Otulacze zapinane

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 47 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
  Promocja
  Otulacz niemowlęcy Swaddle UP M szary 1.0 TOG Organic etap 1 Love To Dream
  Cena promocyjna 130,66 zł Regular Price 139,00 zł
 2. Promocja
  Otulacz dla niemowlaka Bo Jungle B-Wrap do 4 m-cy Leopard
  Cena promocyjna 55,30 zł Regular Price 79,00 zł
 3. Promocja
  Otulacz B-wrap Elephant duży L od 4 msc Bo jungle
  Cena promocyjna 55,30 zł Regular Price 79,00 zł
  Brak w magazynie
 4. Promocja
  Brak w magazynie
 5. Promocja
  Otulacz niemowlęcy Swaddle UP NB róż 1 TOG Etap 1 Love To Dream
  Cena promocyjna 102,46 zł Regular Price 109,00 zł
  Brak w magazynie
 6. Promocja
  Bestseller
 7. Promocja
  Bestseller
 8. Promocja
  Bestseller
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 47 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Otulacze zapinane
Otulacze zapinane

Otulacz dla dziecka to obowiązkowa pozycja kiedy kompletujemy wyprawkę niemowlaka. Cieszy się coraz większym powodzeniem z uwagi na swoją prostotę i wielofunkcyjność. Otulacz w spoósb pewny i bezpieczny otula maluszka zapewniając warunki podobne do tych, które dzicko pamięta z okresu płodowego. W otulaczu jest ciasno, ciepło i bezpiecznie.

Otulacze zapinane sprzyjają ciasnemu spowijaniu niemowląt

Zapinane na rzep lub zamek otulacze są łatwe w użytkowaniu, szybko się je zakłada i daja pewność że maluszek będzie ciasno owinięte przez taki czas jakii jest potrzbny do wyciszenia, otulenia. Część modeli otulaczy posiada rzepy, które są łatwe w użytkowaniu, w ofrecie naszego sklepiu wystepują też niemowlęce otulacze zapinane na zamek błyskawiczny.

Ciasny otulacz odwozrowuje warunki z brzuszka mamy

Otulacze zapinane doskonale oddają charakter wnętrza brzuszka mamy, w którym to otoczeniu, maluch był przyzwyczajony przed pojawiewiem się na świecie. Otulacz tego typu zalecany jest dla niemowląt od pierwszego tygodnia życia, aż do momentu, kiedy jest potrzebny lub kiedy dziecko zaczyna spać w śpiworku do spania. 

Otulacze dla niemowląt Swaddle Up marki Love to Dream

Certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego, otulacze z opatentowanym kształtem marki Swaddle UP™
to przełomowe rozwiązanie wspierające zasypianie oraz zapewniające spokojny sen. Wybierany przez mamy z uwagi na wysoką ajkość, potwierdzone badaniami bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania.

W przeciwieństwie do tradycyjnych otulaczy, które utrzymują ramiona dziecka z boku ciała lub przy klatce piersiowej, opatentowany i nagradzany kształt otulacza SWADDLE UP™ został zaprojektowany tak,
aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki.

Otulacz SWADDLE UP pozwala dziecku spać w jego bardziej naturalnej pozycji z rączkami w górze - ARMS UP™, dzięki czemu ma dostęp do swojej twarzy w celu prawdziwego samouspokojenia (ssanie kciuka, pocieranie twarzy) Otulacz SWADDLE UP™ jest dostępny w wielu rozmiarach, kolorach oraz materiałach o różnej przepuszczalności termicznej.

To najprostsze rozwiązanie dla Twojego dziecka w czasie zmiany z bezpiecznego uczucia bycia otulonym do rączek wolnych – nie zaburzając przy tym cennego rytmu snu.

Otulacz zapinany Love to Dream dla niemowąt, które zaczynają się obracać

Gdy dzieci wykazują pierwsze oznaki obracania się, należy przestać je otulać. Zwykle dzieje się to około 2-4 miesiąca u większości dzieci. Otulacz przejściowy Love to Dream został zaprojektowany w taki sposób, aby przejście z otulania na spanie z wolnymi rączkami było jak najłatwiejsze. Kiedy twoje dziecko po raz pierwszy wykazuje oznaki obracania się, po prostu odepnij jedno skrzydełko, uwalniając jedną rączkę, a drugą zostawiając otuloną. Kilka nocy później wystarczy po prostu odpiąć drugie skrzydełko, aby obie ręce były wolne. Jest to jeden z najprostszych sposobów na utrzymanie rutyny snu dziecka. Są to tzwz 

Zalety stosowania zapiananych otulaczy dla niemowląt:

Sotsując otulacze zapinane minimalizuje ryzyko pozostawiania luźnych tkanin wokół dziecka, które mogą zaplątać się podczas snu. Dziecko może nadal swobodnie spać z rączkami w górze oraz nóżkami w prawidłowej pozycji na tzw. żabkę. W ciasnym otulaczu, mimo właściwości upokajających, maluszke ma miejsce na ruch bioderkami i nogami. 

Szeroki wybór otulaczy zapinanych w sklepie Bikeovo

Otulacz dla noworodka jest produktem coraz częściem wybieranym przez mamy, kometujące wyprawkę. Doskonale sprawdza się on w pierwszym okresie życia malucha. Otulacz pozwala się przyzwyczaić się do nowych warunków i poczuć to, co czuło się przed narodzinami. Dlatego otulenie i ograniczona przestrzeń działa na noworodka uspokajająco. Dlatego też otulacz dla noworodka warto kupić już podczas kompletowania wyprawki dla dziecka. Poza działaniem uspokajającym otulacz niemowlęcy posiada również szereg innych zalet. Dziecko dzięki niemu lepiej śpi oraz rzadziej miewa kolki. 

W naszym sklepie, wśród wielu wzorów otulaczy znajdziesz z pewnością idelany zapinany otulacz dla noworodka.

 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved