Razor Deskorolka elektryczna "Cruiser" X1 - Lithium 

Stylowa i... elektryczna.

Elektryczna deskorolka, która wygląda jak stylowa klasyczna deska. Od „analogowej” poprzedniczki różni ją silnik ukryty pod spodem deskorolki i pilot. Wystarczy raz się odepchnąć, potem deskorolka jedzie sama. Prędkość można regulować za pomocą niewielkiego pilota. Czysta frajda zupełnie bez wysiłku.

O wyglądzie RazorX Cruiser już wspominaliśmy jednak nie tylko on się liczy. Najważniejsza jest jakość. I to przez duże J. W przypadku tej deskorolki nie było miejsca na żadne kompromisy. Idealny wygląd musi iść w parze z doskonała jakością.

Zacznijmy od tego, co widać na pierwszy rzut oka. Góra deskorolki zrobiona jest z dłuuuuugiej (754 mm) deski klonowej. Elastyczne drewno najwyższej jakości amortyzuje wstrząsy i nie daje się złamać. Jeśli już jesteśmy przy komforcie jazdy to musimy wspomnieć o cichych kauczukowych kółkach. To właśnie dzięki nim, Cruiser sunie gładko po chodnikach.

Nie ukrywamy, że nie wszędzie da się nią wjechać. Czasem trzeba ją przenieść przez próg lub kilka metrów po szkolnym korytarzu. I tu kolejna zaleta RazorX Cruiser jest wyjątkowo lekki. Waży tylko 4,8 kg. Każdy da radę go nieść.

Czas na plusy ukryte, czyli silnik. Napędzany litową 22V baterią rozpędza Cruisera do prędkości 16km/h. Zasięg? Trudno o lepszy – bateria wystarcza na 40 minut ciągłej jazdy!

Schowany pod tylnymi kołami silnik jest praktycznie bezobsługowy. Żadnych łańcuchów, pasków i innych łatwo psujących się części. W przeciwieństwie do innych tego typu deskorolek tu silnik nie jest schowany w kole. Dlaczego? Gdyż tak można taniej i łatwiej wymienić koła. Jeśli zajdzie taka potrzeba – robi się to tak, jak w zwykłej deskorolce.

Razor to najwyższa jakość! To widać, słychać i czuć.

Specyfikacja:
Czas użytkowania do 40 minut ciągłej jazdy
Materiał użyty do wyprodukowania deski 5-warstwowy klon
Koła kauczukowe 80 mm
Silnik startuje po odepchnięciu deskorolki i dodaniu gazu na pilocie
Moc silinka 125 wat,
Akumulator litowo-jonowy 22V certyfikat UL2271
Akumulator do wielokrotnego ładowania, bezobsługowy

RazorX Cruiser wymagania:
Wiek użytkownika 9+

W zestawie:
Deskorolka
Pilot (z paskiem na nadgarstek)
Wymienny akumulator

Więcej informacji
Product NameRazor Deskorolka elektryczna Cruiser X1 Lithium
SKU1000019144
Ean845423018443
PromocjaNie
Stannew
MarkaRAZOR
Wysyłka24 h
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved