Pozytywki dla niemowląt i starszych dzieci

Zobacz jako

Produkty 21

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
  Promocja
  Pozytywka niemowlęca Fresk Wieloryb Blue fog
  Cena promocyjna 116,10 zł Regular Price 129,00 zł
 2. Nowość
  Promocja
  Pozytywka niemowlęca Fresk Lew
  Cena promocyjna 109,65 zł Regular Price 129,00 zł
 3. Nowość
  Promocja
  Pozytywka niemowlęca Fresk Ptaszki
  Cena promocyjna 116,10 zł Regular Price 129,00 zł
 4. Nowość
  Promocja
  Pozytywka niemowlęca Fresk Jeż
  Cena promocyjna 116,10 zł Regular Price 129,00 zł
 5. Nowość
  Promocja
  Pozytywka niemowlęca Fresk Pingwin
  Cena promocyjna 116,10 zł Regular Price 129,00 zł
 6. Nowość
  Promocja
  Pozytywka niemowlęca Fresk Miś Polarny
  Cena promocyjna 109,65 zł Regular Price 129,00 zł
 7. Promocja
  Pozytywka dla niemowląt Filibabba Liść Dark Mint
  Cena promocyjna 76,51 zł Regular Price 85,01 zł
 8. Promocja
  Pozytywka dla niemowląt Filibabba Liść Plum
  Cena promocyjna 76,51 zł Regular Price 85,01 zł
 9. Promocja
  Pozytywka dla niemowląt Elodie Details Kindness Cat
  Cena promocyjna 109,11 zł Regular Price 124,00 zł
 10. Promocja
  Filibabba Pozytywka Liść Powder blue
  Cena promocyjna 152,10 zł Regular Price 169,00 zł
 11. Promocja
  Filibabba Pozytywka Liść Fresh violet
  Cena promocyjna 143,65 zł Regular Price 169,00 zł
Zobacz jako

Produkty 21

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Pozytywki dla niemowląt i starszych dzieci
Pozytywki dla niemowląt i starszych dzieci

Pozytywki dla dzieci to najczęściej drewniane zabawki, które czarują dźwiękiem podczas zabawy. Wiele modeli pozytywek to także szkatułki na biżuterię. Takie poztywki nadają się do zabawy dla dzieci starszych nawet tych w wieku szkolnym. Dla mniejszych dzieci a także niemowląt przygotowaliśmy ofertę miękkuch, bezpiecznych pozytywek, które służą raczej do uspokajania dziecka i zabawiania w trakcie odpoczynku malucha w łóżeczku. 

Pozytywka dla dziecka - czy warto ją mieć?

Pozytywki od początku kiedy zaczęły powstawac miały na celu zrelaksowanie słuchającego oraz wprowadzenie z wmiły nastrój. Nie inaczej jest w przypadku dzieci, dla których dźwięki płynące z pozytywki są sygnałem do wyciszenia i relaksu. Dlatego odpowiednio dobrana pozytywka to bardzo pożądany element wyposażenia dziecięcego pokoiku. Co więcej pozytywka dla niemowląt uspokaja, ale też stymuluje rozwój narządów wzroku i słuchu u maluszka. 

Lampki nocne z pozytywką

Lampka z pozytywką będzie świetnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Delikatne światło rozjaśni pokój w nocy, pomoże mamie w nocnych karmieniach, a w późniejszym czasie ułatwi spokojny sen maluszkom, które obawiają się spania w ciemności. Spokojna melodia pozytywki uspokoi brzdąca i przygotuje go do snu. 

Poztywki dla niemowląt - jakie kupić?

W ofercie sklepu Bikeovo dostępny jest szeroki wybór pozytywek pluszaków, figurek, karuzeli, projektorów czy lampek, które doskonale wpłyna na rozwój maluszka a przy okazji umilą mu czas odpoczynku. Dla najmłodszych oddzieci znajdziecie Państwo w naszym sklepie pluszkowe pozytywki, któr można zawiescić nad łóżeczkiem lub matą do zabawy. Jej podwójna funkcja :wyciszanie oraz rozwijanie zmysłów powoduje, że jest bardzo często wybierana na prezent dla niemowlaka.

Pozytywki dla niemowląt do łóżeczka

Pozytywki dla niemowląt zawieszenia nad dziecięcym łóżeczkiem często są dodatkowo wyposażone w projektor, który wyświetla na suficie lub na ścianie rózne kształty. Poztywka dla niemowlaka pomaga przygotować dziecko do snu ale również wprowadza dziecka w świat muzyki i innych, niż słuszane na codzień dżwięków. Poztywka niemowlęca to także dobry spoóśb na ukojenie niespokojnego maluszka, często takie produkty dla niemowlląt wyposazone są dodatkowo w dźwięk białego szumu lub odgłosy natury. W naszym sklepie Bikeovo oferujemy także dziecięce poztywki, które można zabrac ze sobą aby uspokoić dziecko nie tylko w domu, ale i podczas spaceru czy dłuższej wyprawy samochodowej. Najczęściej pozytywki dla dzieci o róznych kształtach uruchamiane są przez pociągnięcie sznureczka. 

Pozytywki drewniane

W naszym sklepie online znajdziesz również wyjątkowe pozytywki, wykonane z drewna. Ich staranność wykonania oraz ogólna estetyka sprawiają, że pozytywki dla dzieci, wykonane z drewna świetnie sprawdzą się jako wyjątkowy prezent.

Pozytywka dla dziewczynki ze szkatułką

Najwięcej pozytywek dostępne jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. To one mogą cieszyć się wieloma zaletami pozytywek jednocześnie, czerpiąc inspiracje do zabawy z wypływających z nich dźwięków, jak i możliwości przechowywania w nich tego, co najważniejsze. Pozytywka z szufladką dla dziewczynki nie tylko zdobędzie serce każdej małej księżniczki, ale i z powodzeniem sprawdzi się także jako szkatułka na biżuterię.

Większość szkatułek z pozytywką ma przeznaczone miejsce na łańcuszki, pierścionki i inne skarby nie tylko standardowo wewnątrz, ale i w niewielkich szufladkach. Dla wielu dzieci taka szkatułka dla dziewczynki kojarzyła się będzie z toaletką mamy, pozwalając poczuć się jak mała dama.

Melodie, które słychać z pozytywek, różnią się od siebie. Dlatego szczególnie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami wszystkich z nich. Dzięki temu możliwe będzie nawet wybranie ulubionej melodii dziecka, np. spokojnej, ale i rytmicznej „The Blue Danube” Johanna Straussa II.

Poztywki dla dziewczynki w wieku szkolnym

Wiek szkolny to czas kiedy mała dziewczynka zaczyna mieć znaczący wpływ na własny pokój, który powoli staje się jej małym królestwem. Pojawiają się wtedy również grające pozytywki, które odpiednio dobrane są nie tylko ozdobą, ale i zabawką, która wieczorem pomoże dziecku zasnąć.

Szkatułki na biżuterię z pozytywką

Dostępne w naszym sklepie szkatułki wyposażone zostały w niewielkie pozytywki, które przyciągają wzrok dzieci, odkrywając przy tym przed nimi magię płynącą z muzyki.

Podełko szkatułka dla dziewczynki

To takie magiczne miejsce do schowania gumek, spinek, drogocennej biżuterii i innych skarbów. Będzie również ozdobą pokoju modnej dziewczynki.

 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved