Szumiące Misie

Filtruj produkty
Filtry
Dostępność
Cena
-
Zobacz jako

1 zam.

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Zobacz jako

1 zam.

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Szumiące Misie
Szumiące Misie

Szumiące misie powstały w Polsce, dzięki pomysłowości dwóch mam, właścicielek marki Whisbear. Były to pierwsze szumiące misie na rynku. Pomysł na uspokajanie niemowląt szumami imitującymi dźwięki, które dzieci pamietają z okresu płodowego podchwycili następni producenci. Obecnie na rynku mamy już spora ofertę zabawek szumiacych, dzięki którym niemowlęta mogą spokojnie wypoczywać i beztrosko spać.

Szumiące misie Whisbear

Misie szumiące marki Whisbear występują w kilku modelach i kolorach a ich szum wspaniale wpływa na spokój najmniejszych pociech. Ich historia trwa już kilka lat i można śmiało powiedzieć, że misie szumiące wywołały dobroczynny wpływ na sen już kilku roczników dzieci w Polsce i na świecie.

Noworodki i niemowlęta czują się bezpiecznie, gdy podczas snu akompaniuje im dźwięk różowego szumu. Oryginalne zabawki marki Whisbear już od wielu lat, z sukcesem pomagają zasnąć maluszkom na całym świecie. Od pierwszych dni uspokajają a dzięki przemiłym kształtom i materiałom zostają z dziećmi na lata jako przytulanki. Whisbear otrzymał Pozytywną Opinię IMiD, jako pierwszy producent szumiących przytulanek w Polsce. Uzupełnieniem Szumiących przutulanek są Wishbear'owe gryzaki i grzechotki na niemowląt.

Szumy, które emitują misie Whisbear zostały tak dobrane, by przypominały dziecku dźwięki, które słyszało za życia płodowego i zna z brzuszka mamy. Modele: Whisbear CLASSIC, Whisbear Premium, Leniwiec Ezzy z aplikacją na telefon oraz modele podróżne ptaszki Whisbear i zawieszki Whisbear lisek, które można mieć zawsze przy sobie ułatwiają życie wielu rodzicom. Szumiący Whisbear Leniwiec E-zzy to produkt wyjątkowy, który pod postacią miękkiego, pluszowego zwierzaka łączy trzy urządzenia w jednym: ZABAWKA SZUMIĄCA, MONITOR SNU iASYSTENT RODZICA, który wspomaga codzienną opiekę nad niemowlęciem.

Szumiące króliczki MOONIE

Moonie to szumiący króliczek z lampką nocną, który emituje 5 uspokajających szumów, zaczerpniętych z natury: szum wiatru, morza, wód płodowych, deszczu i głebi oceanu. Szumiący królik Moonie posiada delikatne światło przypominające niemowlakom warunki z brzucha mamy. Jest to najdelikatniejszy z szumiących zwierzaków na rynku zarówno pod względem uzytych materiałów jak i kolorów, które są bardzo stonowane i delikatne.

Każdy z szumiących misiów i innych zwierzątek szumiących, dostępnych w naszym sklepie zapewnia spokojny sen noworodka i poprawia komfort odpoczynku niemowląt. Szumiące pluszaki pełnią nie tylko rolę przytulanek ale są naszymi sojusznikami podczas wieczornych problemów ze snem dziecka.

Pozytywki dla niemowląt

Pozytywka dla dzieci, która dzięki delikatnym dźwiękom uspokaja i ułatwia zasypianie maluszkowi to niezbędny element prawie każdej wyprawki dla niemowlaka. Pozytywki produkowane są najczęściej w formie pluszowych zabawek (ale nie tylko) a dźwięk pozytywki uruchamiany jest poprzez pociągnięcie za specjalny sznureczek. Muzyka zastosowana w pozytywkach to strannie wyselekcjonowane melodie, sprawdzone pod względem swej funkcji uspokajającej i wyciszającej. Zazwyczaj pozytywkę zawieszamy nad łóżeczko, ale dzięki uchwytom uniwersalnym mogą być tez używane w wózku, podczas spaceru. 
 
Pozytywka dla niemowlaka to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu malcowi, a rodzicom pomoże w utuleniu dziecka do snu. Odpowiednio zaprojektowane pozytywki dla dzieci uspokoją każdego malucha i czasem nawet włączona pozywka odwróci uwage dziecka od płaczu i ukoi chwilowy smutek. Dostępne w ofercie sklepu dla dzieci bikeovo wysokiej jakości pozytywki nie tylko przypadną do gustu każdemu dziecku, ale będą także bezpieczne i stylowe. 
© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved