Maty i podkładki

Filtruj produkty
Filtry
Dostępność
Cena
-
Zobacz jako

1 zam.

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Zobacz jako

1 zam.

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Maty i podkładki
Maty i podkładki

Maty do karmienia to wielofunkcyjea płaskie podkładki, które przymocowuje się do blatu stołu lub krzesełka do karmienia. Podstawową zaletą produktu jest to, że zawsze pozostaje na miejscu i nie przesuwa sie, dzięki czemu zapobiega przewracaniu się miseczek i talerzyków podczas karmienia dziecka. Kolejną ważną funkcję jaką pełni mata do jedzenia to starżnik czystości. Zapobiega wszelkim zabrudzeniom związanym z karmieniem dziecka czy też jedzeniem samodzielnym dzieci.

Silikonowe maty do jedzenia

Maty i podkładki wykonane są z mocnego i wytrzymałego, nie zużywającego się silikonu spożywczego wysokiej jakości, bezpiecznego i przebadanego z uwagi na kontakt z dziećmi i żywnością.

Maty, które ułatwiają dzieciom naukę samodzielnego jedzenia.

Piękne i praktyczne maty, dostepne w sklepie Bikeovo służą jako podkładki na stół czy krzesełko do karmienia. Pomagają utrzymać otoczenie dziecka w czystości i higienie podczas rozszerzania diety i nauki samodzielnego jedzenia. Kolorowe maty do jedzenia zapewniają dodatkową przyczepność i pewność, że ulubiona miseczka, talerzyk z jedzeniem nie spadnie ze stołu i nie ześlizgnie się.

Maty z silikonu do karmienia dzieci

Wykonane z bezpiecznego silikonu spożywczwgo maty na stoliki dziecięce i krzesełka do karmienia mogą występować w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Poza klasycznymi podkładkami w kształcie prostokąta czy półkola w sklepie Bikeovo znajdziesz maty przypominające zwierzątka oraz ulubione dziecięce postacie. 

Maty do karmienia w zestawie z talerzykiem

Sprytne maty, do których dołączone są naczynia dla dzieci cieszą się dużym powodzeniem w naszym sklepie. Są to produkty kompletne, nie trzeba już kupować wówczas osobnych miseczek i talerzyków. Kolorowy zestaw do jedzenia zapewnia, że talerzyk zawsze będzie na miejscu dzięki przymocowaniu do szerokiej maty. Polecamy maty do karmienia z miseczką Herobility dla początkujących maluchów ale i dla starszych dzieci.

Podkładki silikonowe dla dzieci na stół

Proponujemy Państwu bestsellerowe podkładki na stół marki We Might Be Tiny, dzięki której unikniemy plam na stole. Wykonane z wysokiej jakości silikonu można myć mokrą szmatką aby utrzymać w czystości. W naszym sklepie online znajdziesz ofertę na wielokrotnie nagradzane wysokiej jakości silikonowepodkładki We Might Be Tiny. Podkładka z silikonu We Might Be Tiny jest bardzo funkcjonalna i pomocna podczas karmienia Dzieci. Nietoksyczny silikon sprawia, że jest ona całkowicie bezpieczna przy kontakcie z żywnością, nie zostawia też niechcianego plastikowego śladu na naszej planecie.

 

 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved