Rowery dla dzieci 16 cali

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 36 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
  Bestseller
 8. Bestseller
 9. Nowość
  Bestseller
 10. Nowość
  Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Nowość
  Bestseller
 14. Bestseller
 15. Promocja
 16. Brak w magazynie
 17. Brak w magazynie
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 36 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Rowery dla dzieci 16 cali
Rowery dla dzieci 16 cali

Rower dziecięcy na kołach 16 cali, to najczęściej kolejny rower z pedałami zaraz po rowerze 14 calowym, choć czasami jest to także pierwszy rower, na którym dziecko rozpoczyna naukę jazdy. Jeżeli jest to kolejny rower to dziecko płynnie przejdzie z roweru mniejszego na rower większy. Jeżeli natomiast jet to pierwszy rower to z pewnością wsparciem dla dziecka będzie wcześniejsza przygoda rowerkiem biegowym.

Dla jakiego dziecka rower dziecięcy 16 cali?

Rower dla dzieci na kołach 16" jest rowerem o wielkości ramy oraz geometrii, która ma zapewnić wygodną, bezpieczną i łatwą jazde dzieciom w wieku 4-6 lat. Na jak długo starczy taki rower to najczęstsze pytanie rodziców. Wszystko to zależy od tego, jak szybko dziecko będzie rosnąć, jakiego wzrostu jest w momencie zakupu rowerka 16 calowego. Każdy z producentów tworzy własne autorskie rozwiązania. Każda rama ma inną geometrię. Zasadniczo rower dziecięcy 16 cali jest zaprojektowany tak aby mogły na nim jeździć dzieci o długości wewnętrznej nogi od 42 cm i wzroście już od 95 cm.

Przewaga lekkiego roweru dziecięcego

Ważne aby rowery dziecięce 16 calowe miały niską wagę. W naszym sklepie oferujemy rowery róznych producentów. Ich waga może wynosić 5,5 - 7 kg. Warto również sprawdzić, czy rower jest wyposażony w błotniki, odblaski oraz osłonę łańcucha.

Osoby poszukujące rowerów dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-5 lat spewnością znajdą w ofercie sklepu Bikeovo.pl śliczne i lekkie rowery Woom 3, Frog 44 czy też Kubikes 16s i Kubikes 16. Są to wiodące marki produkujące najlżejsze rowery dziecięce na świecie. Będą odpowiednie zarówno jako rower dla dziecka w wieku 4 lata jak i jako lekki rower dziecięcy dla 5 latka.

Każdy z oferowanych przez nas producentów robi rowery na wysokim poziomie jednak o innej chrakterystyce ramy i przeznaczeniu. W ofercie sklepu Bikeovo.pl znajdziecie bardzo popularne rowery dziecięce 16 cali takich marek jak WOOM, które są wygodnym miejskim rowerem na kołach, Frog 44 uznane z najmocniejsze w swojej klesie oraz rowery Kubikes 16 Tour i MTB będące wzorcem jakości wykonania.

Dla miłośników stylowej jazdy na rowerze proponujemy również uwielbiane przez dziewczynki miejskie rowerki na kołach 16 cali firmy Banwood.

 

 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved