Akcesoria samochodowe do podróży z dzieckiem

Zobacz jako

Produkty 8

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Promocja
  A3 Adapter do pasów BELLY SAFE dla kobiet w ciąży
  Cena promocyjna 44,64 zł Regular Price 47,99 zł
  Brak w magazynie
 2. Promocja
  A3 Baby Lusterko 2w1 do obserwacji dziecka
  Cena promocyjna 67,90 zł Regular Price 73,00 zł
  Brak w magazynie
 3. Promocja
  A3 Baby Lusterko z regulacją do obserwacji dziecka
  Cena promocyjna 64,17 zł Regular Price 95,01 zł
  Brak w magazynie
 4. Promocja
  A3 Baby Osłona na szybę Stretch Sun Shade
  Cena promocyjna 45,57 zł Regular Price 49,00 zł
  Brak w magazynie
 5. Nowość
  Promocja
  Lusterko aktywne do samochodu Benbat Oly Gray
  Cena promocyjna 185,40 zł Regular Price 206,00 zł
  Brak w magazynie
 6. Nowość
  Promocja
  Lusterko aktywne do samochodu Benbat O ly Blue
  Cena promocyjna 185,40 zł Regular Price 206,00 zł
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 8

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Akcesoria samochodowe do podróży z dzieckiem
Akcesoria samochodowe do podróży z dzieckiem

Akcesoria samochodowe takie jak osłonki przeciwsłoneczne na szybę samochodu, organizery na fotele czy lusterka samochodowe do obserwacji dziecka  to przydatne produkty podczas wyjazdów i wycieczek, kiedy dziecko długi czas spędza w samochodzie. W sklepie z akcesoriami dla dzieci Bikeovo staramy się dobierać najwyższej jakości akcesoria przydatne w podróży.

Osłonki przeciwsłoneczne na szybę samochodu

Szyby samochodu można osłonić specjalnymi osłonkami przecisłonecznymi LittleLife, nakładanymi na całą szybę lub osłonkami montowanymi do szyby za pomocą klipsa marki Dreambaby.

Przyczepiana do szyby samochodu osłonka Dreambaby chroni dzieci przed szkodliwymi promieniami UV i uciążliwym blaskiem przez cały rok. Oba rodzaje świetnie spełniaja swoja funkcję podczas podróży z dzieckiem. Zalecamy używanie osłonek przez cały rok jeśli podróżujemy w słoneczne dni. 

Lusterko samochodowe do obserwacji dziecka 

Niezbędnikiem każdego podróżującego rodzica jest lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie. Rekomendujemy lusterka do obserwacji marek LittleLife, Dreambaby i Koo-di. Nowością są lusterka aktywne BenBat, które mają sporo funkcji dźwiękowych, są interaktywne, a co najważniejsze można je sterować pilotem z pozycji rodzica. W ofercie naszego sklepu dostępne są lusterka Littlelife, BabyDan, B car&home.

Organizery do samochodu

W dłuższej podróży na pewno przyda się organizer, który uporządkuje w samochodzie produkty potrzebne dziecku, takie jak chusteczki, zabawki, bidon i inne drobiazgi. Bywaja też organizery w postaci sprytnej półeczki, która można ułożyć na siedzeniu obok maluszka i korzystać z produktów umieszczonych w organizerze, kiedy zajdzie taka potrzeba. W sklepie Bikeovo znajdziecie organizery do samochodu dla dziecka marki SkipHop, Baby Dan i Bo Jungle

Ochraniacz na fotel samochodowy

Podczas wyjazdów z dzieckiem warto chronić wnętrze samochodu przed niepożądanymi zabrudzeniami i temu służą wszelkie ochraniacze na fotele samochodu. Tworzą one barierę, która chroni fotele przed niepożądanymi zabrudzeniami. W sklepie dla dzieci Bikeovo znajdziecie osłonki na fotel LittleLife, Baby Dan i A3 Baby.

 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved