Hulajnoga dziecięca 3w1 CARIBOO TWIST M1 

Najważniejsze funcje hulajnogi dla dzieci Cariboo Twist M1

 • WIELOFUNKCYJNY POJAZD. Cariboo Twist 3 posiada 3 tryby: jeździk, jeździk spacerowy z drążkiem oraz hulajnoga balansowa.
 • PROSTA ZMIANA FUNKCJI. Za pomocą wygodnego systemu Click-on możesz w intuicyjny sposób zmienić tryb pojazdu.
 • ŚWIECĄCE KÓLKA. Diody LED wbudowane w kółka zapalają się podczas jazdy. 3-kolorowe światełka dodają pojazdowi blasku.
 • ROŚNIE WRAZ DZIECKIEM. Trzy funkcje, które możesz dopasować wraz z rozwojem i wzrostem dziecka. Pierwszy tryb odpowiedni już dla dzieci od 1. roku życia.

Hulajnoga dziecięca 3w1 Cariboo Twist

Cariboo Twist 3 to wielofunkcyjny pojazd, który łączy w sobie aż trzy różne rozwiązania: może służyć jako jeździk, jeździk spacerowy z drążkiem do prowadzenia oraz hulajnoga balansowa. Dla najmłodszych odpowiedni będzie jeździk, który sprawdzi się już od 1. roku życia. Kierownicę hulajnogi można wykorzystać jako drążek do prowadzenia jeździka. Takie rozwiązanie jest idealne dla najmłodszych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze dobrze rozwiniętego zmysłu równowagi. Dzięki temu rodzic może wspierać malucha prowadząc pojazd. W przypadku starszych dzieci, asekuracja znakomicie sprawdzi się podczas dłuższych spacerów, kiedy maluch zmęczy się samodzielną jazdą.

Hulanoga balansowa Cariboo Twist

Kolejną funkcją jest jazda bez wsparcia rodziców. Siedzisko umożliwia korzystanie z pojazdu jak z rowerka biegowego. Dziecko może swobodnie odpychać się od podłoża. Z takiego trybu może korzystać już dwulatek. Kiedy maluszek w pełni wykorzysta pierwsze możliwości Cariboo Twist, czas na hulajnogę balansową, którą pojazd staje się po zdjęciu siedziska. Regulacja kierownicy pozwala na dopasowanie hulajnogi do wzrostu dziecka, więc Twoja pociecha może cieszyć się sprzętem jeszcze dłużej. Trzy koła w hulajnodze dla dzieci Cariboo wpływają na stabilność jazdy i ułatwiają utrzymywanie równowagi. Hulajnoga wielofunkcyjna Twist 3 zaspokaja potrzebę aktywności fizycznej już od najmłodszych lat dziecka. Jest to nie tylko trening koordynacji ruchowej, ale także świetna zabawa!

Wygodna i stabilna konstrukcja

Cariboo Twist 3 posiada zalety zarówno rowerka biegowego jak i hulajnogi balansowej. Taki pojazd często sprawdza się w rodzinach, w których jest młodsze i starsze rodzeństwo. Dzięki wygodnemu systemowi składania Click-on, możemy w prosty sposób zmieniać funkcję hulajnogi w zależności od potrzeb oraz wieku dziecka. Taki system pozwala zmienić tryb pojazdu w szybki i intuicyjny sposób. Hulajnoga wielofunkcyjna Cariboo posiada dwa większe przednie koła oraz jedno tylne, co pozwala dziecku na lepsze utrzymywanie równowagi. Płynną jazdę zapewniają kółka wykonane z poliuretanu, a diody LED, które są w nie wbudowane świecą podczas jazdy (nie są tu wymagane żadne baterie). Niska waga pojazdu sprawia, że maluch z łatwością poradzi sobie z jego przenoszeniem czy manewrowaniem. Hulajnoga wielofunkcyjna Cariboo waży jednie 2,5kg.

Specyfikacja

 • Wysokość całkowita: 56/63/70 cm
 • Szerokość kierownicy: 23 cm
 • Dopuszczalna waga użytkownika: 30 kg
 • Amortyzator: brak
Więcej informacji
SKU1000384859
KolorNiebieski
Product NameHulajnoga trójkołowa z siedziskiem CARIBOO TWIST M1 BLUE
PromocjaNie
Wysyłka24 h
Stannew
MarkaCARIBOO
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
  Inne produkty od CARIBOO
  © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved