oferujemy również śpiworek do wózka, który rośnie z dzieckiem. Jest to taki model śpiwora, który ma dopinaną dolną część śpiworka w miejscu nóg dziecka. Stanowi to naturalne przedłużenie śpiworka. Posłuży on wtedy przez kilka sezonów, od urodzenia, w swej wersji podstawowej, po trzeci rok życia, w wersji z dopiętą częścią dolną śpiworka.

Nasz sklep online oferuje śpiworki do wózka marki Samiboo, które wystarczą na kilka sezonów i rosną z dzieckiem.

Jaki śpiworek do wózka wybrać?

Należy pamiętać o dobraniu właściwego rozmiaru śpiworka do wieku dziecka i wielkości wózka. Śpiworek zimowy dla dziecka powinien być dobrze dopasowany do wózka. Należy pamietać, że śpiworek zawsze będzie zabierał nam trochę miejsca w wózku. Warto więc odpowiednio go dobrać i zastanowić się czy maluchowi nie będzie za ciasno. Należy pamietać, żeby dziecko miało wystarczająco dużo miejsca na delikatny ruch, który jest naturalny dla dziecka.
 
Wiadomym jest, że inaczej będzie się prezentował spiworek w gondoli a inaczej w spacerówce. W gondoli wózka głebokiego nie mamy pasów a w spacerówce musimy przemyśleć, na ile łatwo zapinają sie w śpiworku pasy oraz jak łatwo się wsadza i wyciąga malucha z wózka.
 
Śpiworek do wózka dobieramy też do warunków, jakie panują w szerokości geograficznej, w której mieszkamy. Grubsze śpiworki, mocno wypełnione ociepliną, są popularniejsze w chłodniejszych miejscach, zaś w cieplejszych rejonach warto zdecydować się na śpiwor do wózka o średniej grubości ociepliny. 

Jakie są zalety śpiworków do wózków dla dzieci?

 • Po pierwsze posiadanie śpiworka dla dziecka minimalizuje zmartwienie o to, czy dziecku jest dobrze i ciepło. W przypadku częstej zmiany temperatury, gdy cały czas zmieniamy miejsce położenia, wchodzimy do sklepu czy samochodu, możemy regulować szczelność i ciepło w śpiworku.
 • Każdy śpiworek oferowany w sklepie Bikeovo posiada regulację, możliwość odpięcia lub dopięcia górnej części śpiworka jeśli dziecku jest za gorąco lub za zimno.
 • Śpiworek, dzięki swoje konstrukcji, bardziej niż pościel do wózka czy kocyk utrzyma ciepło, będzie wodoodporny i wiatroszczelny. A co najważniejsze zawsze pozostanie na swoim miejscu.

Bogaty wybór śpiworków do wózka w sklepie Bikeovo

W sklepie Bikeovo dostępne są śpiworki do wózka i fotelika w wielu kolorach i wzorach, aby z łatwością dopasować je do posiadanych wózków i fotelików samochodowych. Ponadto występują w wielu rozmiarach, więc możemy dobrać je do wieku dziecka. 

Wszyscy, którzy szukają okazji aby kupić tanio śpiworek do wózka zapraszamy do naszego działu romocje, gdzie spotkacć można super okazje cenowe.

 

 
 
© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved