Razor Hulajnoga elektryczna E100 "Power Core" Alu Red

Dostępny
SKU
1000019152
Wysyłka
24 h

Razor Hulajnoga elektryczna E100 "Power Core" Aluminium 

E100 Red Alu to całkiem nowy produkt. Elektryczna hulajnoga przeznaczona dla młodszych użytkowników. Dzięki elektrycznemu napędowi – na tej hulajnodze nawet zmęczone dziecko zawsze dojedzie do celu. A radość z posiadania niezwykłej, bo elektrycznej zabawki do jeżdżenia – bezcenna!

Więcej mocy w elektrycznych hulajnogach. E100 Red Alu to najnowsza hulajnoga Razora z aluminiowym podestem. Rewolucja w hulajnogach elektrycznych. Zostało zmodernizowane praktycznie wszystko. Najnowsza opatentowana technologia silnika umieszczonego bezpośrednio w tylnym kole. Znaczne poprawione osiągi, wydłużony czas jazdy z 40 do 60 min (przy ciągłej jeździe na pełnym gazie). Nowa technologia znacznie ogranicza liczbę części w hulajnodze, nie ma mechanizmów przeniesienia napędu. Dodatkowo dużo bardziej oszczędny silnik. Takie rozwiązania pozwoliły zmniejszyć straty energii i zmniejszyć wagę diametralnie zwiększając czas użytkowania na jednym ładowaniu.

Główne cechy E100 Red Alu to:
Cichy motor w nowej technologi
Wydajny silnik napędza hulajnogę do prędkości nawet 17 kilometrów na godzinę, a w pełni naładowana bateria pozwala na ciągłą jazdę przez 60 minut.
Komfort jazdy zapewniają koła: przednie 8 calowe pompowane i tylne gumowe.
Pojedyncza bateria i hamulec ręczny na przednie koło to kolejne innowacje które czynią z niej najbardziej przystępną z elektrycznych hulajnóg. Hulajnoga E100 Red Alu to wspaniała zabawka dla fanów nietypowych rozwiązań.

Informacje techniczne:
Niepodważalnym atutem wszystkich produkowanych przez Razor hulajnóg jest jakość. Cała linia produkcyjna podlega bardzo surowej kontroli (każda z hulajnóg ma swój indywidualny numer seryjny).
Firma Razor przykłada wielką wagę do materiałów, z których wykonane są produkowane przez nich hulajnogi. Akceptowane są tylko te najwyższej jakości. Jeśli do tego dodamy najlepszych projektantów i użytkowników z całego świata, którzy wciąż testują stare i nowe modele – od razu wiadomo, dlaczego Razor cieszy się olbrzymią popularnością wśród profesjonalistów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, nowoczesnej konstrukcji, super trwałych materiałów i wysokiej kontroli jakości hulajnogi Razor są jednymi z najmocniejszych i najtrwalszych.

Sugerowany przez producenta minimalny wiek użytkownika: 8+.
Waga maksymalna użytkownika: do 54 kg dla zachowania podanych parametrów prędkości i czasu jazdy.

UWAGA! Hulajnoga startuje po odepchnięciu się nogą. W momencie startu osiąga prędkość około 5 km/h! To przemyślane działanie producenta ma zapewnić pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Cechy charakterystyczne E100 Red Alu:
Aluminiowy podest
12% lżejsza konstrukcja
waga tylko 11 kg
prędkość maksymalna 17km/h
szybki start, silnik o wysokim momencie obrotowym
manetka przyspieszania przy prawej rączce
hamulec ręczny przednie koło (podczas hamowania odcina napęd)
kompaktowy rozmiar ramy
składana nóżka
nowoczesny podest anty-poślizgowy
piankowe rączki
pompowanie przednie koło / gumowe tylne koło
włącznik w podeście
rama stalowa, bardzo wytrzymała
akumulatory kwasowo ołowiowe 12V
dla dzieci od 8 lat (ale 6 latki dają sobie radę doskonale)
system zabezpieczający (nie startuje od 0) – trzeba się odepchnąć i dopiero zostaje uruchomiony silnik
ładowarka w zestawie z polską wtyczką

Więcej informacji
SKU1000019152
Kod producenta13173888
Ean845423019747
KolorCzerwony
Product NameRazor Hulajnoga elektryczna E100 "Power Core" Alu Red
PromocjaNie
Wysyłka24 h
Stannew
MarkaRAZOR
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved