Uniersalna osłonka do wózka i fotelika marki Kurtis 

Wielofunkcyjna osłonka z filtrami UVA i UVB Kurtis Baby Peace rozwiązuje problem zbyt krótkich budek w gondolach czy spacerówkach i jest doskonałą alternatywą dla parasolek przeciwsłonecznych, które trzeba odpowiednio przestawiać, jeśli słońce jest za plecami rodzica i tym samym razi Maluszka w oczy.

Osłonka jest produktem całorocznym i zapewnia Dziecku idealne zaciemnienie do snu w każdym miejscu poza domem: na ruchliwej i głośnej ulicy, w autobusie, w sklepie, na spacerze i w dowolnym, innym miejscu, w którym przypadnie czas drzemki Maluszka.

Osłona chroni Dziecko przed rażącym światłem, wiatrem a nawet lekkim deszczem czy śniegiem i stanowi swoistego rodzaju barierę dla rozpraszających bodźców z otoczenia. Specjalnie zaprojektowany kształt zasłonki umożliwia łatwy dostęp do Maluszka w każdym momencie oraz właściwą cyrkulację powietrza

W gorącym klimacie oraz w upalne, letnie dni używaj osłonki jak baldachim przeciwsłoneczny mocując ją dodatkowo do rączek wózka.

Osłonka Kurtis Baby Peace jest łatwa do zamontowania oraz użytkowania, zajmuje mało miejsca i sprawdzi się przy każdym modelu wózka oraz fotelika. 5 pierścieni mocujących osłonkę, znajdujących się w zestawie, pozwala zamocować i dopasować kurtynkę w zależności od wymagań i aktualnych potrzeb.
Troczki po obu stronach kurtynki stanowią dodatkowe mocowanie przy wietrznej pogodzie.

Niepowtarzalne wzory i designerskie grafiki sprawiają, że osłona stanowi stylową ozdobę każdego wózka lub fotelika.

Mamy używają osłonek również jak chusty, która umożliwia karmienie piersią w miejscach publicznych w bardziej intymny sposób.

Zalety osłonki przeciwsłonecznej Kurtis:

 • doskonały współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV – UPF 50+, osłonka blokuje ponad 99% szkodliwych promieni UVA i UVB
 • pasuje do każdego rodzaju wózka oraz fotelika
 • jest banalnie prosta do zamontowania, w zestawie posiada specjalne, elastyczne kółka, które wystarczy zaczepić na daszek wózka lub fotelika. Tasiemki pozwolą dodatkowo naciągnąć i zamocować dół osłonki w wietrzny dzień
 • przewiewna, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza - wykonana jest ze 100%, certyfikowanej bawełny organicznej GOTS & OEKO-TEX a zamieszczone na niej grafiki są ręcznie drukowane
 • zmieści się w kieszeni, dzięki temu zawsze możesz ją mieć przy sobie
 • produkt całoroczny
 • zapakowana w estetyczny kartonik

Osłonka sprzedawana w komplecie z 5 kółeczkami do montażu. Kółeczka można wykorzystać również do zamocowania ulubionych zabawek do wózka lub pałąków maty edukacyjnej.

Specyfikacja osłony dla dziecka do wózka i fotelika

 • Produkt wykonany w Europie, spełnia wszystkie europejskie normy i standardy bezpieczeństwa.
 • Materiał: 100% bawełny organicznej, tkanina wolna od BPA, ftalanów i innych, szkodliwych tworzyw sztucznych.
 • Rozmiar: 55x52cm

OSTRZEŻENIE:
Nigdy całkowicie nie zakrywaj Dziecka w wózku, szczególnie w gorącym klimacie - zwiększa to znacząco temperaturę i zmniejsza cyrkulację powietrza, co może doprowadzić do przegrzania i zagrożenia zdrowia i życia Dziecka. W bardzo upalne dni zawsze pozostawaj w cieniu i nie narażaj Dziecka na długą ekspozycję na słońcu. Pamiętaj, aby nigdy nie zostawiać Dziecka bez opieki i zawsze upewnij się, że w wózku jest odpowiednio dużo odkrytej przestrzeń aby zapewnić dopływ świeżego powietrza.

Więcej informacji
Product NameKurtis Osłonka do wózka i fotelika LEOPARD
SKU1000146658
PromocjaTak
Ean7350064780855
MarkaKURTIS
Stannew
KolorBiały
Wysyłka24 h
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
  Inne produkty od KURTIS
  1. Kurtis Osłonka do wózka PINEAPPLE
   Kurtis Osłonka do wózka PINEAPPLE
   Cena promocyjna 104,30 zł Regular Price 149,00 zł
  2. Kurtis Osłonka do wózka i fotelika HARLEQUIN
   Kurtis Osłonka do wózka i fotelika HARLEQUIN
   Cena promocyjna 104,30 zł Regular Price 149,00 zł
  3. Kurtis Poduszka do karmienia biało-niebieska
   Kurtis Poduszka do karmienia biało-niebieska
   Cena promocyjna 83,31 zł Regular Price 119,00 zł
  4. Kurtis Osłonka do wózka i fotelika UNICORN
   Kurtis Osłonka do wózka i fotelika UNICORN
   Cena promocyjna 104,30 zł Regular Price 149,00 zł
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved