NapUp Opaska podtrzymująca głowę Szara

Brak w magazynie
SKU
1000019398

Opatentowany design opaski Nap Up pozwala na podtrzymanie główki dziecka podczas snu na siedząco, nie pozbawiając jej swobody ruchu.

NapUp Opaska podtrzymująca głowę w foteliku samochodowym

Opaska na głowę dziecka do fotelika samochodowego Nap Up to unikalne i proste rozwiązanie w przypadku długich podróży samochodem. Opatentowany design pozwala na podtrzymanie główki dziecka podczas snu na siedząco, nie pozbawiając jej swobody ruchu.

Cechy opaski podtrzymującej głowę Nap Up:

 • Opaska Nap Up jest lekka, łatwa w montażu i pasuje do każdego rozmiaru głowy. Przy tworzeniu opaski zastosowane zostały najwyższe technologie
  w połączeniu z doświadczoną i kreatywną załogą złożoną z inżynierów i projektantów.
 • Opaska stworzona z materiałów najlepszej jakości, spełniających standardy OEKO-TEX, zapewnia cyrkulację powietrza i zapobiega poceniu się główki dziecka. Ponadto wkładka ma wszyty materiał opóźniający zapalenie.
 • Łatwa w czyszczeniu, można prać w pralce.
 • NapUp składa się z dwóch części:
  bazy, która przymocnowana jest do fotelika samochodowego lub zagłówka fotelika oraz paska czołowego, który mocuje się do bazy za pomocą rzepa. Podczas gdy dziecko nie śpi, pasek czołowy przesunięty jest ponad głowę by nie przeszkadzał dziecku. Kiedy jednak dziecko zaśnie, pasek czołowy opuszczamy w dół na czoło pozwalając na idealne podparcie głowy. Głowa dziecka delikatnie dotyka paska czołowego gdy zaczyna opadać. Produkt zgodny z normami UE i US.
 • Przebadany w testach zderzeniowych.
Więcej informacji
Product NameNapUp Opaska podtrzymująca głowę Szara
SKU1000019398
Ean7290016145021
PromocjaNie
Stannew
MarkaNAPUP
Wysyłka24 h
KolorSzary
BestsellerTak
NowośćNie
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved