Akcesoria do desek SUP

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 130 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
  Brak w magazynie
 3. Brak w magazynie
 4. Brak w magazynie
 5. Brak w magazynie
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 130 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Akcesoria do desek SUP
Akcesoria do desek SUP

SUP to dyscyplina sportowa, która sukcesywnie z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Jeżeli myślisz o spróbowaniu swoich sił w tym sporcie wodnym musisz wyposażyć się w deskę SUP oraz oczywiście dobrać odpowiednie akcesoria. W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości produkty, które przysłużą się do efektywnych treningów Stand UP Paddleboardingu i dostarczą mnóstwo frajdy i niezapomnianych wrażeń.

Znajdziesz tu całe mnóstwo produktów dedykowanych miłośnikom tej stosunkowo nowej dyscypliny. To między innymi worki wodoodporne, futerały oraz pompki SUP. Takie akcesoria są niemal niezbędnym uzupełnieniem tradycyjnej deski SUP. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście worki wodoodporne, gdyż są one prawdziwym must have każdej wyprawy na wodzie. 

Wszystkie akcesoria w tej kategorii są owocem pracy projektantów pracujących dla najlepszych firm na rynku. Dzięki temu oferujemy tylko najlepszej jakości produkty, wykonane z dbałością o detale. Wszystkie wodoodporne akcesoria cechują się szczelnością, a wspomniane wyżej worki do treningu SUP posiadają solidne zamki. Nasza gama dodatków SUP występująca w tej kategorii to jednak o wiele szerszy zakres gadżetów. 

Proponujemy także inne, przydatne produkty, które docenią miłośnicy sportów wodny, pragnących odbyć swój trening bez zmartwień o swoje osobiste rzeczy. To na przykład wodoodporne futerały na telefon. Dzięki nim podczas spokojnego pływania możesz słuchać swojej ulubionej muzyki i robić zdjęcia. 

Każdy użytkownik deski SUP musi posiadać także dobrej jakości pompkę. Oferowane przez nas urządzenia cechują się wysoką wydajnością, dzięki czemu szybko przygotujesz swoją deskę do startu.

Akcesoria SUP

Deska i wiosła to dwa przedmioty, które muszą być zawsze gotowe do użytku, aby możliwe było surfowanie po różnych akwenach. Oprócz takich produktów w naszym sklepie oferujemy dodatkowe akcesoria SUP najwyższej jakości. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze lepsza, a to wszystko przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. 

Akcesoria do deski SUP

Mimo tego, że do pływania wystarczy nam jedynie deska i wiosło warto pomyśleć nad dodatkowymi akcesoriami SUP. Pozwolą one zachować bezpieczeństwo, ułatwią transport sprzętu, oraz rozszerzą funkcjonalność deski. W naszej ofercie znajdziesz takie gadżety SUP jak:

 • Pompki do desek SUP – profesjonalne pompki SUP stworzone są po to, aby jak najszybciej napełnić powietrzem wnętrze desek. Przygotowania sprzętu dzięki użyciu takich urządzeń przebiega o wiele szybciej, a my jeszcze dłużej możemy cieszyć się z niesamowitych wrażeń na wodzie. Dostępne na pompki elektryczne, jak i ręczne, tak więc każdy może wybrać coś dla siebie;
 • Smycz bezpieczeństwa/leash – to przyrząd zakładany z jednej strony na kostkę, a z drugiej mocowany do deski. Takie rozwiązanie chroni przed zgubieniem deski SUP i utratą kontaktu z nią. Polecana jest przede wszystkim osobom, które pływają na otwartych akwenach o silnych prądach i wysokich falach. Leash to prosta, stalowa linka, pokryta gumową powłoką o długości kilku metrów. Sposób jej użycia jest bardzo łatwy;
 • Pływaki do wioseł – to z kolei zabezpieczenie wiosła przed zatonięciem. Gdy wpadnie ono do wody specjalna bojka, gwarantuje, że wiosło nie zatonie i będzie unosiło się na powierzchni wody. Jaskrawy kolor takiego gadżetu umożliwi szybkie odnalezienie wiosła;
 • Pianki i kamizelki do wody – akcesoria do deski SUP tego typu zwiększają bezpieczeństwo podczas pływania i zapobiegają utonięciu;
 • Żagle – żagle do desek SUP to z kolei akcesoria, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność sprzętu o windsurfing;
 • Finy (stateczniki) – przymocowanie statecznika do deski wpływa na jej sterowność. Do wyboru mamy finy różniące się wielkością, kształtem, czy materiałem wykonania, dzięki czemu możemy dowolnie modyfikować deskę i wpływać na jej parametry;
 • Wodoodporne plecaki i torby – każda podróż wymaga zabrania ze sobą różnych osobistych przedmiotów oraz innych drobiazgów. Ważne jest wtedy, aby móc je trzymać w komfortowych i bezpiecznych warunkach. To samo dotyczy pokrowców na deski SUP.

Wyżej wymienione akcesoria do desek SUP to jedne z licznych rozwiązań, które można znaleźć w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z tą i innymi kategoriami. Życzymy udanych zakupów.

 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved