Hulajnoga Mini Micro Candy Różowa

309,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000001984

Hulajnoga Mini Micro Candy Różowa 

Mini Micro to najwyżej ceniona hulajnoga dla dzieci od 3 do 5, 6 lat.

Pomysł, żeby umieścić dwa kółka przodu pojazdu, a podest zawiesić blisko ziemi, sprawia, że Mini Micro jest wyjątkowo stabilna i bezpieczna dla dziecka.

Wysokiej jakości materiały, gładkie poliuretanowe koła i elastyczna i mocna konstrukcja przekładają się na komfort jazdy. Bez wysiłku i bez hałasu. Największą frajdę daje unikalny mechanizm skręcania - dziecko na Mini Micro balansuje ciałem, by skręcić w lewo lub prawo. Bez trudu panuje nad pojazdem i świetnie się bawi. Przy okazji rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Wytrzymałe, lekkie, sprawdzające się w domu i na dworze, hulajnogi Mini Micro to wybór najwyższej jakości.

Dobrze wiedzieć:

Bezpieczeństwo
Tylko oryginalne hulajnogi Mini Micro gwarantują spełnienie wszystkich wymagań i przepisów dotyczących jakości materiałów, wykonania I bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników. Dodatkowo rekomendujemy, żeby dzieci jeżdżące na Mini Micro nosiły kask oraz ochraniacze na łokcie i kolana.

Składanie w 15 sekund
Spłaszczoną końcówkę kierownicy przykładamy do płaskiej części otworu w podeście. Naciskamy guziczek bezpieczeństwa i wkładamy do środka. Kierownica jest prawidłowo i bezpiecznie zamocowana, gdy usłyszymy klik.


Nauka jazdy
Dzieci intuicyjnie wiedzą, jak jeździć na Mini Micro, bez niczyjej pomocy łapią na czym polega balansowanie ciałem i jak skręcać. Dorosłym pozostaje patrzeć jak z dnia na dzień wzrasta ich pewność siebie i wiara we własne siły.

Gdzie jeździć?
Koła od Mini Micro wykonane z poliuretanu o wysokiej gęstości nie zostawiają śladów, więc z hulajnogi można korzystać zarówno na dworze, jak i w domu przez cały rok, bez względu na pogodę.

Dbanie o hulajnogę
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić, czy śruby nie poluzowały się w trakcie transportu, co zdarza się rzadko, ale powinno być zasadą przy sprzęcie do jazdy. Również gdy hulajnoga jest już używana, należy ją regularnie doglądać, prawa fizyki są nieubłagane. Prosimy pamiętać, że jedynie oryginalne hulajnogi Mini Micro mają swój serwis oraz części zamienne.

Specyfikacja:
dzieci od 3 do 6 lat
unikalny mechanizm skręcania
hulajnoga trzykołowa
Szerokość podestu 110 mm
Rozmiar kół 120 mm, 80 mm
Rodzaj kół poliuretan
Maksymalne obciążenie 20 kg
Wysokość 680 mm
Szerokość 110 mm
Długość 520 mm
Waga 1,9 kg

Więcej informacji
Kolorbrak
Product NameHulajnoga Mini Micro Candy Różowa
PromocjaNie
NowośćNie
MarkaMICRO
Twoja ocena
Brak powiązanych postów