Wanienka z odpływem dla niemowląt Bebe Jou

Wanienka dla dziecka Bebe-Jou posiada opływowy, ergonomiczny kształt, a wewnątrz wanienki jest specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom siedzącym. Utrzymuje on malucha w odpowiedniej pozycji oraz wysokości, zapobiegając niekontrolowanemu zanurzeniu pod powierzchnię wody. Wanienka jest obszerna i wygodna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wanienka posiada wygodny otwór do odprowadzenia wody. Ten sprytny system odpływowy pozwala na szybkie opróżnienie wanienki. 

Wanienka dla niemowlaka z odpływem Bebe Jou

Wanienka do kąpieli niemowlaka holenderskiej marki Bebe-Jou jest dużą i wygodną wanienką, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wanienka jest polecana dla maluszków od urodzenia. Dla najmłodszych niemowląt można zastosować specjalne wkładki stabilizujące dla bezpiecznej i komfortowej kąpieli małego dziecka. Wkładka jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do czasu, kiedy dziecko osiągnie wagę 8 kg.

Wanienkę można zamocować na stojaku z tej samej marki. Dzięki temu wanienka jest stabilna, a rodzic może kąpać dziecko bez konieczności schylania się. Stojaki do wanienki i wkładki stabilizujące do wanienki są produkowane w tych samych kolorach co wanienki. 

Cechy wanienki do kąpieli Bebe Jou:

  • Wanienka posiada wewnątrz specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom już siedzącym
  • Wanienka ma wygodny system odpływowy, który umożliwia szybkie opróżnienie wanienki.
  • Wanienka jest obszerna, wygodna dla dziecka i rodziców
  • Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou z systemem Click
  • Możliwość zastosowania wkładki stabilizującej
  • Wymiary: 86 x 44 x 32 cm
  • Materiał: PP

bébé-jou to marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, należąca do rodzinnej firmy Atelier 49 Nederland, która od 1949 roku produkuje swoje produkty w Holandii. Cechuje ją najwyższa jakość wykonania i pastelowy design. Wszystkie produkty marki są tworzone z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich, takie jak termometry kąpielowe są wytwarzane ręcznie. Do produkcji materiałów z tworzywa stosuje się tworzywo PP, które jest bezpieczne (stosowane w produktach żywnościowych) dla najmłodszych dzieci.

Więcej informacji
Product NameWanienka dla niemowląt Bebe Jou Fabulous Celestial Blue
SKU1000070178
Ean8714929257576
MarkaBEBE JOU
Wysyłka24 h
Stannew
PromocjaNie
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved