Wózek spacerowy Kinderkraft TRIG TR

Dostępny
SKU
Wózek spacerowy Kinderkraft TRIG TR
Wysyłka
24 h

Spacerówka z barierką w kształcie tacki

Oto TRIG 2 TR - spacerówka z barierką w kształcie tacki, z obciążeniem ramy do 24 kg. Został stworzony również dla młodszych dzieci - wózek ma pasy, które można przystosować do noworodka, a także cichą i płynną regulację oparcia, które łatwo rozłożysz do pozycji leżącej. TRIG 2 TR ma amortyzację na 4 wytrzymałe, nieprzebijalne koła. Dzięki temu maluszkowi będzie wygodnie zarówno podczas spaceru w mieście, jak i po parkowych alejkach. Dzięki systemowi CLICK & FOLD w rączce wózek złożysz w chwilę, by przygotować go do drogi lub do wniesienia na piętro. Spacerówka TRIG 2 TR ma praktyczny hamulec STOP & RIDE, obsługiwany od góry, a także kosz z obciążeniem do 2 kg.

Najważniejsze funkcje

Obciążenie ramy do 24 kg

Obciążenie ramy do 24 kg

TRIG 2 TR to spacerówka z obciążeniem ramy aż do 24 kg. Dodatkowo możesz łatwo dopasować pasy do noworodka i rozłożyć oparcie do pozycji leżącej. Dzięki temu nie tylko starsze dzieci, ale i młodsze, będą mogły podróżować w tym wózku.

Barierka w kształcie tacki

Barierka w kształcie tacki

Nie tylko zabezpiecza dziecko, ale i pozwala mu odłożyć swoje zabawki czy przekąski na czystą powierzchnię. Maluch będzie miał wszystko na wyciągnięcie ręki, a Ty nie będziesz musiał się co chwilę schylać i sięgać do kosza pod siedziskiem.

Składanie jedną ręką

Składanie jedną ręką

Wózek spacerowy TRIG 2 TR składa się jedną ręką. Ma mechanizm CLICK & FOLD w rączce - wystarczy chwila, by przygotować wózek do drogi. Dzięki niewielkiej wadze łatwo wniesiesz go po schodach lub schowasz do bagażnika.

Łatwy w transporcie

Łatwy w transporcie

TRIG 2 TR w kilka chwil złożysz do niewielkich rozmiarów. Wózek zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika samochodowego. Spacerówkę weźmiesz ze sobą nawet w podróż samolotem czy pociągiem.

Idealny do drzemek

Idealny do drzemek

Dzieci kochają spać podczas podróży - dlatego też TRIG 2 TR wyposażono w płynną i cichą regulację oparcia. W chwilę ustawisz oparcie tak, by stworzyć maluchowi wygodną przestrzeń do drzemek na świeżym powietrzu.

Łatwe manewrowanie

Łatwe manewrowanie

TRIG 2 TR to spacerówka, która jest łatwa w prowadzeniu. Ma przednie skrętne koła, które można zablokować do jazdy na wprost. Oprócz tego wózek wyposażono w amortyzację, dzięki którem malcowi będzie wygodnie nawet podczas jazdy po bruku.

Specyfikacja:

Materiały

 • Wytrzymała stal
  Stalowa rama nadaje wózkowi stabilność i wytrzymałość
 • Nieprzebijalne koła
  Nie trzeba ich pompować, wykonane z pianki EVA
 • Pianka
  Rączka rodzica pokryta jest miłą w dotyku pianką
 • Poliester
  Łatwy w czyszczeniu, odporny na przetarcia

Informacje dodatkowe

 • Wiek dziecka/waga/wzrost: 0-22 kg
 • Waga produktu: 8,5 kg
 • Wymiar produktu: (dł. x szer. x wys.) Złożony: 88x51x30 cm
 • Rozłożony: 92x51x109 cm
 • Obciążenie kosza: 2 kg
 • Koła przednie: 17 cm
 • Koła tylne: 25 cm
Więcej informacji
Product NameWózek spacerowy Kinderkraft TRIG TR
SKUWózek spacerowy Kinderkraft TRIG TR
MarkaKINDERKRAFT
PromocjaNie
Stannew
Wysyłka24 h
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved