Kask uniwersalny Alpina PANOMA 2.0

Panoma 2.0 czuje się doskonale w mieście i na trasie. Klasyczny design z wysokiej jakości wykończeniem i długa lista funkcji sprawiają, że ten kask rowerowy jest idealnym towarzyszem na następną przejażdżkę. Panoma 2.0 ma sprawdzone dopasowanie, które jest szczególnie interesujące dla osób z wąską głową. Run System Classic pozwala dopasować go do każdego kształtu głowy. Posiada również regulację wysokości, co daje jeszcze więcej możliwości regulacji. Niska waga wynika z produkcji Inmold, w której górna powłoka jest termicznie połączona z Hi-EPS. Skutkuje to solidnym połączeniem, które odpowiada za bardzo wytrzymałą konstrukcję. Dzięki produkcji "Made in Germany" jakość wykończenia jest na najwyższym poziomie. 23 otwory zapewniają optymalną wentylację, a moskitiery utrzymują owady z dala od głowy. Światło Multi-Fit można doposażyć w celu uzyskania optymalnej widoczności.

Co wyróżnia kask Panoma 2.0 Alpina?

IN-MOLD - Kask rowerowy XIMO wykonano w technologii IN-Mold. Metoda polega na trwałym połączeniu warstw kasku, w efekcie powstaje lekka ale wytrzymała konstrukcja. 

HI-EPS - Najnowsza technologia HI-EPS w której, tysiące mikroskopijnych dziurek powietrza tworzy strukturę pochłaniającą uderzenia, a jednocześnie zmniejsza to wagę kasku, co w kasku rowerowym dziecięcym ma znaczenie.

ERGOMATIC - Zapięcie Ergomatic wraz z pokrętłem regulującym obwód pozwala perfekcyjnie dopasować kask do każdej głowy i bezpiecznie go użytkować.

AIRFLOW VENTING - Strategicznie rozmieszczone otwory wentylacyjne gwarantują idealny przepływ powietrza we wnętrzu

CERAMIC SHELL - Trwała powłoka zewnętrzna dzięki 3 częściowej konstrukcji

RUN SYSTEM CLASSIC - System Run umożliwia dostosowanie wszystkich kasków Alpina do niestandardowego rozmiaru głowy za pomocą łatwego w obsłudze pokrętła

Y-Clip - Regulowane paski przy uszach

FLY NET - Siatka w przednich otworach wentylacyjnych utrzymuje owady z dala od Twojej głowy

Protective shield - Daszek zapewnia ochronę przed bryzgami wody i słońcem

Specyfikacja:

  • Waga: około 255g
  • Otwory wentylacyjne: 23
  • Bezpieczeństwo: CE EN 1078
Więcej informacji
Obwód głowy52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59
Product NameKask rowerowy PANOMA 2.0 White Blue Gloss
SKUKask PANOMA 2.0 White Blue Gloss
MarkaALPINA
PromocjaNie
Wysyłka24 h
Stannew
Rozmiarlarge
PłećUnisex
KolorBiały
Waga255 g
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved