Rowery dla dzieci 18 cali

Zobacz jako

Produkty 12

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
  Promocja
  Rower BMX Wyczynowy Wethepeople CRS 18" FS 2023 Metalic Soda Green
  Cena promocyjna 2 631,06 zł Regular Price 2 799,00 zł
 2. Nowość
  Promocja
  Rower BMX Wyczynowy Wethepeople CRS 18" 2023 Galactic Purple
  Cena promocyjna 2 537,06 zł Regular Price 2 699,00 zł
 3. Nowość
  Promocja
  Rower BMX Wyczynowy Wethepeople CRS 18" 2023 Matt Black
  Cena promocyjna 2 537,06 zł Regular Price 2 699,00 zł
 4. Bestseller
  Lekki Rower Dziecięcy 18" - Frog 47
  Już od 2 299,01 zł
 5. Nowość
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 12

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Rowery dla dzieci 18 cali
Rowery dla dzieci 18 cali

Czy warto kupić rowerek dla dzieci 18 cali?

Wybór roweru dla dziecka to bardzo ważna sprawa dla każdego rodzica. W naszym sklepie stale staramy sie rozszerzać ofertę kierowaną do dzieci rozpoczynających naukę jazdy na rowerze. W wiekszości przypadków na rynku oferowane sa rowery dla dzieci o rozmiarach kół 14" lub 16" a kolejnym rowerem jest rower o rozmiarze koła 20" najczęściej wyposażony już w przerzutki. Powoduje to często sytuacje, gdy dziecko wyrastając z roweru mniejszego musi przesiąść się na rower większy, cięższy i trudniejszy do opanowania. Stąd też powstała idea rowerów dziecięcych o kołach 18-sto calowych.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy rower jeszcze bez przerzutki ale odpowiednio większy i dopasowany do wielkości 4,5 czy nawet 6-cio latka. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci, które są poprostu wysokie ale wiekiem jeszcze nie gotowe na jazdę na rowerze 20 calowym z przrzutkami, bądź też chcą nadal jeździć na lekkim dziecięcym rowerze bez potrzeby korzystania z przerzutek.

Jaki rower 18 cali?

Nasza odpowiedź na tak postawione pytanie to oczywiście LEKKI ROWER 18 cali. Takim z pewnością będzie rower marki Frog. Rowery te są znane z niskiej wagi oraz perfekcyjnie dobranej geometrii ramy. Dzięki temu dziecku jeździ się łatwiej a wycieczki mogą trwać bardzo długo.

Dlaczego dobór roweru dziecięcego jest tak ważny?

Odpowiednie dobranie rozmiaru roweru ma bardzo duży wpływ na to, czy dziecku będzie jeździło się wygodnie, a postawa będzie ergonomiczna. Dlatego też producenci a w tym i Frog Bikes starają się ciągle pracować na doborem rozmiarów i geometrii ramy. Jest to spore wyzwanie ponieważ dzieci w wieku 4,5 czy 6 lat mają różne długości nóg, wzrost czy tez umiejętności motoryczne.

Jak wybrać odpowiedni rower dla dziecka w wieku 4, 5 lub 6 lat?

Wybór odpowiedniego roweru dla dziecka jest bardzo ważny. Rozmiar roweru powinien być dostosowany do wzrostu dziecka. Siodełko powinno znajdować się na wygodnej wysokości, tak aby dziecko siedząc na nim mogło dosięgnąć stopami do ziemi. Dzięki rowerom 18 calowym możemy wyposażyć dziecko w rower, który będzie dla niego odpowiednim zarówno w weiku 4 lat jak i 6-ciu zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo oraz wygodę pedałowania.

Rowery na kołach 18" są idealne dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Jak dobrać rozmiar ramy pierwszego prawdziwego roweru dla naszego dziecka?

Wybierając pierwszy rower dla naszego dziecka, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszym z nich jest właśnie wielkość ramy. W tym przypadku ważna jest nie tylko wysokość, siodełka ale także odległoś od kierownicy. Dlatego też wybór roweru 18 calowego może okazać sie bardzo dobrym rozwiązaniem z uwagi na to, iż zachowuje on idalny stosunek wysokości siedziska i odległości od kierownicy oraz rozstawu osi kół. Taki rower będzieświetnym rowerem dla 4 latka, 5 latka jak i nawet dla 6 latka.

Jeżeli dziecko rozpoczyna swoją przygode z nauką jazdy na rowerze w wieku 5 czy 6 lat to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie nauka na rowerze 18 calowym niż cięższym 20".

Jeżeli masz wątpliwości jak wybrać JAK WYBRAĆ PIERWSZY ROWER DLA DZIECKA? to zapoznaj się z naszym poradnikiem.


W ofercie naszego sklepu znajdziecie również szerg okazji cenowych i pormocji na zakup rowerów dla dzieci.


 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved