Maty i podkładki

Zobacz jako

Produkty 26

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Promocja
  Mata do jedzenia dla dzieci Herobility niebieska
  Cena promocyjna 49,68 zł Regular Price 69,00 zł
 2. Promocja
  Mata do jedzenia dla dzieci Herobility szara
  Cena promocyjna 49,68 zł Regular Price 69,00 zł
Zobacz jako

Produkty 26

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Maty i podkładki
Maty i podkładki

Maty do karmienia to wielofunkcyjea płaskie podkładki, które przymocowuje się do blatu stołu lub krzesełka do karmienia. Podstawową zaletą produktu jest to, że zawsze pozostaje na miejscu i nie przesuwa sie, dzięki czemu zapobiega przewracaniu się miseczek i talerzyków podczas karmienia dziecka. Kolejną ważną funkcję jaką pełni mata do jedzenia to starżnik czystości. Zapobiega wszelkim zabrudzeniom związanym z karmieniem dziecka czy też jedzeniem samodzielnym dzieci.

Silikonowe maty do jedzenia

Maty i podkładki wykonane są z mocnego i wytrzymałego, nie zużywającego się silikonu spożywczego wysokiej jakości, bezpiecznego i przebadanego z uwagi na kontakt z dziećmi i żywnością.

Maty, które ułatwiają dzieciom naukę samodzielnego jedzenia.

Piękne i praktyczne maty, dostepne w sklepie Bikeovo służą jako podkładki na stół czy krzesełko do karmienia. Pomagają utrzymać otoczenie dziecka w czystości i higienie podczas rozszerzania diety i nauki samodzielnego jedzenia. Kolorowe maty do jedzenia zapewniają dodatkową przyczepność i pewność, że ulubiona miseczka, talerzyk z jedzeniem nie spadnie ze stołu i nie ześlizgnie się.

Maty z silikonu do karmienia dzieci

Wykonane z bezpiecznego silikonu spożywczwgo maty na stoliki dziecięce i krzesełka do karmienia mogą występować w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Poza klasycznymi podkładkami w kształcie prostokąta czy półkola w sklepie Bikeovo znajdziesz maty przypominające zwierzątka oraz ulubione dziecięce postacie. 

Maty do karmienia w zestawie z talerzykiem

Sprytne maty, do których dołączone są naczynia dla dzieci cieszą się dużym powodzeniem w naszym sklepie. Są to produkty kompletne, nie trzeba już kupować wówczas osobnych miseczek i talerzyków. Kolorowy zestaw do jedzenia zapewnia, że talerzyk zawsze będzie na miejscu dzięki przymocowaniu do szerokiej maty. Polecamy maty do karmienia z miseczką Herobility dla początkujących maluchów ale i dla starszych dzieci.

Podkładki silikonowe dla dzieci na stół

Proponujemy Państwu bestsellerowe podkładki na stół marki We Might Be Tiny, dzięki której unikniemy plam na stole. Wykonane z wysokiej jakości silikonu można myć mokrą szmatką aby utrzymać w czystości. W naszym sklepie online znajdziesz ofertę na wielokrotnie nagradzane wysokiej jakości silikonowepodkładki We Might Be Tiny. Podkładka z silikonu We Might Be Tiny jest bardzo funkcjonalna i pomocna podczas karmienia Dzieci. Nietoksyczny silikon sprawia, że jest ona całkowicie bezpieczna przy kontakcie z żywnością, nie zostawia też niechcianego plastikowego śladu na naszej planecie.

 

 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved