Rowerek biegowy CRUZEE 12'' czarne koła, super lekka biegówka

Brak w magazynie
SKU
Rowerek biegowy CRUZEE 12'' czarne koła, super lekka biegówka

Super lekki rowerek biegowy Cruzee - najlżejszy rower do biegania dla dzieci na świecie!

 

Rowerek biegowy jest ważnym elementem rozwoju dziecka. Rozwija sportowe pasje najmłodszych, ćwiczy zmysł równowagi już u najmłodszych dzieci i daje wiele pozytywnych emocji wszystkim dzieciom, które go używają. Jest pierwszym krokiem do nauki jazdy na tradycyjnym rowerze. Według nas wręcz niezbędnym aby przygotować dziecko do bezstresowej nauki jazdy na pierwszym rowerze z pedałami.

Rowerek biegowy Cruzee wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium z wygodną regulacją wysokości siodełka. Bieganie na rowerze biegowym znacząco wpływa na rozwój fizyczny dziecka. Mówią o tym fizjoterapeuci i specjaliści od rozwoju dzieci już od dłuższego czasu. Cruzee to idealny pierwszy rowerek dla dziecka, lekki, zwinny, w przyjaznej dla dziecka, bogatej kolorystyce.

Rowerek Cruzee - dla jakiego dziecka będzie odpowiedni?

Cruzee  to rowerek dla 2 latka, 3 latka a nawet starszych dzieci. Dzięki sporej możliwości regulacji wysokości kierownicy i siodełka może być używany przez dłuższy czas, zapewniając dziecku w przedziale lat 2-5 ergonomiczną i wygodną pozycję do jazdy.

Mamy kochają rowerek biegowy Cruzee!!!

Dzięki jego niskiej wadze ten rower biegowy jest uwielbiany przez matki. Mogą nieść go podczas spaceru, kiedy dziecko jest już zmęczone bieganiem na biegówce. Nie trzeba też pamiętać o pompowaniu kół bo opony wyposażone sa w piankowe opony.

Dlaczego rower biegowy Cruzee to najlepszy wybór?

Dwie ważne cechy wyróżniają rowerek biegowy Cruzee spośród innych biegaczy: niska waga i duży zakres regulacji siodełka i kierownicy. 

Waga rowerka biegowego Cruzee

Cruzee to najlżejszy na świecie rowerek dla dziecka z wagą wynoszącą zaledwie 1,9 kg! Daje to duże możliwości rozwoju ruchowego dziecka. W jaki sposób to osiągnięto? Zarówno ramę tego rowerka bez pedałów jak i sztycę oraz kierownicę wykonano z wysokiej jakości bardzo lekkiego aluminium.

Regulacja roweru biegowego Cruzee

Duży zakres regulacji siodełka pozwala na ustawienie siodełka już od ok. 30 cm do ok. 41 cm,  a wymieniając sztycę siodełka na dłuższą (która jest w zestawie) można maksymalnie osiągnąć wysokość siodełka do ok. 50 cm. W efekcie biegówka Cruzee może służyć przez kilka lat i rosnąć wraz z dzieckiem nawet do wzrostu 120 cm, wydłużając okres jego użytkowania, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Dzięki temu Cruzee to idealny rowerek biegowy dla 2 latka bo mogą już na nim jeździć dzieci o wzroście 60 cm. Dzięki płynnej regulacji, idealnie będzie pasował jako rowerek biegowy dla 3 latka jak i jako rower biegowy dla 4 latka. W późniejszym czasie wystarczy wymienić sztycę na dłuższą, by osiągnąć maksymalną wysokość siodełka wynoszącą 50 cm. 

Lekkie koła rowerka biegowego Cruzee

Rowerek wyposażono w lekkie i wyjątkowo miękkie opony piankowe w rozmiarze ok. 12". Piasty wyposażone są w łożyska maszynowe. Piankowe koła gwarantują brak problemów z koniecznością pompowania kół i pozytywnie wpływają na niską wagę rowerka.

Kolory rowerka do biegania Cruzee

Rowerek biegowy Cruzee jest też uwielbiany z uwagi na jego fantastyczne kolory! Dostępny jest w 10 cudownych metalizujących kolorach. 

Montaż rowerka biegowego Cruzee

Wielu rodziców zastanawia się jak zmontować rowerek Cruzee? Czy montaż jest trudny i czy wymaga specjalnych umiejętności?

Montaż biegówki Cruzee jest bardzo łatwy i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Intuicyjnie rurę sterową umieszcza się w ramie, nakłada podkładki i zaciska szybkozamykaczem. Tak samo należy postąpić z kierownicą, wsuwając ją i docisnąć szybkozamykacz. Na koniec wyregulować wysokość siodełka tak, aby było odpowiednie dla dziecka i również zablokować szybkozamykaczem. Rowerek jest wówczas gotowy do jazdy. 

Obrazkowa instrukcja montażu rowerka biegowego znajduje się tutaj.

Przed pierwszą jazdą na rowerze biegowym

Przed pierwszą jazdą warto pamiętać, aby odpowiednio ustawić wysokość siedziska i kierownicy. Stopy dziecka powinny opierać się ziemi, a nogi powinny być lekko zgięte w kolanach jednak tak, aby pozostawić swobodę ruchu. Chodzi o to, aby dziecko mogło w wygodny sposób przytoczyć całą stopę po ziemi i odepchnąć się. Siodełko nie powinno być obniżone za bardzo. Lepiej ustawić je trochę wyżej, niż zbyt nisko. Kierownica na początku powinna być ustawiona w pozycji najniższej. Szerzej o Nasze porady dotyczące nauki jazdy na rowerku biegowym znajdziesz tutaj.  

Specyfikacja techniczna roweru biegowego Cruzee

 • niska waga dzięki aluminiowym elementom - 1,9 kg
 • regulacja z pomocą dwóch sztyc: podsiodłowej i kierownicy - pozwala na dopasowanie dla dzieci młodszych i starszych, w zestawie druga dłuższa sztyca podsiodłowa
 • miękkie piankowe koła w rozmiarze 12 ''
 • regulowana kierownica bez blokady skrętu
 • zacisk kierownicy i siodełka w kolorze czarnym z szybkozamykaczem
 • anodyzowana rama wykonana z aluminium w wielu kolorach
Więcej informacji
Product NameRowerek biegowy CRUZEE 12'' czarne koła, super lekka biegówka
SKURowerek biegowy CRUZEE 12'' czarne koła, super lekka biegówka
Stannew
Rodzaj materiałualuminium
Waga1.9 kg
Wiek2+
Rozmiar rowerków biegowych12''
PromocjaNie
PłećChłopcy, Dziewczynki
Wysyłka24 h
MarkaCRUZEE
BestsellerTak
NowośćNie
Brak powiązanych postów

  Najważniejsze pytania

  Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas mail lub rozpocznij czat.

  • Pyt. 1: Jak są pakowane rowery do wysyłki?

   Odp. 1: Rowery są zapakowane w oryginale fabryczne opakowania kartonowe. Każdy element posiada zabezpieczenia przed uszkodzeniami oraz zadrapaniami.

  • Pyt. 2: Czy zamawiane rowery są gotowe do jazdy?

   Odp. 2: Rowery pakowane są do kartonów w sposób oszczędzający przestrzeń podczas wysyłki z fabryki i do klienta. Z tego powodu część elementów roweru jest zdemontowana. Każdy z rowerów jest złożony w 95%, najczęściej należy jedynie zamontować przednie koło, kierownicę i pedały. Każdy z rowerów wymaga też sprawdzenia regulacji hamulców. 

  • Pyt. 3: Czy poradzę sobie z montażem roweru?

   Odp. 3: Montaż roweru przed pierwszą jazdą ymaga jedynie podstawowej wiedzy i zdolności manulanych. Każdy z naszych klientów radzi sobie z tym bez większych problemów. Jeżeli nie czujesz się na siłach polecamy nasze filmiki i poradniki. Zawsze też można udać się z otrzymanym rowerem do najbliższego serwisu rowerowego.

  •  

   Pyt. 4: Jak dobrać odpowiedni rozmiar roweru?

   Odp. 4: Aby być pewnym dobrego doboru roweru do wieku i wzrostu dziacka prosimy o zapoznanie się z artykułem:Jak dobrać rozmiar roweru dla dziecka

  • Pyt 5: Czy moge odebrać rower gotowy do jazdy?

   Odp. 5: Przy zamówieniach z odbiorem osobistym, zamówione rowery są gotowe do jazdy. Zmontowane, wyregulowane i po serwisie zerowym.

  •  

  © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved