Akcesoria do wózków

Zobacz jako

Produkty 6

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Bestseller
 2. Bestseller
  Gondola do wózka Bumbleride Era, Indie i Speed (2022)
  Już od 929,08 zł Regular Price 999,01 zł
 3. Gondola do wózka Bumbleride Era, Indie i Speed 2020
  Już od 789,56 zł Regular Price 849,00 zł
 4. Promocja
  Wkładka do wózka spacerowego Bumbleride
  Już od 175,77 zł Regular Price 189,00 zł
Zobacz jako

Produkty 6

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Akcesoria do wózków
Akcesoria do wózków

Do każdego wózka istnieje szeroka gama możliwych do zastosowania akcesoriów, spełniających oczekiwania rodziców i zwiększających jeszcze bardziej funkcjonalność podczas spacerów. Dodatki te mogą chronić dziecko i wózek, służyć rodzicom oraz znacznie poprawiać komfort jazdy. 

Najczęściej kupowane akcesoria do wózków dziecięcych

W kategorii akcesoriach do wózków znajdziesz między innymi niezbędne dodatki, ułatwiające spacery z maluchem: osłony do wózków przed owadami, deszczem, uchwyty na kubek, czy telefon oraz wkładki do wózka. Te przydatne gadżety przydadzą się podczas spacerów o każdej porze roku.

Przydatne akcesoria do wózków

Odkrywaj świat komfortowo razem z dzieckiem! Dzięki wygodnej miękkiej wyściółce siedziska możesz zabrać dziecko na wygodny spacer po mieście. A jeśli pogoda nie sprzyja, po prostu załóż osłonę przeciwdeszczową! Życie staje się łatwiejsze i bardziej praktyczne z akcesoriami do wózków spacerowych.

Adaptery do fotelików amochodowych 

W naszej ofercie są także akcesoria, które przydadzą się rodzicom wraz z rozwojem dziecka lub gdy rodzina się powiększy. Adaptery do fotelika będą cennym dodatkiem do wózka spacerowego gdy nowy członek rodziny pojawi się na świecie i będziemy chcieli korzystać z wózka wraz z fotelkiem samochochodowym.

Dostawka do wózka dla staszego dziecka 

W sklepie Bikeovo znajdziesz również praktycznie dostawki do wózka spacerowego, które w sprytny sposób pozwolą Ci na odkrywanie świata z dwójką dzieci. Gdy starszs dziecko podróżuję na dostawce do wózka masz pewność, że dla niego również spacer będzie przyjemnością nawet na dłuższych dystansach.

Moskitiery na wózek 

Moskitiera do wózka chroni maluszka przed owadami i insektami. Drobno wyszywana siateczka odgradza dziecko od komarów, pszczół, os i innych potencjalnie niebezpiecznych stworzeń. Odpowiednia moskitiera zapewnia dziecku upragniony spokój i pozwoli na komfortową drzemkę na łonie natury. 

Folie przeciwdeszczowe do wózków

Folia przeciwdeszczowa to niezbędne wyposażenie każdego wózka dziecięcego. W ciągu kilku sekund możemy założyć ją na całe siedzisko spacerowe czy też gondolę i zapewnić dziecku niezawodną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Każda folia przeciwdeszczowa zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza - wnętrze wózka nie nagrzewa się przesadnie, a nałożenie jej nawet przez długi czas nie sprawi maluchowi duszności.
Oprócz folii produkowanych do konkretnych modeli wózków, w naszym sklepie dostępne są również modele uniwersalne. Zostały skrojone tak, aby leżały odpowiednio na więkoszości modeli wózków.

 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved