Przyczepki rowerowe

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 196 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 196 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Przyczepki rowerowe
Przyczepki rowerowe

W tej kategorii znajdziesz najwyższej klasy przyczepki rowerowe do przewozu dzieci, zwierząt, czy bagażu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem: Leggero, Nordic Cab, Zigo oraz Benecykl. Znajdziesz u nas także modele Burley, Thule i inne. Oferujemy wózki rowerowe, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach, a także znacznie uprzyjemnią rodzinne wycieczki. To sprawdzony wybór i duże ułatwienie podczas wspólnych wypadów.

Bezpieczne i wygodne przyczepki rowerowe Leggero Thule, Burley, Nordic Cab i Kozlik.

Przyczepki rowerowe znanych producentów zostały wyposażone w wiele praktycznych funkcji oraz wygodne siedziska. Duża liczba przydatnych akcesoriów i łatwe w montażu zestawy dodatkowe to kolejne zalety dostępnych u nas wózków. W ofercie mamy również przyczepki dla niepełnosprawnych. Doczepki do roweru w naszym sklepie internetowym to szeroki wybór atrakcyjnych modeli i najwyższa jakość. Zapraszamy!

Przyczepki rowerowe dla dwójki dzieci

Miłośnicy długich spacerów i rowerowych przejażdżek mają teraz szansę podzielić się swoją pasją z najmłodszymi członkami rodziny. Przyczepki rowerowe zdobywają coraz większą popularność wśród rodzin z małymi dziećmi, ale nie tylko. W wygodnym wózku może też zasiąść ulubiony zwierzak, który nie lubi rozstawać się ze swoim właścicielem.

Przyczepki rowerowe jednoosobowe, pojedyńcze

Gdy chcemy w szybki sposób przemieszczać się na rowerze z jednym dzieckiem, to nabezpieczeniejszym rozwiązaniem będzie zakup jednoosobowej przyczepki rowerowej dla dziecka.

Przyczepki rowerowe dla psów

Wózki rowerowe zostały bowiem dostosowane także do potrzeb czworonogów. To również fantastyczna alternatywa dla toreb rowerowych i dużo wygodniejszy sposób na transport rowerowego bagażu.
Wózki do rowerów – wygodny sposób na aktywność z małym dzieckiem
Dzięki ergonomicznym, funkcjonalnym wózkom, spędzony z rodziną czas może być jeszcze bardziej wyjątkowy. Wspólna przejażdżka rowerowa to źródło satysfakcji dla wszystkich, zarówno dla rodziców, którzy mają okazję do zażycia ruchu, jak i dla maluchów, ze względu na świeże powietrze i atrakcyjne widoki. Wózki do roweru zapewniają dzieciom odpowiednią ochronę, zabezpieczając je przed zimnem, słońcem i wilgocią. Duża liczba dostępnych akcesoriów, takich jak polarowe pledy lub miękkie zagłówki znacząco podnosi komfort małego podróżnika i poziom jego bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości doczepki do roweru oraz liczne dodatki, takie jak dodakowe zaczepy do roweru czy pokrowce przeciwdeszczowe.  Każda dostępna w naszym asortymencie przyczepka rowerowa posiada certyfikat bezpieczeństwa i spełnia wszelkie wymagane normy. Poznaj nasze ceny i skorzystaj z wyjątkowej oferty już dziś!

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved