Nosidełko turystyczne MiniMeis G4 do noszenia dzieci na ramionach, żółte

Dostępny
SKU
1000337315
Wysyłka
24 h

Skandynawskie nosidełko MiniMeis G4 przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat (maks. 18 kg). Składane nosidełko o kompaktowym rozmiarze 30x30cm, waży tylko 1kg! Nosidełko zostało przetestowane pod względem bezpieczeństwa i zatwierdzone zgodnie z europejskimi i amerykańskimi normami.

859,00 zł
 • Przelewy24
 • Blik

Nosidełko turystyczne na ramiona rodzica Minimeis G4 kolor żółty

Nosidełko MiniMeis przeznaczone do noszenia dzieci w wieku: od 6 miesięcy do 4 lat (maks. 18 kg) na ramionach dorosłego. Składane nosidełko o kompaktowym rozmiarze: 30x30cm, waży tylko 1kg! Nosidełko zostało przetestowane pod względem bezpieczeństwa i zatwierdzone zgodnie z europejskimi i amerykańskimi normami.

Stworzyliśmy nosidełko MiniMeis, aby wyjścia z dzieckiem były przyjemne, łatwe i bezpieczne. Dzięki nosidełku MiniMeis maluch może bezpiecznie oglądać świat znad Twoich ramion. Wygodnie jest zarówno Tobie, jaki i dziecku. A do tego oboje macie wolne ręce. To najlepszy wynalazek według magazynu TIME. Jesteśmy dumni z tego, że uszczęśliwiamy dzieci na całym świecie" - Julius i Tarjei, współzałożyciele MiniMeis.

 

Maksymalny komfort dla rodzica i dziecka

Specjalnie zaprojektowane siedzisko, znajdujące się tuż nad ramionami noszącego, nie obciąża szyi i ramion. Ciężar dziecka rozkłada się równomiernie. Z MiniMeis możesz planować wspólną wyprawę, mając gwarancję komfortu i radości dla obojga.

Bezpieczni i szczęśliwi odkrywcy

Odkrywając świat w nosidełku MiniMeis, Twoje dziecko siedzi bezpiecznie tuż nad Twoimi ramionami. Jest zabezpieczone pasem biodrowym i paskami trzymającymi nóżki. W zestawie są także szelki z paskami naramiennymi, które zapewniają najmniejszym dzieciom (6-10 miesięcy) dodatkowe wsparcie górnej części ciała. Regulowane i miękko wyściełane siedzisko gwarantuje maksymalny komfort. Oparcie zostało zaprojektowane tak, aby pomagało dziecku trzymać się prosto podczas siedzenia w nosidełku.

Niewielki, ale wytrzymały

MiniMeis waży zaledwie 1,5 kg i jest najlżejszym na rynku nosidełkiem z ramą. Chociaż nosidełko MiniMeis ma wyjątkowo lekką konstrukcję, jest jednocześnie solidne i mocne. Przeszło wszystkie testy bezpieczeństwa przeprowadzane przez firmę SGS, zarówno w UE, jak i w USA. Nosidełko zostało przetestowane przy obciążeniu do 18 kg. Co oznacza, że mocny materiał użyty w MiniMeis wytrzyma większy ciężar niż ten, który chciałbyś wygodnie nosić. Zatem naprawdę tylko od Ciebie zależy to, ile słodkich kilogramów umieścisz na swoich ramionach.
Twój składany przyjaciel do poszukiwania przygód

Nosidełko MiniMeis G4 składa się jak laptop i jest niezwykle łatwe w użyciu. Jego przechowywanie i transport także nie sprawią Ci żadnego kłopotu. Zabieranie dzieci na poszukiwanie przygód nigdy nie było prostsze!

Specyfikacja produktu Minimeis:

 • Najlepszy widok z bezpiecznych ramion dorosłego
 • Nosidełko MiniMeis dla dzieci od 6 miesiąca życia do 4 lat (maks. 18 kg)
 • Nosidło łatwo założyć i zdjąć bez dodatkowej pomocy.
 • Wygodne, stabilne i bezpieczne siedzisko dla dziecka
  Razem z nosidełkiem małe lusterko do podglądania dziecka
  Kompaktowy rozmiar po złożeniu - 30x30cm
  Lekkie! Waży tylko 1,5 kg!
  Bezpieczne i wygodne dla dzieci
  Idealne na codzienne spacery jak i wakacyjne wędrówki
Więcej informacji
Opcje noszeniana ramionach
Rodzaj nosidłaturystyczne
Product NameNosidełko turystyczne MiniMeis G4 do noszenia dzieci na ramionach, żółte
KolorŻółty
SKU1000337315
Ean7072255000367
PromocjaNie
MarkaMINIMEIS
Stannew
Wysyłka24 h
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved