Wanienka dla niemowląt Sense Bebe Jou Celestial Blue

Nowość
129,00 zł
Dostępny
Wysyłka
24 h
SKU
1000210502
Bebe Jou Wanienka Sense Celestial Blue

Wanienka niemowlęca z serii Sense marki Bebe Jou 

Wanienka dla dziecka Bebe-Jou posiada opływowy, ergonomiczny kształt, a wewnątrz wanienki jest specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom siedzącym. Utrzymuje on malucha w odpowiedniej pozycji oraz wysokości, zapobiegając niekontrolowanemu zanurzeniu pod powierzchnię wody. Wanienka jest obszerna i wygodna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wygodny otwór do odprowadzenia wody pozwala na szybkie opróżnienie wanienki.

Wanienka do kąpieli noworodka Bebe Jou

Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou Sense z systemem Click dla pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Można również używać wanienki samodzielnie bez stojaka. Do wanienki można dokupić wężyk odpływowy, aby spuścić z niej wodę po kąpieli. Kolor delikatny róż z połyskiem wewnątrz oraz matowy róż na zewnątrz.

Wanienka Sense od bébé-jou z najnowszej kolekcji jest dużą i wygodną wanienką, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wanienka jest polecana dla maluszków od urodzenia do około drugiego roku życia. Dla najmłodszych niemowląt można zastosować specjalne wkładki stabilizujące dla bezpiecznej i komfortowej kąpieli małego dziecka. Wkładka jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do czasu, kiedy dziecko osiągnie wagę 8 kg.

Specyfikacja wanienki dla niemowląt Sense Bebe Jou

  • Kolor: różowy Mellow Rose
  • Wymiary: 79,5 x 41,5 x 30,8 cm
  • Materiał: PP
  • Maksymalna waga dziecka: do 18 kg
  • Wanienka posiada wewnątrz specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom już siedzącym
  • Wanienka ma wygodny system odpływowy, który umożliwia szybkie opróżnienie wanienki.
  • Wanienka jest obszerna, wygodna dla dziecka i rodziców
  • Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou z systemem Click
  • Możliwośc zastosowania wkładki stabilizującej

bébé-jou to marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, należąca do rodzinnej firmy Atelier 49 Nederland, która od 1949 roku produkuje swoje produkty w Holandii. Cechuje ją najwyższa jakość wykonania i pastelowy design. Wszystkie produkty marki są tworzone z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich, takie jak termometry kąpielowe są wytwarzane ręcznie. Do produkcji materiałów z tworzywa stosuje się tworzywo PP, które jest bezpieczne (stosowane w produktach żywnościowych) dla najmłodszych dzieci.

Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameWanienka dla niemowląt Sense Bebe Jou Celestial Blue
KolorNiebieski
MarkaBEBE JOU
Wysyłka24 h
Stannew
ean8714929200572
PromocjaNie
BestsellerNie
NowośćTak
Twoja ocena
Brak powiązanych postów