Koło do jazdy po śniegu Rochebrune The Nice Fleet

Dostępny
SKU
1000252715
Wysyłka
24 h
Cena promocyjna 265,51 zł Regular Price 295,00 zł
 • Przelewy24
 • Blik

Koło do jazdy po śniegu dla dzieci Rochebrune marki The Nice Fleet

Duże nadmuchiwane koło do jazdy po śniegu o średnicy 1,10 m z nadrukiem pięknego, akwarelowego krajobrazu gór. Idealne do zabawy na śniegu. Bardzo praktyczne, mieści się do torebki i nadmuchuje w kilka minut.

Koło zostało wykonane z PVC nadającego się do recyklingu, bez ftlanów oraz BPA. Powstało w pełnej zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Dmuchane sanki na śnieg The Nice Fleet:

Koło do jazdy po śniegu zapakowane jest w ozdobne pudełko, będąc gotowym pomysłem na prezent. W zestawie łatka naprawcza na wypadek przebicia. Naprawa może zostać wykonana wyłącznie przez osobę dorosłą.

Wskazówki dotyczące użytkowania:

 1. Koło może osiągać wysokie prędkości w określonych warunkach. Nie należy korzystać z niego na zjazdach z dużą prędkością. Zawsze sprawdzać podłoże pod kątem przeszkód, dziur i wybojów. Używać produktu tylko w dobrych warunkach pogodowych. W przypadku dzieci, zawsze używać pod stałym i ścisłym nadzorem osoby dorosłej.
 2. Nigdy nie stawać ani nie wykonywać akrobacji na kole do jazdy po śniegu. Tego produktu nie można holować za innym akcesorium/pojazdem. Ten produkt nie jest akcesorium pływającym i nie nadaje się do użytku w wodzie.
 3. Podczas użytkowania zawsze nosić kask, rękawiczki i gogle narciarskie.
 4. Regularnie sprawdzać koło. Nigdy nie używać sprężonego powietrza. Nie przepompowywać koła, ponieważ może to uszkodzić spoiny. Po napełnieniu szczelnie zamknąć zawór.

Opis szczegółowy dmuchanego ślizgacza The Nice Fleet:

 • Materiał: PVC nadające się do recyklingu, bez ftlanów oraz BPA
 • Dedykowane dzieciom od 5 lat oraz dorosłym
 • Średnica: 1,1 m
 • W zestawie łatka naprawcza
 • Koło zapakowane w dekoracyjne opakowanie
 • Pielęgnacja: po użyciu spłukać czystą wodą, przechowywać w suchym miejscu.

The Nice Fleet to francuskie akcesoria basenowe oraz zimowe, które wyróżniają się niebanalnym designem i dedykowanymi, ręcznie projektowanymi wzorami. Powstały z myślą o klientach, którzy cenią sobie styl połączony z najwyższą jakością. Od kółek do pływania i do jazdy po śniegu, po materace, rękawki i piłki - wszystkie akcesoria The Nice Fleet są super trwałe - wykonane z przeznaczonego do recyklingu PVC, wolnego od ftalanów i BPA.

Więcej informacji
Product NameKoło do jazdy po śniegu Rochebrune The Nice Fleet
SKU1000252715
Ean3770014069160
PłećChłopcy, Dziewczynki
Wysyłka24 h
Rodzaj materiałuTworzywo
Stannew
MarkaTHE NICE FLEET
PromocjaTak
Wiek5lat +
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved