MiniMeis - plecak - Navy

Dostępny
SKU
1000337324
Wysyłka
24 h

Plecak Minimeis jest idealnym dopełnieniem do zestawu z turystycznym nosidełkiem Minimeis G4 . Plecak sprawi, że wszytskie potrzebne rzeczy będziesz miał pod ręką, a nosidełko pozwoli twojemu dziecku komfortowo podróżować razem z tobą. 

465,00 zł
  • Przelewy24
  • Blik

MiniMeis - plecak - idealny do przechowywania złożonego nosidełka MiniMeis oraz rzeczy niezbędnych w podróży

Gotowy do drogi w kilka sekund

Gdy szykujesz się do wyjścia, zaczep boczne paski plecaka na opatentowanych haczykach z przodu nosidełka MiniMeis tak, by torba plecaka znalazła się z tyłu, pod nosidłem. Dla większej wygody paski naramienne możesz schować do osobnej kieszeni.

Łatwy i wygodny dostęp do plecaka.

Aby szybko dostać się do rzeczy znajdujących się w plecaku, odepnij jeden z pasków od haczyka, przełóż plecak przed siebie i wygodnie sięgnij po to, czego akurat potrzebujesz, np. po butelki z wodą lub koktailem znajdujące się w kieszeniach, które zaprojektowano ze świadomością potrzeby właściwego nawodnienia i zachowania dobrej formy rodziców i dziecka.

Idealne dopasowanie z nosidełkiem MiniMeis

W plecaku doskonale mieści się złożone nosidełko MiniMeis i nawet wtedy w środku pozostaje dużo wolnego miejsca. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, spacerujesz po mieście, czy wybierasz się na dłuższą wędrówkę, zestaw MiniMeis + plecak pomoże Ci dotrzeć do celu. Z tym doskonałym duetem nic nie może Cię powstrzymać!

Specyfikacja produktu:

  • Plecak ma pojemność 28 litrów i przeznaczony jest do transportu złożonego nosidełka MiniMeis + rzeczy niezbędnych w podróży
  • Można go przymocować do uchwytu MiniMeis, gdy jest używany, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz w podróży
  • Idealnie dopasowany kolorystycznie do nosidełka MiniMeis
Więcej informacji
Product NameMiniMeis - plecak - Navy
KolorGranatowy
SKU1000337324
Ean7072255000336
PromocjaNie
MarkaMINIMEIS
Stannew
Wysyłka24 h
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
    © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved