Poduszki ciążowe

Zobacz jako

Produkty 8

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
  Promocja
  Poduszka Ciążowa i Leżaczek dla dziecka Multirelax 3w1 Jersey Candide
  Cena promocyjna 171,76 zł Regular Price 229,00 zł
 2. Promocja
  Rogal bambusowy do karmienia i do spania Comfi-Mum dmuchawce CuddleCo
  Cena promocyjna 139,30 zł Regular Price 199,00 zł
 3. Promocja
  Poduszka ciążowa KREMOWO-SZARA POOFI
  Cena promocyjna 256,50 zł Regular Price 285,00 zł
 4. Nowość
  Brak w magazynie
 5. Nowość
  Brak w magazynie
 6. Nowość
  Brak w magazynie
 7. Nowość
  Poduszka ciążowa Organic POOFI - latte
  Cena promocyjna 228,01 zł Regular Price 285,00 zł
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 8

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Poduszki ciążowe
Poduszki ciążowe
Poduszki ciążowe do spania to coraz cześciej wybierany przez mamy produkt w trakcie ciąży. Zapewniają lepszą jakość snu już od wczesnych tygodni ciąży i mogą być używane także w późniejszym okresie, kiedy maluszek jest już na świecie.
 

Specjalny kształt poduszki ciążowej

Poduszki ciążowe dla kobiet posiadają specyficzny kształt. Może być to cyfra 9, litera C, spotykana jest także forma wyjątkowo długiego węża z wypełnieniem. Dzięki swojej formie stanowi podparcie na całej linii ciała – od głowy i łopatek, przez brzuch aż do bioder. Niektóre poduszki posiadają różne strefy podparcia: twardą oraz miękką.
 
Poduszka ciążowa ma na celu wspieranie i relaksacje różnych części ciała ciężarnej mamy, co jest szczególnie korzystne dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży, gdy brzuszek jest już duży i zaczyna przeszkadzać.
 

Poduszka ciążowa z różnym strefami 

Poduszki do spania w ciąży, które maja dwie strefy są specjalnie zaprojektowane aby działały dwukierunkowo: pierwsza strefa zapewnia odpowiednią separację nóg, odciążając stawy biodrowe. Druga – miękka, obejmująca: brzuch, plecy oraz głowę zapewnia maksymalny komfort w czasie snu czy odpoczynku. Obie strefy są od siebie wyraźne oddzielone przez przegrodę poprzeczną, która zabezpiecza wypełnienie przed przesuwaniem.

 

Zalety poduszki dla ciężarnych

Poduszki dla ciężarnych zaprojektowana są w taki sposób aby maksymalnie odciążyć kręgosłup i biodra, ułatwiając tym samym komfortowy sen przyszłej mamie.

Specjalna poduszka ciążowa C umożliwia także lewostronną pozycję snu. 

Dlaczego jest to ważne?

Lewostronna pozycja ciała w czasie ciąży zapewnia dziecku lepszy dopływ krwi z organizmu matki. W czasie snu nie jesteśmy jednak w stanie kontrolować pozycji ciała, dlatego dodatkowe wsparcie pod plecy jakie zapewnia specjalna poduszka dla ciężarnych C umożliwi nam wypoczynek w pozycji lewostronnej a jednocześnie da swobodę ruchów i niezwykły komfort wypoczynku.

 

W sklepie Bikeovo zapewniamy wybór najlpszych modeli poduszek dla kobiet w ciąży.

Atrakcyjne ceny i wybór najlepszych gatunkowo materiałów z pewnością przypadnie do gustu każdej mamie kompletującej wyprawkę dla dziecka i dla siebie. W sklepie Bikeovo.pl znajdziesz poduszki do spania w ciąży w dobrych cenach i pieknyc kolorach.
 
© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved