Przyczepka rowerowa Nordic Cab Explorer 6w1 model 2022

Od wielu lat jeden z najpopularniejszych modeli przyczepek rowerowych norweskiej firmy NORDIC CAB.

Nowy model z unowocześnionym kołem spacerowym z odblaskową obręczą, większą tylną klapą która zapewnia łatwiejszy dostęp do przestrzeni bagażowej a magnesy zabezpieczają klapę na miejscu

Przyczepka Nordic Cab Explorer 6w1 zawiera szereg akcesoriów pozwalających na zmianę funkcji, w zestawie znajduje się wszystko co niezbędne do korzystania z niej jako:

 • przyczepka rowerowa jedno i dwuosobowa
 • wózek spacerowy
 • wózek do biegania (zestaw jogger)
 • zestaw trekkingowy
 • zestaw narciarski (sanki)
 • przyczepka bagażowa/cargo

Regulowane siedzisko

W Nordic Cab Explorer można ustawić siedzisko w dowolnej pozycji, dzięki czemu dziecko ma możliwość podróżowania, odpoczynku i snu w wygodnej pozycji!

Bezpieczeństwo najważniejsze

Plastikowa podstawa zapewnia bezpieczną i niezawodną bazę dla kilku różnych kombinacji zabudowy i stanowi dodatkową izolację w zimie. Niezależnie od pogody, ruchu drogowego, tego czy jesteś w lesie czy też w górach, zawsze możesz bezpiecznie przewozić swoje dzieci używając produktu Nordic Cab. Wszystkie modele spełniają i przekraczają wszystkie normy dotyczące przyczepek rowerowych i wózków dziecięcych.

Izolacja i ochrona

Plastikowa podstawa zapewnia również dodatkową ochronę, jeśli napotkasz coś na drodze, a także izolację na chłodniejsze zimowe dni.

Dużo przestrzeni

Przyczepki rowerowe Explorer są wyposażone w powiększoną wysokość wnętrza, dzięki czemu Ty i Twoje dzieci możecie odkrywać świat w najbardziej komfortowy sposób.

Jedno czy dwoje dzieci?

W przyczepce rowerowej Explorer można łatwo ustawić dwa siedzenia w jednej centralnej pozycji, gdy przewozi się tylko jedno dziecko.

Wielofunkcyjna przyczepka

Dzięki dodatkowym akcesoriom, łatwo zmienisz funkcję przyczepki rowerowej na wózek spacerowy, wózek do biegania, sanki, wózek do biegania na nartach, wózek turystyczno-trekkingowy czy też przyczepkę bagażową rowerową albo turystyczną. Ilość kombinacji jest największa z wózków wielofunkcyjnych dostępnych na rynku

Duża przestrzeń do przechowywania 

Około 94 litry przestrzeni do przechowywania. Ponieważ Explorer został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie potrzeby związane z użytkowaniem na zewnątrz, jest wyposażony w dużą przestrzeń do przechowywania wewnątrz przyczepy dla Twoich najważniejszych przedmiotów.

Bogate wyposażenie

Wszystkie przyczepy kołowe są dostarczane z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa, hamulcem postojowym, moskitierą, odpowiednią wentylacją, materiałami hydrofobowymi, szybami chronionymi przed promieniowaniem UV, osłonami przeciwsłonecznymi, flagą, lampą LED i materiałami odblaskowymi zapewniającymi doskonałą widoczność.

Łatwy montaż

Przyczepki rowerowe Explorer są wyposażone w trwałą podstawę z tworzywa sztucznego, która umożliwia realizację wielu kombinacji oferowanych przez produkt poprzez szybkie, proste czynności. Plastikowa podstawa ułatwia również montaż przyczepy i jest wyposażona w otwory odprowadzające wodę.

 

Wymiary przyczepki Nordic Cab Explorer

Opony 20 cali
Liczba dzieci 1–2
Waga przyczepki 16,5 kg*
Szerokość siedziska w ramionach  30 cm na dziecko*
Wysokość siedziska 71 cm*
Wymiary po złożeniu (W x L x H) 61 x 101 x 41 cm*
Wymiary po zmontowaniu (rozłożeniu) (W x L x H) 79 x 90 x 107 cm*
Maksymalna dopuszczalne obciążenie 43 kg/ 94 lb
Maksymalna dopuszczalna masa całkowita 60 kg/ 132 lb

 

Przyczepki Nordic Cab zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normami:

 • Przyczepki rowerowe (EN 15918: 2011+A1:2013)
 • Kołowe wózki dziecięce (EN 1888)

Testy zostały przeprowadzone przez niezależną jednostkę kontrolną (SGS) *Wymiary mogą się różnić w zależności od sposobu montażu

1. Prezentacja przyczepki Nordic Cab Explorer

2. Opis funkcjonalności przyczepki Nordic Cab Explorer

3.Instrukcja montażu przyczepki rowerowej Nordic Cab Explorer

4. Jak działa rozkładane siedzisko Przyczepki Nordic Cab?

5. Rozkładanie siedziska w przyczepce Nordic Cab Explorer

6. Zimowe możliwości z Nordic Cab Explorer

Więcej informacji
Product NamePrzyczepka rowerowa Nordic Cab EXPLORER 2022 6w1 zielona
SKU1000374024
Kod producenta110000228
Ean7090020314402
MarkaNORDIC CAB
PromocjaNie
Wysyłka7-14 dni roboczych
KolorZielony
Stannew
Liczba dziecidwuosobowe
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów

  Odpowiedzi na Najczęściej zadawane pytania, dotyczące Nordic CAB EXPLORER

  Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące przyczepki Nordic Cab Explorer i jej funkcjonowania.

  • Pyt.1: Czy można w przyczepce Nordic Cab przewozić jedno dziecko?

   Odp. 1:Tak, to żaden problem. Możesz umieścić dziecko po prawej stronie (kierunku jazdy) lub wypośrodkować szelki i poduszkę tak, aby dziecko siedziało pośrodku siedziska co zwiększa komfort. Powodem, dla którego Nordic Cab nie oferuje modelu dla jednego dziecka, jest to, że norma UE dotycząca przyczepek rowerowych przewiduje minimalną szerokość między oponami wynoszącą 75 cm ze względu na bezpieczeństwo przewracania się. Nordic Cab ma 80 cm szerokości i różnica byłaby tylko marginalna.

  • Pyt.2: Czy siedzisko Nordic Cab można rozłożyć na płasko?

   Odp. 2: Tak!!! Rozwiązanie siedziska Nordic Cab jest wyjątkowe i może być dostosowane do każdej pozycji, aż do całkowicie poziomego położenia dla optymalnej pozycji do spania. Twoje dzieci mogą się zrelaksować, pozwalając Ci doświadczyć więcej...

  • Pyt.3: Czy w Nordic Cab oparcia siedzeń można regulować niezależnie od siebie?

   Odp. 3: Tak, ale wymaga to posiadania oparcia typu "Split seat" - dzielone oparcie, które jest dostępne jako opcja dodatkowa.

  • Pyt.4: Jak duży ciężar mogę przewozić w przyczepie?

   Odp. 4: Na to pytanie są dwie różne odpowiedzi, ponieważ można używać przyczepki jako przyczepki rowerowej dla dzieci (co podlega ścisłym zaleceniom), jak również we wszystkich innych obszarach zastosowania, na przykład jako wózka biegowego, sanek, wózka spacerowego itp. Przyczepka rowerowa: Zaleceniem jest tutaj nieprzekraczanie masy całkowitej 60 kg/132 lb. Ponieważ przyczepka waży 16,5 kg/36,5 lb, masz do dyspozycji 43 kg/94 lb. Wynika to z faktu, że poruszasz się w większym ruchu, z większą prędkością i generalnie istnieje większe ryzyko. Im większa masa przewożona w przyczepie, tym dłuższa droga hamowania.
   Inne obszary zastosowania: Nie mamy żadnych specjalnych ograniczeń wagowych dla Nordic Cab w przypadku wykorzystania w innych obszarach zastosowań, będzie można załadować na przyczepę znacznie więcej niż 45 kg/99 lb.

  • Pyt.5: Czy trudno jest zmontować przyczepę Nordic Cab po wyjęciu z kartonu?

   Odp. 5: Nie, do złożenia przyczepki potrzeba bardzo niewiele. Przede wszystkim należy przymocować górną ramę do dolnej skrzyni za pomocą bolców blokujących, a następnie przymocować uchwyt do mocowania kółka spacerowego z przodu. Jest to prosta czynność i jest jasno wyjaśniona w instrukcji. Zobacz również instrukcję montażu na youtube.

  • Pyt.6: Czy poszycie przyczepki jest wodoodporne czy nieprzemakalne?

   Odp. 6: Zadaszenie zostało podwójnie podgumowane po wewnętrznej stronie pokrycia, dzięki czemu jest wodoodporne. Nie cała kabina jest wodoodporna, więc jeśli będziesz korzystać z przyczepy przez kilka godzin podczas deszczu lub pozostawisz ją na zewnątrz bez osłony, zalecamy zastosowanie pokrowca przeciwdeszczowego dla dodatkowej ochrony.

  • Pyt.7: Czy przyczepka Nordic Cab jest amortyzowana?

   Odp. 7: W przyczepce Nordic Cab nie ma konwencjonalnej amortyzacji, ale jest ona wyposażona w duże opony wypełnione powietrzem i " podwieszane" siedzenia, które zapewniają amortyzację w przypadku wstrząsów. Nordic Cab jest sprzedawany bez amortyzacji od 2007 roku i bardzo niewiele osób zgłasza uwagi na ten temat przy użytkowaniu przyczepy.
   Amortyzacja będzie skuteczna tylko wtedy, gdy będzie używana jako przyczepka rowerowa i uważamy, że prosta i solidna konstrukcja jest kluczowa dla spełnienia wszystkich obszarów zastosowania. Można również zastosować opony balonowe dla tych, którzy chcą mieć więcej amortyzacji w przyczepce.

  • Pyt.8: Czy jest miejsce dla dwójki dzieci, gdy używasz leżaczka dla jednego z nich?

   Odp. 9:Tak, jest miejsce dla obojga dzieci podczas korzystania z leżaczka dla dziecka.

  • Pyt.9: W jakim wieku dzieci mogą korzystać z przyczepki Nordic Cab?

   Odp. 2: Nordic Cab może być używany jako wózek, jogger, wózek trekkingowy i sanki od urodzenia, ale zalecamy używanie leżaczka dziecięcego odpowiedniego dla dzieci od noworodka do 9 kg włącznie.
   Jeśli wybierasz się na wycieczkę z użyciem sanek, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pogodę, temperaturę i czas trwania wycieczki. W przypadku najmłodszych (0-9 miesięcy) szczególnie ważne jest, aby zawsze monitorować dziecko, aby upewnić się, że jest mu ciepło i wygodnie. Dostosuj długość wycieczki narciarskiej tak samo jak w przypadku wyjścia z wózkiem.
   W przypadku używania Nordic Cab jako przyczepki rowerowej, dziecko musi mieć co najmniej 9 miesięcy i być w stanie utrzymać głowę/szyję w górze niezależnie. Podczas używania Nordic Cab jako przyczepki rowerowej nie wolno ustawiać siedziska w pozycji leżącej. Siedzisko musi być ustawione pod kątem, a pasy mocujące oparcie muszą być napięte. Jest to zalecenie wynikające z normy UE dotyczącej przyczepek rowerowych.
   Trudno jest określić wiek, w którym dzieci powinny przestać korzystać z Nordic Cab, ponieważ wzrost dzieci jest różny, ale ponieważ wysokość od dołu siedziska do sufitu wynosi 71 cm, powinieneś być w stanie używać Nordic Cab z dziećmi do około 5-6 roku życia.
   Zwłaszcza sanki są czymś, czym będzie można się cieszyć przez długi czas. Kiedy dzieci osiągają wiek 3-7 lat, często chcą same jeździć na nartach, ale zawsze dobrze jest, zarówno dla dzieci, jak i dla czasu trwania wycieczki, jeśli mogą one trochę odpocząć w sankach gdy zmęczą się zbytnio..

  • Pyt.10: Co zawiera zestaw Explorer 6in1?

   Odp. 10: Explorer 6in1 jest kompletny. Jest to najlepiej sprzedający się produkt i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go jako przyczepki rowerowej, sanek, wózka spacerowego, joggera, wózka turystycznego i przyczepki towarowej.

  • Pyt.11: Co zawiera zestaw Explorer 3in1?

   Odp. 11: Explorer 3in1 jest to najlpopularniejszy zestaw Nordic Cab w Polsce i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go jako przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, przyczepki towarowej. Zestaw Nordic Cab Explorer 3w1 zawsze może rozszerzyć od dodatkowe akcesoria.

  • Pyt.12: Co zawiera zestaw Explorer 4in1?

   Odp. 14: Explorer 4in1 jest to zestaw Nordic Cab w Polsce i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go jako przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, przyczepki towarowej i wózka do biegania. Zestaw Nordic Cab Explorer 4w1 zawsze może rozszerzyć od dodatkowe akcesoria.

  © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved