Miniland Lalka dziewczynka Afrykanka z Zespołem Downa 38 cm

Brak w magazynie
SKU
1000081268

Miniland Duża Lalka dziewczynka Afrykanka z Zespołem Downa 38cm

Nowość wśród lalek MINILAND. Lalka posiadająca zewnętrzne cechy charakterystyczne dla dzieci z Zespołem Downa. W ofercie marki znajdują się dwie lalki z Zespołem Downa. Wprowadzając do oferty nowe lalki z syndromem Downa firma Miniland miała na celu:

 • zwiększenie swiadomości inności u dzieci
 • ułatwienie edukacji 
 • pomoc w pracy w szeroko pojętej integracji
 • promowanie wartości równości, akceptacji.
Hiszpańska marka Miniland produkuje swoje lalki z winylu co sprawia, że ich ciało jest sprężyste i elastyczne oraz niezwykle trwałe. Główka lalki, ramiona i nogi są ruchome. Staje się to atutem gdy dziecięca wyobraźnia pisze różne scenariusze zabawy.
 
Podczas procesu produkcji do tworzywa dodawane są perfumy dlatego lalki Miniland delikatnie pachną wanilią. Zastosowana metoda ta jest gwarancją, że zapach nigdy się nie ulotni.
 
Duża lalka (38cm) Miniland ma włosy wszyte i przystosowane do czesania tak, aby nie tracić swoich właściwości pod wpływem zabawy. Lalki da dzieci Miniland można myć bez obawy o utratę właściwości zabawki. 
 

Edukcyjna funkcja lalki Miniland

Lalka dla dzieci Miniland to edukacyjna lalka wyprodukowana w Hiszpani. To jednocześnie lalka poprawna anatomicznie i lalka zróżnicowana rasowo. Lalki te wspomagają poznawanie i zrozumienie różnic w budowie ciała pomiędzy chłopcem a dziewczynką. Przybliżają tematy wielokulturowości i różnorodności rasowej dzięki lalkom różnych ras. Uczą tolerancji i poszanowania innego koloru skóry. 

Podczas zabawy lalkami Miniland maluchy mogą poznawać schemat ciała małego człowieka. Dodatkowo rozróżnienie między płciami pozwala na naukę poszczególnych różnic w budowie ciała. Lalki hiszpańskiej marki z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom poszukującym lalki dla dziewczynki jaki lalki do zabawy dla chłopca.

Hiszpańskie Lalki Miniland nie zamykają oczu.

 

Lalki Miniland idealnie nadają się na prezent 

Lalka duża dziewczynka Afrykanka ma ciemną skórę, ciemne włosy i oczy.  Jest ubrana w bawełnianą bieliznę i zapakowana jest w pozycji siedzącej w pudełku z okienkiem. Będzie świetnym pomysłem na prezent. Wysokość lalki 38 cm.

Zabawa lalką pozytywnie wpływa na rozwój zdolności manualnych (przebieranie lalki) oraz pomaga zrozumieć koncepcję rodziny. Nowoczesna wiedza o psychologii i rozwoju dzieci zaleca zabawę lalkami o poprawnej anatomii już od najmłodszych lat. Najważniejszą zaletą lalek Miniland jest ich anatomicznie i antropologiczne poprawna budowa.

Anatomiczne lalki Miniland nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji zasilanych baterią: poruszanie się, dźwięki lub wykonywanie poleceń. Ma to olbrzymie znaczenie dydaktyczne gdyż w ten sposób lalki nie robią tego, czego chce dziecko. To odróżnia je od innych lalek, które poddają dziecko specyficznemu wzorcowi zabaw.

Lalki Miniland - materiał i dane techniczne:

 • Wiek: 10 m+
 • Wysokość lalki: 38 cm
 • Waga: 700 g
 • Materiał: bezpieczny winyl o zapachu wanilii
 • Wyrodukowano w Hiszpanii
Więcej informacji
Product NameMiniland Lalka dziewczynka Afrykanka z Zespołem Downa 38 cm
SKU1000081268
Ean8413082311711
Wysyłka24 h
Stannew
MarkaPLAY MINILAND
PromocjaNie
Wiek2+
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
  © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved