Przyczepki bagażowe

Filtruj produkty
Filtry
Kolor
Cena
-
Zobacz jako

1 zam.

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Nowość
  Brak w magazynie
Zobacz jako

1 zam.

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Przyczepki bagażowe
Przyczepki bagażowe

Lubisz wycieczki rowerowe, które trwają dłużej niż kilka godzin? Planujesz dłuższą rowerową wyprawę, najlepiej z całą rodziną? Sięgnij po rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością wyruszysz w wielką przygodę – ze wszystkimi niezbędnymi bagażami w zanadrzu. Nasz sklep internetowy oferuje znakomitej jakości przyczepki rowerowe transportowe, dzięki którym jadąc na rowerze będziesz w stanie przewieźć nie tylko rzeczy potrzebne podczas weekendowego wypadu za miasto, ale również narzędzia do swojej pracy lub większe zakupy! U nas znajdziesz konkurencyjne ceny, które w stosunku do klasy sprzętu wypadają więcej niż zadowalająco. Przyczepki bagażowe rowerowe, to jednak nie wszystko! W tej kategorii produktów znajdziesz również rowery cargo z dużym koszem bagażowym!

Funkcjonalne przyczepki rowerowe transportowe


Nasz sklep internetowy BikeOVO oferuje bardzo praktyczne przyczepki bagażowe rowerowe. Niektóre z modeli są składane, dzięki czemu można je w łatwy sposób przetransportować w samochodzie czy pociągu, lub przechowywać w garażu, piwnicy oraz domu. Wszystkie przyczepki rowerowe transportowe zostały wykonane w taki sposób, aby zmaksymalizować ich pojemność. Dodatkowo wyposażone są w elementy, które pozwalają na zabezpieczenie przewożonych produktów. Z kolei stosunkowo duże koła, z odpowiednimi oponami oraz optymalne rozstawienie osi pozwalają na korzystanie z przyczepek na różnorodnych nawierzchniach. Przyczepki rowerowe transportowe szybko się składa i rozkłada, a także bezproblemowo mocuje do tylnego koła roweru. Są one również wyjątkowo stabilne oraz bezpieczne.

Przyczepki bagażowe rowerowe – różnorodność zastosowań

Sklep internetowy BikeOVO oferuje kompleksową ofertę. U nas znajdziesz różnorodne przyczepki bagażowe rowerowe, które będzie można używać w różnych okoliczność. W asortymencie posiadamy przyczepki rowerowe transportowe, które doskonale sprawdzą się na weekendowy wypad, gdyż posiadają zadaszenie i można w nie bez problemu spakować ubranie lub jedzenie. Oferujemy również bardzo solidne przyczepki do transportowania większych przedmiotów i idealnie nadających się do przewożenia narzędzi do pracy, czy też narzędzi ogrodniczych, jeśli chcemy udać się na swoją działkę i zadbać o ogródek. Posiadamy także przyczepki bagażowe rowerowe, które wmontowane są w specjalny rower. Wytrzymują one największe obciążenia. Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem ceny. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved