Drewniany mały bączek cytryna Londji

Dziecko w wieku 3 lat staje się już coraz bardziej samodzielne. Jest ciekawe otaczającego go świata i z chęcią uczy się nowych faktów i umiejętności. Zadaje wiele pytań, próbuje, sprawdza, docieka. Warto jest pozwolić mu na odkrywanie świata i pomóc, wybierając zabawki wspierające jego rozwój, dostosowane do wieku 3+.

Dobrze dopasowane do rozwoju i potrzeb dziecka zabawki pozwalają udoskonalać rozwój motoryczny, wypracowywać prawidłowe odruchy i rozwijać wyobraźnię oraz zainteresowania. Zabawki nie muszą być nudne! Dzięki wspaniałej szacie graficznej, kolorom, teksturom oraz niekończącym się możliwościom ich wykorzystania - dziecko zarówno świetnie się bawi, jak i rozwija na wielu płaszczyznach.

Kolorowe i wzorzyste zabawki wsomagają rozwój wzroku i spostrzegawczość. Klocki rozruszają rączki, usprawniają chwyt i wyćwiczą motorykę małą. Puzzle zaś stymulują rozwój mózgu, trenują pamięć i koncentrację oraz logiczne myślenie, a kalejdoskopy i innego typu zabawki kreatywne rozwijają w dziecku twórczość, wyobraźnię i spontaniczność.

Wszystko to sprawia, że dziecko nie nudzi się, a każdy dzień otwiera przed nim nowe możliwości i pozwala na pomysłowe spędzanie czasu z wykorzystaniem zabawek w różnoraki sposób.

Mały drewniany bączek w kształcie cytryny

Soczysty bączek w kształcie cytryny marki Londji zachęca dzieci do zabawy oraz rozwijania zdolności manualnych. Wykonana z drewna i pomalowana na jasne kolory, zabawka cieszy oko i jest świetnym ćwiczeniem dla małych rączek, rozwijaja cierpliwość i precyzję.

Poziom trudności: średni

Dostępne są także inne warianty owocowych bączków o różnych poziomach trudności, dzięki temu maluch stopniowo uczy się koordynacji.

Parametry:

Materiał:
-drewno
-barwniki roślinne
Wymiary: 6 x 5 cm

Zabawki marki Londji są ekologiczne, używane są barwniki pochodzenia roślinnego i opakowania, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Każda zabawka Londji posiada certyfikat EC, gwarantujący, że zabawka została wykonana zgodnie z europejską normą EN71.

Więcej informacji
Product NameBączek mały drewniany Londji FRUIT cytryna
SKU1000085285
Wysyłka24 h
MarkaLONDJI
PromocjaNie
Wiek3+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved