Miniland

Filtruj produkty
Filtry
Kolor
Cena
-
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 49 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Bestseller
  Brak w magazynie
 2. Promocja
  MINILAND Zestaw 3 termometrów cyfrowych Róż
  Cena promocyjna 92,25 zł Regular Price 123,00 zł
 3. Bestseller
  Brak w magazynie
 4. Bestseller
  Brak w magazynie
 5. Bestseller
  Brak w magazynie
 6. Bestseller
  Brak w magazynie
 7. Bestseller
  Brak w magazynie
 8. Bestseller
  Brak w magazynie
 9. Bestseller
  Brak w magazynie
 10. Bestseller
  Brak w magazynie
 11. Brak w magazynie
 12. Bestseller
  Brak w magazynie
 13. Bestseller
  Brak w magazynie
 14. Bestseller
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Elementy 1 do 30 49 całkowita

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Miniland
MINILAND

Hasło marki to: Obecny w rozwoju dziecka, pomocny rodzicom. Miniland to szeroka gama produktów, które ułatwiają życie. Termosy, pojemniki na posiłki lub mleko utrzymujące temperaturę do 12 lub 24 godzin to praktyczne produkty, które można zabrać ze sobą zarówno na spacer, jak i weekend, czy wakacje. Butelki, naczynia i opakowania pomogą zaś zorganizować każde wyjście i mieć wszystko, co najlepsze zawsze pod ręką.

Miniland - produkty przydatne w opiece na dzieckiem

Miniland to hiszpański producent akcesoriów dla dzieci, zabawek edukacyjnych i innych produktów, przeznaczonych dla najmłodszych. Marka Miniland powstała w 1962 roku w Allicante, a więc na południu Hiszpanii i obecnie składa się z dwóch głównych działów biznesowych: pomocy dla niemowląt oraz zabawek edukacyjnych. Miniland to firma, która ma dobre opinie i cieszy się świetną renomą, zarówno wśród rodziców, jak i opiekunów oraz pedagogów. Markę wyróżnia przede wszystkim zwracanie uwagi na komfort i bezpieczeństwo dzieci juz od pierwszych dni ich życia. Miniland tworzy produkty i akcesoria dostosowane do potrzeb maluchów, a jednocześnie oparte na najlepszych i najbardziej innowacyjnych technologiach. Najwyższa jakość, innowacyjność i kreatywność idą w parze z bezpieczeństwem dzieci. Miniland sklep to miejsce, w którym można dokonać zakupów wszystkich produktów firmy. 

Akcesoria dziecięce od Miniland – co warto wybrać?

Marka Miniland słynie z wyjątkowych akcesoriów dziecięcych, które spełniają rygorystyczne parametry bezpieczeństwa i komfortu. Jednym z ciekawych akcesoriów jest podwójny sterylizator/ podgrzewacza do butelek i słoików, który jest wprost idealny dla rodziców bliźniaków. Urządzenie pozwala na podgrzanie dwóch butelek w tym samym czasie, co sprawia, że rodzice bliźniaków nie muszą wykonywać dwóch tych samych czynności. Łagodne procesy podgrzewania sprawiają, że sprzęt świetnie nadaje się do ogrzania mleka matki, które nie straci swoich właściwości. Dodatkowo możliwe jest tutaj sterylizowanie butelek, słoików i innych akcesoriów, przeznaczonych dla małych dzieci. Pogrzewacz do mleka i wody Miniland to świetna opcja dla osób, które cenią nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Wybierając akcesoria marki, warto zwrócić także uwagę na termometr Miniland. Firma oferuje szeroki wybór różnych akcesoriów do pomiaru temperatury, w tym termometr elastyczny, urządzenie do pomiaru wody w kąpieli oraz termometr w formie smoczka.

Miniland – najnowsze technologie w służbie rodzicom.

Marka Miniland dba o to, aby życie rodziców było prostsze i mogli zaoszczędzić oni sporo czasu. Właśnie dlatego wszystkie produkty i akcesoria firmy są wyposażone w najnowsze technologie i innowacje. Dobrym przykładem jest elektroniczna niania Miniland oraz kompatybilna kamera. W ten sposób mama i tata są w stanie monitorować sen dziecka oraz sprawdzać, co dzieje się w danym pomieszczeniu. Nawilżacz Miniland to innowacyjny produkt, który umożliwia nawilżenie powietrza i utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności. W ten sposób rodzice mogą wprowadzić zdrową atmosferę do pokoju dziecka. Polecane produkty Miniland dla dziecka i rodziców Warto zwrócić uwagę na polecane produkty marki Miniland takie jak aspirator do nosa, nawilżacz ultradźwiękowy, kamera obrotowa z aplikacją czujnika ruchu, zestawy do kąpieli dla dzieci, sterylizatory i podgrzewacze do mleka oraz butelek, a także lampki nocne. Wszystkie te akcesoria zasługują na uwagę, ponieważ zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są bezpieczne dla dzieci i rodziców, a przy ich produkcji wykorzystano najnowsze technologie.

Lalki Miniland

Produkty Miniland towarzyszą każdemu dziecku od momentu, gdy po raz pierwszy otwiera swoje oczy. Rodzicielstwo i edukacja napędzają rozwój dziecka, gdyż każde z nich jest galaktyką, która świeci własnym blaskiem. Zabawki te tworzą chwile, które są pełne kreatywności, nauki i zabawy. Dzięki takiemu połączeniu, każde dziecko może zostać w przyszłości tym, o kim marzy, spełniać marzenia i realizować cele. Znana kolekcja edukacyjnych lalek hiszpańskich to lalki wyprodukowane w Hiszpani, poprawnych anatomicznie i zróżnicowanych rasowo. Pomagają dziecku poznać i zrozumieć różnicę w budowie ciała pomiędzy chłopcem a dziewczynką. Przybliżają i mogą stanowić przyczynek do dyskusji na takie tematy jak wielokulturowość i różnorodność rasowa. Uczą tolerancji, poszanowania innego koloru skóry.

Dlaczego warto wybrać lalkę Miniland?

Miniland jako firma pragnie przyczynić się do stworzenia świata, który jest bardziej otwarty, sprzyjający włączeniu społecznemu i tolerancyjny wobec różnorodności Dzięki kolekcji wyjątowych lalek pomagamy maluchom zrozumieć wartości związane z włączeniem i koegzystencją poprzez zabawę, promując empatię i akceptując ludzi dowolnej rasy, płci czy stanu.

Zabawki edukacyjne Miniland

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim te z zabawek Miniland, które pomogą Twojemu dziecku poznać świat a Tobie w łatwiejszy sposób to poznanie ułatwić. Zabawki, które uczą przez zabawę, w delikatny sposób kształtując zdolności i umiejętności Twojego dziecka. Nauczą je wyrażania emocji, udoskonalą zdolności plastyczne i społeczne.

Sensoryczne zabawki Miniland uczą dzieci w sposób dla niego najprzyjemniejszy poprzez dobrą zabawę i poruszanie wiielu zmysłów.  

 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved