Przyczepka rowerowa Nordic Cab - Explorer 2024 3w1 Stone Gray

Dostępny
SKU
1000394149
Wysyłka
3-5 dni robocze

Najnowszy model kultowej przyczepki rowerowej Nordic Cab EXPLORER 3w1. Model 2024

Explorer 3w1 zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przeżyć swoją przygodę.

Nordic Cab EXPLORER 3w1 2024 to:

 • wózek spacerowy,
 • przyczepka rowerowa,
 • przyczepka bagażowa
3 990,00 zł
 • Przelewy24
 • Blik

Przyczepka rowewerowa NORDIC CAB EXPLORER 3w1 model 2024!

Z Nordic Cab – przyczepką rowerową i wózkiem narciarskim 6w1 wszystko jest gotowe, abyś Ty i Twoje dzieci mogli doświadczać codziennego życia w mieście, w lesie, na polach, w górach i nad morzem – niezależnie od pory roku i warunków na zewnątrz.

Model 2024 to unowocześniona i poprawiona wersja jednej z popularniejszych wielofunkcyjnych przyczepek rowerowych dla dzieci.

Co zawiera Nordic Cab Explorer 3w1?

Ten pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby móc używać Nordic Cab jako:

 • przyczepki rowerowej,
 • wózka spacerowego,
 • przyczepki towarowej

Dzięki dodatkowym akcesoriom łatwo zmienisz swoją przyczepkę Nordic Cab EXPLORER 3w1 w:

 • wózek narciarski,
 • sanki,
 • wózek do biegania,
 • przyczepkę trekkingową,

Explorer skupia się na tym, aby ułatwić Ci Wasze codzienne życie, podczas gdy dzieci siedzą bezpiecznie i wygodnie a ty jedziesz z punktu A do punktu B!

Korzyści jakie daje przyczepka rowerowa Nordic Cab EXPLORER 3w1

Powody, dla których warto wybrać przyczepkę rowerową NORDIC CAB Explorer:

ODKRYWANIE, ODPOCZYNEK I SEN
W Nordic Cab Explorer można ustawić siedzisko w dowolnej pozycji, dzięki czemu dziecko ma możliwość odkrywania świata, odpoczynku i snu!

BEZPIECZEŃSTWO PO PIERWSZE
Plastikowa podstawa zapewnia bezpieczną i niezawodną bazę dla kilku różnych kombinacji zabudowy i stanowi dodatkową izolację w zimie. Niezależnie od pogody, ruchu drogowego, czy jesteś w lesie czy w górach, zawsze możesz bezpiecznie przewozić swoje dzieci używając Nordic Cab EXPLORER. Wszystkie modele spełniają i przekraczają wszystkie normy dotyczące przyczepek rowerowych i wózków dziecięcych.

IZOLACJA I OCHRONA
Plastikowa podstawa zapewnia również dodatkową ochronę, jeśli napotkasz coś na drodze, a także izolację na chłodniejsze zimowe dni.

DUŻA WYSOKOŚĆ
Przyczepki rowerowe Explore są wyposażone w dodatkową wysokość wnętrza, dzięki czemu Ty i Twoje dzieci możecie odkrywać świat w najbardziej komfortowy sposób.

JEDEN CZY DWÓCH?
W przyczepce rowerowej Explorer można łatwo ustawić dwa siedzenia w jednej centralnej pozycji, gdy przewozi się tylko jedno dziecko.

MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ UŻYWANA JAKO PRZYCZEPKA TOWAROWA
Explorer może być łatwo przekształcony w mocną przyczepę na zakupy z dodatkową pokrywą transportową, aby pomóc Ci w dodatkowych wycieczkach transportowych do kabiny lub z zakupami spożywczymi lub innymi potrzebami transportowymi w domu.

DUŻA PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA
Około 94 litry przestrzeni do przechowywania. Ponieważ Explorer został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie potrzeby związane z użytkowaniem na zewnątrz, jest wyposażony w dużą przestrzeń do przechowywania wewnątrz przyczepy na Twoje najważniejsze przedmioty.

BOGATA LISTA AKCESORIÓW
Wszystkie przyczepy kołowe są dostarczane z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa, hamulcem postojowym, moskitierą, odpowiednią wentylacją, materiałami hydrofobowymi, szybami chronionymi przed promieniowaniem UV, osłonami przeciwsłonecznymi, flagą, lampą LED i materiałami odblaskowymi zapewniającymi doskonałą widoczność.

ŁATWY MONTAŻ
Przyczepki rowerowe Explorer są wyposażone w trwałą podstawę z tworzywa sztucznego, która umożliwia realizację wielu kombinacji oferowanych przez produkt poprzez szybkie, proste czynności. Plastikowa podstawa ułatwia również montaż przyczepy i jest wyposażona w otwory odprowadzające wodę.

Przyczepki Nordic Cab zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normami:

Przyczepki rowerowe (EN 15918: 2011+A1:2013)
Kołowe wózki dziecięce (EN 1888)

Badania zostały przeprowadzone przez niezależną jednostkę kontrolną (SGS)

Wymiary przyczepki Nordic Cab Explorer

Opony 20 cali
Liczba dzieci 1–2
Waga przyczepki 16,5 kg*
Szerokość siedziska w ramionach  30 cm na dziecko*
Wysokość siedziska 71 cm*
Wymiary po złożeniu (W x L x H) 61 x 101 x 41 cm*
Wymiary po zmontowaniu (rozłożeniu) (W x L x H) 79 x 90 x 107 cm*
Maksymalna dopuszczalne obciążenie 43 kg/ 94 lb
Maksymalna dopuszczalna masa całkowita 60 kg/ 132 lb

 

Przyczepki Nordic Cab zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normami:

 • Przyczepki rowerowe (EN 15918: 2011+A1:2013)
 • Kołowe wózki dziecięce (EN 1888)

Testy zostały przeprowadzone przez niezależną jednostkę kontrolną (SGS) *Wymiary mogą się różnić w zależności od sposobu montażu

1. Prezentacja przyczepki Nordic Cab Explorer

2. Opis funkcjonalności przyczepki Nordic Cab Explorer

3.Instrukcja montażu przyczepki rowerowej Nordic Cab Explorer

4. Jak działa rozkładane siedzisko Przyczepki Nordic Cab?

5. Rozkładanie siedziska w przyczepce Nordic Cab Explorer

6. Zimowe możliwości z Nordic Cab Explorer

Zmiany w modelu Nordic Cab EXPLORER na rok 2024

 

Większe okna w Nordic Cab EXPLORER

 • Nowy fajny design Nordic Cab EXPLORER w trzech kolorach i opcjach.

 • Aby zapewnić dzieciom jeszcze lepszy widok na otoczenie i poprawić oświetlenie wewnątrz przyczepki. Wszystkie okna mają przyciemniane szyby z filtrem UV i chowane osłony przeciwsłoneczne.
 • Większy otwór przedni: Ułatwia to wsiadanie i wysiadanie z przyczepki oraz zapewnia szybszy dostęp do dzieci.
 • Większy i łatwiejszy dostęp do schowka z tyłu: Teraz można łatwo spakować i wyjąć to, czego potrzeba podczas podróży.

magnesy w panelu przyczepki Nordic Cab Explorer

 • Łatwiejsze zamykanie i otwieranie paneli z przodu i tyłu dzięki zastosowaniu magnesów. Brak rzepów dzięki czemu ubrania  nie zaczepiają się. Zmniejsza to hałas, co jest szczególnie ważne, gdy dziecko śpi.

wodoodporne zamki w przyczepce Nordic Cab EXPLORER

 

 • Zwykłe zamki błyskawiczne zostały zastąpione zamkami wodoodpornymi. Baldachim został również wzmocniony dodatkową warstwą gumowej powłoki, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wodoodporny i trwały. Dzięki tym ulepszeniom pzyczepka jest gotowa na każde warunki pogodowe.

odblaski w nowym modelu Nordic Cab EXPLORER

 • Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo, EXPLORER 2024 został wyposażony w większe i bardziej odblaskowe elementy zapewniające doskonałą widoczność. Oprócz odblasków na baldachimie i ramie, teraz również odblaski na wszystkich kołach. Dzięki temu przyczepka jest lepiej widoczna w ruchu drogowym, niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych.

 

większe kieszenie wewnętrzne w Nordic Cab EXPLORER 2024

 • Większe wewnętrzne kieszenie. Teraz możesz łatwo przechowywać butelki z wodą lub inne niezbędne rzeczy dla swoich dzieci. Te dodatkowe kieszenie zapewniają dodatkową funkcjonalność, której potrzebujesz, aby podróż przebiegała bez zakłóceń i aby Twoje dzieci miały wszystko, czego potrzebują.

siedzisko w przyczepce rowerowej Nordic Cab EXPLORER

 • Nordic Cab posiada najbardziej elastyczne siedzisko na rynku z możliwością pełnego rozłożenia. Teraz w przyczepkach rowerowych Nordic Cab kolejne znaczące ulepszenie. Dzięki nowemu systemowi pasów dzieci będą siedzieć jeszcze wygodniej i bezpieczniej. Miękkie poduszki otaczają boki dziecka, a regulacja jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek, niezależnie od rozmiaru i ubioru dziecka.

tylna kieszeń do przechowywania Nordic Cab EXPLORER

 • Dodano nową tylną kieszeń na drobne przedmioty. Nie ma monieczności otwierania tylnej lub przedniej powłoki aby schować przekąski, bidon, lampkę czy telefon

 

Więcej informacji
Product NamePrzyczepka rowerowa Nordic Cab - Explorer 2024 3w1 Stone Gray
SKU1000394149
MarkaNORDIC CAB
PromocjaNie
Wysyłka3-5 dni robocze
KolorSzary
Stannew
Liczba dziecidwuosobowe
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów

  Odpowiedzi na Najczęściej zadawane pytania, dotyczące Nordic CAB EXPLORER

  Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące przyczepki Nordic Cab Explorer i jej funkcjonowania.

  • Pyt.1: Czy można w przyczepce Nordic Cab przewozić jedno dziecko?

   Odp. 1:Tak, to żaden problem. Możesz umieścić dziecko po prawej stronie (kierunku jazdy) lub wypośrodkować szelki i poduszkę tak, aby dziecko siedziało pośrodku siedziska co zwiększa komfort. Powodem, dla którego Nordic Cab nie oferuje modelu dla jednego dziecka, jest to, że norma UE dotycząca przyczepek rowerowych przewiduje minimalną szerokość między oponami wynoszącą 75 cm ze względu na bezpieczeństwo przewracania się. Nordic Cab ma 80 cm szerokości i różnica byłaby tylko marginalna.

  • Pyt.2: Czy siedzisko Nordic Cab można rozłożyć na płasko?

   Odp. 2: Tak!!! Rozwiązanie siedziska Nordic Cab jest wyjątkowe i może być dostosowane do każdej pozycji, aż do całkowicie poziomego położenia dla optymalnej pozycji do spania. Twoje dzieci mogą się zrelaksować, pozwalając Ci doświadczyć więcej...

  • Pyt.3: Czy w Nordic Cab oparcia siedzeń można regulować niezależnie od siebie?

   Odp. 3: Tak, ale wymaga to posiadania oparcia typu "Split seat" - dzielone oparcie, które jest dostępne jako opcja dodatkowa.

  • Pyt.4: Jak duży ciężar mogę przewozić w przyczepie?

   Odp. 4: Na to pytanie są dwie różne odpowiedzi, ponieważ można używać przyczepki jako przyczepki rowerowej dla dzieci (co podlega ścisłym zaleceniom), jak również we wszystkich innych obszarach zastosowania, na przykład jako wózka biegowego, sanek, wózka spacerowego itp. Przyczepka rowerowa: Zaleceniem jest tutaj nieprzekraczanie masy całkowitej 60 kg/132 lb. Ponieważ przyczepka waży 16,5 kg/36,5 lb, masz do dyspozycji 43 kg/94 lb. Wynika to z faktu, że poruszasz się w większym ruchu, z większą prędkością i generalnie istnieje większe ryzyko. Im większa masa przewożona w przyczepie, tym dłuższa droga hamowania.
   Inne obszary zastosowania: Nie mamy żadnych specjalnych ograniczeń wagowych dla Nordic Cab w przypadku wykorzystania w innych obszarach zastosowań, będzie można załadować na przyczepę znacznie więcej niż 45 kg/99 lb.

  • Pyt.5: Czy trudno jest zmontować przyczepę Nordic Cab po wyjęciu z kartonu?

   Odp. 5: Nie, do złożenia przyczepki potrzeba bardzo niewiele. Przede wszystkim należy przymocować górną ramę do dolnej skrzyni za pomocą bolców blokujących, a następnie przymocować uchwyt do mocowania kółka spacerowego z przodu. Jest to prosta czynność i jest jasno wyjaśniona w instrukcji. Zobacz również instrukcję montażu na youtube.

  • Pyt.6: Czy poszycie przyczepki jest wodoodporne czy nieprzemakalne?

   Odp. 6: Zadaszenie zostało podwójnie podgumowane po wewnętrznej stronie pokrycia, dzięki czemu jest wodoodporne. Nie cała kabina jest wodoodporna, więc jeśli będziesz korzystać z przyczepy przez kilka godzin podczas deszczu lub pozostawisz ją na zewnątrz bez osłony, zalecamy zastosowanie pokrowca przeciwdeszczowego dla dodatkowej ochrony.

  • Pyt.7: Czy przyczepka Nordic Cab jest amortyzowana?

   Odp. 7: W przyczepce Nordic Cab nie ma konwencjonalnej amortyzacji, ale jest ona wyposażona w duże opony wypełnione powietrzem i " podwieszane" siedzenia, które zapewniają amortyzację w przypadku wstrząsów. Nordic Cab jest sprzedawany bez amortyzacji od 2007 roku i bardzo niewiele osób zgłasza uwagi na ten temat przy użytkowaniu przyczepy.
   Amortyzacja będzie skuteczna tylko wtedy, gdy będzie używana jako przyczepka rowerowa i uważamy, że prosta i solidna konstrukcja jest kluczowa dla spełnienia wszystkich obszarów zastosowania. Można również zastosować opony balonowe dla tych, którzy chcą mieć więcej amortyzacji w przyczepce.

  • Pyt.8: Czy jest miejsce dla dwójki dzieci, gdy używasz leżaczka dla jednego z nich?

   Odp. 9:Tak, jest miejsce dla obojga dzieci podczas korzystania z leżaczka dla dziecka.

  • Pyt.9: W jakim wieku dzieci mogą korzystać z przyczepki Nordic Cab?

   Odp. 2: Nordic Cab może być używany jako wózek, jogger, wózek trekkingowy i sanki od urodzenia, ale zalecamy używanie leżaczka dziecięcego odpowiedniego dla dzieci od noworodka do 9 kg włącznie.
   Jeśli wybierasz się na wycieczkę z użyciem sanek, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pogodę, temperaturę i czas trwania wycieczki. W przypadku najmłodszych (0-9 miesięcy) szczególnie ważne jest, aby zawsze monitorować dziecko, aby upewnić się, że jest mu ciepło i wygodnie. Dostosuj długość wycieczki narciarskiej tak samo jak w przypadku wyjścia z wózkiem.
   W przypadku używania Nordic Cab jako przyczepki rowerowej, dziecko musi mieć co najmniej 9 miesięcy i być w stanie utrzymać głowę/szyję w górze niezależnie. Podczas używania Nordic Cab jako przyczepki rowerowej nie wolno ustawiać siedziska w pozycji leżącej. Siedzisko musi być ustawione pod kątem, a pasy mocujące oparcie muszą być napięte. Jest to zalecenie wynikające z normy UE dotyczącej przyczepek rowerowych.
   Trudno jest określić wiek, w którym dzieci powinny przestać korzystać z Nordic Cab, ponieważ wzrost dzieci jest różny, ale ponieważ wysokość od dołu siedziska do sufitu wynosi 71 cm, powinieneś być w stanie używać Nordic Cab z dziećmi do około 5-6 roku życia.
   Zwłaszcza sanki są czymś, czym będzie można się cieszyć przez długi czas. Kiedy dzieci osiągają wiek 3-7 lat, często chcą same jeździć na nartach, ale zawsze dobrze jest, zarówno dla dzieci, jak i dla czasu trwania wycieczki, jeśli mogą one trochę odpocząć w sankach gdy zmęczą się zbytnio..

  • Pyt.10: Co zawiera zestaw Explorer 6in1?

   Odp. 10: Explorer 6in1 jest kompletny. Jest to najlepiej sprzedający się produkt i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go jako przyczepki rowerowej, sanek, wózka spacerowego, joggera, wózka turystycznego i przyczepki towarowej.

  • Pyt.11: Co zawiera zestaw Explorer 3in1?

   Odp. 11: Explorer 3in1 jest to najlpopularniejszy zestaw Nordic Cab w Polsce i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go jako przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, przyczepki towarowej. Zestaw Nordic Cab Explorer 3w1 zawsze może rozszerzyć od dodatkowe akcesoria.

  • Pyt.12: Co zawiera zestaw Explorer 4in1?

   Odp. 14: Explorer 4in1 jest to zestaw Nordic Cab w Polsce i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go jako przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, przyczepki towarowej i wózka do biegania. Zestaw Nordic Cab Explorer 4w1 zawsze może rozszerzyć od dodatkowe akcesoria.

  © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved