LONDJI Drewniany bączek MINI Magic Top Natura

Dostępny
SKU
1000164305
Wysyłka
24 h
LONDJI Drewniany bączek MINI Magic Top Natura
17,00 zł
  • Przelewy24
  • Blik

Mały drewniany bączek dla dziecka MINI Magic Top Natura LONDJI

Bączki to jedne z najbardziej ponadczasowych zabawek dla dzieci. Te, malutkie i wykonane z drewna, są tak wyważone i zaprojektowane, że odpowiednio zakręcone, odwrócą się do góry nogami! Dziecko będzie zachwycone tą małą magią. Kręcenie bączkiem to świetne ćwiczenie dla dziecięcych paluszków. Zabawa bączkiem wzmacnia koordynację ręka - oko, chwyt, uczy sprytu i cierpliwości.

Parametry małego drewnianego bączka Londji:

  • Materiał: drewno
  • Wymiary 3,5x4,2 cm

Dlaczego warto kupić kupić dziecku bączek?

Dziecko w wieku 3 lat staje się już coraz bardziej samodzielne. Jest ciekawe otaczającego go świata i z chęcią uczy się nowych faktów i umiejętności. Zadaje wiele pytań, próbuje, sprawdza, docieka. Warto jest pozwolić mu na odkrywanie świata i pomóc, wybierając zabawki wspierające jego rozwój, dostosowane do wieku 3+.

Dobrze dopasowane do rozwoju i potrzeb dziecka zabawki pozwalają udoskonalać rozwój motoryczny, wypracowywać prawidłowe odruchy i rozwijać wyobraźnię oraz zainteresowania. Zabawki nie muszą być nudne! Dzięki wspaniałej szacie graficznej, kolorom, teksturom oraz niekończącym się możliwościom ich wykorzystania - dziecko zarówno świetnie się bawi, jak i rozwija na wielu płaszczyznach.

Kolorowe i wzorzyste zabawki wsomagają rozwój wzroku i spostrzegawczość. Klocki rozruszają rączki, usprawniają chwyt i wyćwiczą motorykę małą. Puzzle zaś stymulują rozwój mózgu, trenują pamięć i koncentrację oraz logiczne myślenie, a kalejdoskopy i innego typu zabawki kreatywne rozwijają w dziecku twórczość, wyobraźnię i spontaniczność.

Wszystko to sprawia, że dziecko nie nudzi się, a każdy dzień otwiera przed nim nowe możliwości i pozwala na pomysłowe spędzanie czasu z wykorzystaniem zabawek w różnoraki sposób.

Zabawki marki Londji są ekologiczne

Używane do produkcji gry barwniki są pochodzenia roślinnego a opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Każda zabawka Londji posiada certyfikat EC, gwarantujący, że zabawka została wykonana zgodnie z europejską normą EN71.

Więcej informacji
Product NameLONDJI Drewniany bączek MINI Magic Top Natura
SKU1000164305
Ean8436580420044
Wysyłka24 h
Stannew
MarkaLONDJI
PromocjaTak
Wiek3+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved