Neoprenowa pieluszka do pływania Happy Nappy Splash About latawce XL 1-2 l

Dostępny
SKU
1000333115
Wysyłka
48 h

Pieluszka do pływania dla dzieci brytyjskiej, renomowanej marki produktów do pływania dla dzieci - Splash About

Nowa i ulepszona pieluszka do pływania Happy Nappy jest niezbędnym elementem wyposażenia Twojego malucha podczas wypraw na basen! Jest najbardziej niezawodną pieluszką do pływania na świecie, polecaną przez szkoły pływania i sprzedawaną w ponad 30 krajach!

Chroni wodę przed zanieczyszczeniem: Ulepszona Happy Nappy została uszyta tak, aby była zarówno wygodna, jak i bezpieczna, dzięki czemu nawet podczas najbardziej aktywnej zabawy na basenie zatrzyma nieczystości. Szersze ściągacze na brzuszku i udach jeszcze lepiej chronią wodę przed zanieczyszczeniem.

Pieluszka na basen dla niemowlaka Splash About

Materiały: Pieluszka na basen czy plażę Happy Nappy jest wykonana z supermiękkiego, elastycznego, rozciągliwego neoprenu o grubości 1 mm, posiada miękkie i przyjemne dla dziecka ściągacze, aby zatrzymać wszystkie nieczystości. Z tyłu uszyta z dwóch kawałków materiału dla lepszego dopasowania.

Prostota: Pieluszka do pływania została zaprojektowana wspólnie z nauczycielami pływania i rodzicami. Pieluszka jest bardzo prosta w użyciu i niezwykle skuteczna – żadnych wiązań, brak rzepów.

Wzory: Wybieraj spośród fantastycznych wzorów i rozmiarów od noworodka do raczkującego lub chodzącego dziecka.

Nagrody: Pieluszka Happy Nappy zdobyła liczne nagrody: Bizziebaby, Loved By Parents, Made for Mums Awards, Mother&Baby Awards, Little London Awards, Kind+Jugend Innovation Awards.

 

Zestaw Happy Nappy

Mimo że pieluszka na basen Happy Nappy doskonale sprawdza się jako samodzielny produkt, czyszczenie jest łatwiejsze, gdy używany jest jakiś rodzaj wkładki. Dlatego opracowaliśmy system pieluszek Happy Nappy – oszczędniejszy i przyjazny środowisku:

 • Element 1. 50 ulegających biodegradacji wkładek do pieluszki Nappy Liners, które zatrzymują nieczystości i są idealne do wykorzystania zarówno w zwyczajnych pieluszkach, jak również w wodzie (sprzedawane osobno).
 • Element 2. Miękka, delikatna bawełniana pieluszka do pływania NappyWrap (sprzedawana osobno).
 • Element 3. Pieluszka do pływania Happy Nappy


Oprócz tego występuje drugie rozwiązanie:

Pod zewnętrzną pieluszkę Happy Nappy wkładamy wielorazową, wewnętrzną pieluszkę, której rozmiar możemy regulować dzięki systemowi wszytych zatrzasków. Bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie!

System podwójnego zabezpieczenia Happy Nappy jest obowiązkowy w szkołach pływania w Wielkiej Brytanii i coraz powszechniej stosowany. Zastępuje on tradycyjne jednorazowe pieluszki, które są powszechnie wykorzystywane ze względu na łatwość użytkowania. Powodują one jednak znaczne ryzyko zanieczyszczenia wody.

Rozmiary pieluchy

  talia obwód uda
 S (0-3 mies.) 34-41 cm 17-22 cm
 M (3-6 mies.) 37-44 cm 19-24 cm
 L (6-12 mies.) 40-47 cm 20-26 cm
 XL (12-24 mies.) 42-50 cm 22-31 cm
 XXL (2-3 lata) 44-52 cm 26-33 cm
 
Podane rozmiary pasują na większość dzieci i zapewniają miejsce na wzrost naszych pociech. Jednocześnie możliwość regulacji zapewnia komfortowe dopasowanie. 

Wskazówki użytkowania

 • Można ją nosić z lub bez konwencjonalnych pieluszek do pływania – użycie wkładki jest zalecane z uwagi na łatwość czyszczenia.
 • Upewnij się, że pieluszka do pływania ma odpowiedni rozmiar – zbyt luźna pieluszka nie będzie skuteczna!
 • Dzieci powinny być wyjęte z basenu od razu po zabrudzeniu się.
 • Elastan traci swoje właściwości pod wpływem ciepła, światła słonecznego i substancji chemicznych.
 • W celu przedłużenia używalności i elastyczności pieluszki do pływania Happy Nappy wypłucz ją w zimnej wodzie po wyjęciu dziecka z basenu, by wszystkie chemikalia zostały szybko spłukane. Jeśli elastan straci swoje właściwości, skuteczność pieluszki zmniejszy się.
 • Suszyć z dala od słońca i źródeł ciepła.
 • W celu natychmiastowego użycia (po czyszczeniu), zawiń pieluszkę w ręcznik i wyciśnij – pieluszka jest gotowa do użycia bez uczucia dyskomfortu dla dziecka.
 • RADOSNEGO PŁYWANIA!

Więcej informacji
Product NameNeoprenowa pieluszka do pływania Happy Nappy Splash About latawce XL 1-2 l
SKU1000333115
Ean5060894692045
PromocjaNie
MarkaSPLASH ABOUT
Stannew
Wysyłka48 h
RozmiarXL
Wiek1-2 l
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
  © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved