Pompowane deski SUP

Zobacz jako

Elementy 1 do 30 102 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
  Bestseller
 9. Nowość
  Bestseller
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 102 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Pompowane deski SUP
Pompowane deski SUP

SUP inaczej Stand Up Paddle lub Paddleboard to wodny sport, który co roku zdobywa nowych entuzjastów i zyskuje na popularności. To dyscyplina, w której stojąc na desce do złudzenia podobnej do deski surfingowej, poruszamy się wiosłując. Taki sport przynosi wiele korzyści. Wbrew pozorom uaktywnia nie tylko obręcz barkową, ale i całe ciało, a nawet mięśnie, o których nie mamy pojęcia (mięśnie stabilizujące). Dodatkowym atutem tej dyscypliny jest to, że może wykonywać ją niemal każdy. Zapraszamy więc do sprawdzenia pompowanych desek SUP dostępnych w tej kategorii.

Istnieje kilka rodzajów desek SUP. Są to między innymi deski surfingowe, wycieczkowe, wędkarskie, do ćwiczenia jogi, czy wieloosobowe deski SUP. Paddleboarding można uprawiać samodzielnie lub w gronie osób. Sport ten dedykowany jest nie tylko mężczyznom, lecz także kobietom i dzieciom. Pompowane deski SUP dostępne w tej kategorii wykonane są z solidnego materiału, dzięki czemu nie musimy martwić się o jej wytrzymałość. Dużym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że możemy zapakować deskę oraz wiosło wraz z innymi potrzebnymi elementami w plecaku o wymiarach ok. 90 × 40 cm.

Po napełnieniu deski jest niemal taka sama jak sztywna deska SUP. Przypomnijmy raz jeszcze – ten rodzaj deski jest nad wyraz bezpieczny, trwały i mocny, a zarazem niezwykle praktyczny. Nie musisz korzystać z bagażnika dachowego, aby przewieźć taki sprzęt.

Możesz zacząć nawet jeżeli nie jesteś mocno związany ze sportem, ale również sportowcy osiągną wiele korzyści trenując wiosłowanie na desce SUP.

Pneumatyczne deski SUP – świetna zabawa, skuteczny trening

SUP to jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Skoro dostępne są kajaki pneumatyczne, to dlaczego nie skorzystać z rozwiązania, jakim są pneumatyczne deski SUP? Jest to znacznie tańsza alternatywa klasycznego sprzętu wodnego. Jednak oprócz ceny, możemy wymienić co najmniej kilka innych zalet. Deskę możemy transportować w złożonej formie, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Na pewno zmieści się do bagażnika auta nawet podczas dłuższego wypoczynku. Pompowane deski SUP są niezwykle mobilne, a ich przygotowanie do pływania zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki temu w prosty i szybki sposób możemy cieszyć się bezpieczną formą spędzania czasu na łonie natury.

Dlaczego warto pływać na pompowanej desce SUP?

Pływanie na desce z wiosłem niewątpliwie daje mnóstwo frajdy. Dzięki temu możliwy jest aktywny odpoczynek, a także kontakt z naturą z dotąd nieznanej perspektywy. Oprócz tego:

 •         Pływanie na deskach SUP jest proste i bezpieczne (w większości przypadku nauka zajmuje około 15 minut);
 •         To sport odpowiedni dla młodzieży, dzieci, dorosłych i seniorów;
 •         Duża uniwersalność desek SUP sprawia, że można na nich pływać na stojąco, siedząco, w pozycji klęczącej, uprawiać na niej nogę, czy odpoczywać w pozycji leżącej na środku jeziora;
 •         Duża mobilność – pneumatyczną deskę zabierzesz ze sobą wszędzie;
 •         Ta dyscyplina angażuje praktycznie całe ciało;
 •         Pneumatyczne deski SUP są wbrew pozorom mocne i wytrzymałe. Nie musimy martwić się o jej przedziurawienie, czy zniszczenie;
 •         Zwykle występują w atrakcyjnych zestawach, dzięki czemu dodatkowe akcesoria możemy kupić jedynie opcjonalnie.

Deski do pływania na stojąco dla początkujących i profesjonalistów

Warto wiedzieć, że pneumatyczne deski SUP możemy podzielić na kilka rodzajów. Występują one na przykład w wersji dwuosobowej, wyścigowej, czy z żaglem. Na sam początek doskonałym rozwiązaniem może okazać się deska SUP Allround. To opcja dedykowana początkującym, którzy dopiero rozpoczynają tę piękną przygodę. Kupując taki produkt, możemy przekonać się, czy jest to dyscyplina bliska naszemu sercu.

Mamy także rozwiązania dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy pragną od deski jeszcze więcej. Doświadczeni miłośnicy tego sportu docenią możliwość dokonania zakupu wydajniejszego sprzętu wraz z niezbędnymi akcesoriami.

Pompowane deski SUP dla początkujących — atrakcyjne ceny, wysoka jakość

Aktualnie największą popularnością cieszą się pneumatyczne deski SUP. Zainteresowanie skupia się wokół nich przede wszystkim ze względu na dużą mobilność takiego sprzętu. Nie zajmuje dużo miejsca, a pozwala na surfowanie w wielu miejscach. Jednoosobowa deska SUP, czy dwuosobowa deska SUP? Sam wybierz czy chcesz cieszyć się z wolności na spływie, czy ćwiczyć z bliskimi.

Sklep internetowy z deskami SUP do pływania najwyższej jakości

Deski SUP są wykorzystywane podczas wiosłowania w pozycji stojącej, lecz nie tylko. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, możemy pływać za ich pomocą w różnych pozycjach. W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane pompowane deski SUP, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Nie musisz martwić się o to, że po sezonie będziesz musiał zmieniać sprzęt.

Atrakcyjne ceny, dostępność różnych modeli i szybka wysyłka – to nasze główne atuty. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące doboru idealnej deski SUP do Twoich potrzeb, zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy i pomożemy wybrać idealny sprzęt dopasowany do indywidualnych preferencji.

 

 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved