Kolejki i pociągi

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 183 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
  Moja Pierwsza Kolejka Świecąca Tęcza BRIO
  Cena promocyjna 212,97 zł Regular Price 229,00 zł
 4. Nowość
  Zestaw Królewna Śnieżka i Zwierzęta BRIO Disney Princess 32299
  Cena promocyjna 185,07 zł Regular Price 199,00 zł
 5. Nowość
 6. Nowość
  Zestaw Kolejki Deluxe Classic BRIO World
  Cena promocyjna 343,17 zł Regular Price 369,00 zł
 7. Nowość
 8. Nowość
  Stacja Myszki Miki z Opcją Nagrywania 32270 BRIO Disney
  Cena promocyjna 175,77 zł Regular Price 189,00 zł
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Promocja
  Pociąg lokomotywa z wagonikiem Dantoy BIO
  Cena promocyjna 101,38 zł Regular Price 109,00 zł
 13. BRIO Word Zestaw z Kolejką na Parę na Baterie
  Cena promocyjna 278,07 zł Regular Price 299,00 zł
 14. Promocja
  Joueco Drewniana kolejka/ pociąg z klockami
  Cena promocyjna 92,07 zł Regular Price 99,00 zł
 15. Nowość
  Promocja
  Bestseller
  Czarna lokomotywa z ładowaniem mini USB 33599 BRIO World
  Cena promocyjna 151,06 zł Regular Price 159,00 zł
  Brak w magazynie
 16. Nowość
  Promocja
  Bestseller
  Garaż dla lokomotywy 33574 BRIO World
  Cena promocyjna 94,06 zł Regular Price 99,00 zł
  Brak w magazynie
 17. Nowość
 18. Nowość
  Bestseller
 19. Nowość
  Bestseller
  Zestaw startowy kolejka i pociąg osobowy 33511 BRIO World
  Cena promocyjna 67,44 zł Regular Price 71,00 zł
  Brak w magazynie
 20. Nowość
  Promocja
  Bestseller
  Zestaw Stacja przeładunkowa 33280 BRIO World
  Cena promocyjna 141,55 zł Regular Price 149,00 zł
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 183 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Kolejki i pociągi
Kolejki i pociągi

Jednym z najlepszych prezentów dla chłopców (i nie tylko) są kolejki. Jest do bezdyskusyjnie jedna z najciekawszych zabawek dla dzieci, która poza wieloma godzinami świetnej rozrywki rozbudza w najmłodszych pasję i rozwija je na wielu płaszczyznach. Wielka frajda nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci – dorośli, którzy będą bawić się z nimi również przyjemnie spędzą czas. W ofercie naszego sklepu znajdziecie nie tylko lokomotywy i wagony przeznaczone dla dzieci w różnym wieku – posiadamy również tory i inne akcesoria do rozbudowywania zestawów oraz całe zestawy, np. z dworcem.

Kolejki i pociągi a rozwój dziecka

Funkcja edukacyjna kolejek jest nieoceniona. Poprzez zabawę nimi nasze dzieci przede wszystkim rozwiną swoją małą motorykę. Czyli chwyt, koordynację i zręczność, umiejętności które są bardzo ważne w prawidłowym rozwoju dzieci. Również ważną cechą, którą rozwijają pociągi jest kreatywność, zdolność planowania czy spostrzegawczość, które wynikają z faktu, że wiele zestawów dostępnych w naszym sklepie to zestawy kompatybilne z innymi. Dzięki temu dzieci będą ograniczone wyłącznie wyobraźnią w tworzeniu swoich wymarzonych tras pociągowych. W końcu – zabawkowe kolejki pomagają rozwinąć zdolność nawiązywania relacji społecznych i odgrywania ról. Świetnym sposobem na zbudowanie trwałej relacji ojciec-syn jest powierzenie pieczy taty nad małym fanem kolejarstwa i wspólne zabawy. Pozwoli to również na naukę dziecka poprzez zabawę – np. zgłębianie tajnik motoryzacyjnych.

Bezpieczeństwo i jakość kolejek oraz pociągów

Wierzymy, że każdy rodzaj zabawy musi przede wszystkim być bezpieczny. Dlatego dostępne w naszej ofercie pociągi i kolejki pochodzą od sprawdzonych marek, którym zaufali rodzice i dzieci na całym świecie. Każda z zabawek w naszym sklepie posiada odpowiednie certyfikaty, nie zawiera małych części i jest wykonana z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Stawiamy na producentów, którzy bardzo wysoko cenią sobie jakość, bo uważamy że zabawki z materiałów najwyższej jakości są bezpieczniejsze, ale również – służą dzieciom dłużej, dzięki czemu ich przygoda z nimi będzie jeszcze ciekawsza. Oprócz tego, że zabawki w naszej ofercie wykonane są z najlepszych materiałów to dodatkowo cechują się nietuzinkowym designem.

Kolejki i pociągi – idealny prezent dla dziecka

W naszym sklepie posiadamy różne propozycje rozpoczęcia przygody z kolejkami. Pierwszą propozycją jest, znana i kultowa, szwedzka marka BRIO. Mogący się pochwalić ponad 130-letnim doświadczeniem Szwedzi proponują nam zabawki o najwyższej jakości wykonania, które posłużą dzieciom lata. Zabawki BRIO cechują się tym, że zestawy można ze sobą łączyć, dlatego pierwsza zabawka szwedzkiej marki to tylko pierwszy krok na trasie pełnej świetnej zabawy. W Bikeovo znajdziecie całe zestawy marki BRIO – np. na farmie, safari, straż pożarna czy dworzec kolejowy. Chcesz zwiększyć zestaw? Wystarczy dokupić dodatkowe tory, lokomotywę, specjalne i charakterystyczne dla kolei instalacje (np. myjnia kolejowa, stacja przeładunkowa, sygnalizator, zwrotnica, obrotnica, most zwodzony i wiele więcej) lub dodatkowy komplet i można rozbudowywać nasze „kolejowe imperium”.

Kolejki i pociągi dla dziecka

Kolejną oryginalną propozycją dla dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kolejarstwem w ferworze nauki oraz zabawy są kolejki od francuskiej marki Janod. Są to głównie drewniane, pięknie wykonane zabawki o wyróżniającym się designie i pięknych, pastelowych barwach. Ich kolejki cechują się tym, że są to dodatkowo zabawki edukacyjne, które uczą nasze dzieci np. rozpoznawania barw i kształtów (są to głównie pociągi z klockami) – a wszystko to w akompaniamencie pociągowego klimatu. W naszej ofercie wyróżnia się również marka Little Dutch, która niejako „łączy” pociągi BRIO z pociągami Janod. Są to zestawy pociągów, które posiadają w sobie zarówno funkcjonalne cechy całych zestawów BRIO (zestawy z torami, możliwość ich własnej aranżacji) z funkcją edukacyjną kolejek Janod (pociągi z klockami). Oczywiście, Little Dutch, wyróżnia się na tle swoich „kolegów po fachu” stonowanymi, pastelowymi kolorami, które świetnie ze sobą współgrają – dzięki temu rozpoznamy kolejki tej marki na pierwszy rzut oka. Sprawdź naszą ofertę, bo to tylko część świetnych kolejek w Bikeovo. Idealny prezent dla dziecka? Sprawdź kolejki w naszym sklepie i pozwól się porwać na fantastyczną, kolejową przygodę. Jeśli nie możesz się zdecydować – odezwij się do nas, chętnie Ci doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepszą kolejkę dla Twojego dziecka!

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved