Miniland Lalka dziewczynka Afroamerykanka 38cm

Brak w magazynie
SKU
1000250572
Hiszpańska marka Miniland wyprodukowała swoje najwięsze lalki z winylu co sprawia, że ich ciało jest sprężyste i elastyczne oraz niezwykle trwałe. Główka lalki, ramiona i nogi są ruchome. Staje się to atutem gdy dziecięca wyobraźnia pisze różne scenariusze zabawy.

Duża Lalka Miniland dziewczynka Afroamerykanka 38 cm

Hiszpańska marka Miniland wyprodukowała swoje najwięsze lalki z winylu co sprawia, że ich ciało jest sprężyste i elastyczne oraz niezwykle trwałe. Główka lalki, ramiona i nogi są ruchome. Staje się to atutem gdy dziecięca wyobraźnia pisze różne scenariusze zabawy.

Cechy ciemnoskórej lalki Miniland:

 • Lalka dziewczynka Afroamerykanka posiada ciemną skórę, brązowe mocno kręcone włosy i brązowe oczy
 • Zapakowana w tekturowe opakowanie.
 • Lalka ubrana w białą bawełnianą bieliznę.
 • Lalki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Hiszpanii.
Podczas procesu produkcji do tworzywa dodawane są perfumy dlatego lalki Miniland delikatnie pachną wanilią. Zastosowana metoda ta jest gwarancją, że zapach nigdy się nie ulotni.
 
Duża lalka (38cm) Miniland ma włosy wszyte i przystosowane do czesania tak, aby nie tracić swoich właściwości pod wpływem zabawy. Lalki da dzieci Miniland można myć bez obawy o utratę właściwości zabawki. 
 

Edukcyjna funkcja lalki Miniland

Lalka dla dzieci Miniland to edukacyjna lalka wyprodukowana w Hiszpani. To jednocześnie lalka poprawna anatomicznie i lalka zróżnicowana rasowo. Lalki te wspomagają poznawanie i zrozumienie różnic w budowie ciała pomiędzy chłopcem a dziewczynką. Przybliżają tematy wielokulturowości i różnorodności rasowej dzięki lalkom różnych ras. Uczą tolerancji i poszanowania innego koloru skóry. 

Podczas zabawy lalkami Miniland maluchy mogą poznawać schemat ciała małego człowieka. Dodatkowo rozróżnienie między płciami pozwala na naukę poszczególnych różnic w budowie ciała. Lalki hiszpańskiej marki z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom poszukującym lalki dla dziewczynki jaki lalki do zabawy dla chłopca.

Hiszpańskie Lalki Miniland nie zamykają oczu. 

 

Lalki Miniland idealnie nadają się na prezent 

Lalka duża dziewczynka Afrykanka ma brązową skórę, kręcone włosy i brązowe oczy.  Jest ubrana w bawełnianą bieliznę i zapakowana jest w pozycji siedzącej w pudełku z okienkiem. Będzie świetnym pomysłem na prezent. Wysokość lalki 38 cm.

Zabawa lalką pozytywnie wpływa na rozwój zdolności manualnych (przebieranie lalki) oraz pomaga zrozumieć koncepcję rodziny. Nowoczesna wiedza o psychologii i rozwoju dzieci zaleca zabawę lalkami o poprawnej anatomii już od najmłodszych lat. Najważniejszą zaletą lalek Miniland jest ich anatomicznie i antropologiczne poprawna budowa.

Lalki Miniland - materiał i dane techniczne:

 • Wiek: 10 m+
 • Wysokość lalki: 38 cm
 • Waga: 700 g
 • Materiał: bezpieczny winyl o zapachu wanilii
 • Wyrodukowano w Hiszpanii
Więcej informacji
Product NameMiniland Lalka dziewczynka Afroamerykanka 38cm
SKU1000250572
Ean8413082311605
Wysyłka24 h
Stannew
MarkaPLAY MINILAND
PromocjaNie
Wiek2 lata +
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved