LONDJI Aluminiowy bączek Drop Top poziom 3 Golden

Dziecko w wieku 3 lat staje się już coraz bardziej samodzielne. Jest ciekawe otaczającego go świata i z chęcią uczy się nowych faktów i umiejętności. Zadaje wiele pytań, próbuje, sprawdza, docieka. Warto jest pozwolić mu na odkrywanie świata i pomóc, wybierając zabawki wspierające jego rozwój, dostosowane do wieku 3+.

Dobrze dopasowane do rozwoju i potrzeb dziecka zabawki pozwalają udoskonalać rozwój motoryczny, wypracowywać prawidłowe odruchy i rozwijać wyobraźnię oraz zainteresowania. Zabawki nie muszą być nudne! Dzięki wspaniałej szacie graficznej, kolorom, teksturom oraz niekończącym się możliwościom ich wykorzystania - dziecko zarówno świetnie się bawi, jak i rozwija na wielu płaszczyznach.

Kolorowe i wzorzyste zabawki wsomagają rozwój wzroku i spostrzegawczość. Klocki rozruszają rączki, usprawniają chwyt i wyćwiczą motorykę małą. Puzzle zaś stymulują rozwój mózgu, trenują pamięć i koncentrację oraz logiczne myślenie, a kalejdoskopy i innego typu zabawki kreatywne rozwijają w dziecku twórczość, wyobraźnię i spontaniczność.

Wszystko to sprawia, że dziecko nie nudzi się, a każdy dzień otwiera przed nim nowe możliwości i pozwala na pomysłowe spędzanie czasu z wykorzystaniem zabawek w różnoraki sposób.

Bączek marki LONDJI

Niepowtarzalna kolekcja aluminiowych bączków marki Londji zainspirowana jest wyglądem spadającej kropli wody. Wymiary bączka to 4,6 x 3,6 cm. Designerzy postanowili stworzyć prawdziwe arcydzieła z zabawek. Jest to doskonały upominek oraz zabawka, która ćwiczy chwyt i sprawność małychy rączek :)

Więcej informacji
Product NameBączek Aluminiowy Londji Drop Top poziom 3 Golden
SKU1000060623
Ean8436530160891
Wysyłka24 h
Stannew
MarkaLONDJI
PromocjaNie
Wiek3+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved