Rowery dla dzieci 20 cali

Zobacz jako

Produkty 26

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Bestseller
 2. Bestseller
  Lekki Rower Dziecięcy 20" Frog 53
  Już od 2 599,00 zł
 3. Rower dziecięcy 20" BEMOOV M20
  Już od 2 359,00 zł
 4. Promocja
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 26

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Rowery dla dzieci 20 cali
Rowery dla dzieci 20 cali

Kiedy dziecko nauczy się już jeździć na rowerze, to przychodzi taki moment, że chce jechać dalej i szybciej. Jest to normalna kolej rowerowego rozwoju dziecka. Nastepnym po pierwszym rowerze dla dziecka z pedałami jest PIERWSZY ROWER DZIECIĘCY Z PRZERZUTKAMI.

Pierwszy rower z przerzutkami dla dzieci na kołach 20 cali

Rower dla dziecka na kołach 20 calowych to spory przeskok. Najczęściej jest następcą roweru 16 calowego. Rowery 20 calowe dla dzieci to pierwsze rowery wyposażone w przerzutki.
Rowery te dla zmniejeszenia wagi, mają ramy z lekkiego aluminium. Dla lepszego dopasowania do wzrostu dziecka rowery dziecięce 20 calowe mogą mieć różne wielkości ram. Takim przykładem będzie marka Frog Bikes, która produkuje rowery 20 calowe w dwóch rozmiarach ram wiekszej Frog 55 i mniejszej Frog 52. Gdzie liczba oznacza długość wewnętrzną nogi dziecka.

Tak więc dziecko które chce jeździć na rowerze 20 calowym powinno mieć wewnętrzną długość nogi ok. 50-52 cm. Podobnie marka ultralekkich rowerów Kubikes produkuje swoje rowery dziecięce na kołach 20 cali opeirając je na ramach w rozmiarze S i L.

Woom Bikes robi natomiast jeden model roweru 20 calowego. Jest to Rower WOOM 4

Idealny rower 20 cali dla 5 latków

Rower 20 cali jest to rower dedykowany dla dzieci już od 105 cm wzrostu (przy małej ramie), Jest to więc idealny rower dla 5 latka a przy większych ramach będzie pasował róweniż dla 8 latka. Szeroki zakres dopasowania wieku dziecka czyni z roweru 20" calowego bardzo uniwersalny rower dzicięcy. Będzie on idealny do jazdy codziennej po mieście jak i terenowych wypadów podczas weekendów.

Lekkie i uniwersalne rowery na kołach 20 cali

Rowery dla dzieci na kołach 20 cali są to już rozwiązania bardzo podobne do "dorosłych" rowerów. Są wyposażone w profesjonalne napędy, najczęściej jest to korba o jednej zębatce (28-32 zęby) i 8-20 przełożeń na tylnym kole.

Zestrojenie wszystkich komponentów w tych rowerach tak aby utrzymać niską wagę jest nie lada wyzwaniem dla producentów. Najlepiej radzą sobie z tym takie firmy jak Frog Bikes, Kubikes, Woom Bikes i Early Rider. Ich rowery 20 calowe mają bardzo nieskie wagi, które wachają się w zakresie poniżej 7 kg - 8 kg.

Rowery hybrydowe na kołach 20 cali

Rowery dziecięce 20 calowe zwane są często rowerami hybrydowymi. Czyli takimi, które mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są to też rowery, do których można już zamontować bagażnik rowerowy. Posiadają także mocowanie na koszyk na bidon czy też pompkę.

W ofercie sklepu Bikeovo.pl posiadamy ponad 60 modeli rowerów na kołach 20 calowych dla dzieci. W wielu przepięknych kolorach.

Ważnym wyposażeniem każdego roweru jest kask rowerowy. Odpowiednio dobrany stanowi zabezpieczenie głowy rowerzysty. 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved