Dooky - osłonka do fotelika Hoody Silver

Dostępny
SKU
1000003869
Wysyłka
24 h

Dooky - osłonka do fotelika
             
Rażące słońce czy szkodliwe promieniowanie – z osłonką Dooky Hoody nie musisz się o to martwić. W upalny dzień czy niepogodę, Dooky zapewni komfort oraz wygodę. Osłonka jest łatwa do zamontowania oraz użytkowania, zajmuje mało miejsca i da się ją założyć na większość fotelików.

Nareszcie możesz pozbyć się czarnego poliestrowego daszka ze swojego fotelika i zamienić go na miękki i przewiewny daszek wykonany w 100 % z bawełny, który zapewni odpowiedni przepływ powietrza.

Jaka jest Dooky Hoody?
- ma doskonały współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV z UPF40 +, osłonka blokuje ponad 97% szkodliwych promieni UVA i UVB.
- jest banalnie prosta do zamontowania, wyposażona jest w gumki ściągające i zakończona jest tasiemkami, które pomogą naciągnąć i zamocować dół osłonki.
- posiada otwór umożliwiający chwycenie wózka za rączkę bez konieczności jej zdejmowania, co w szczególności odróżnia ją od standardowych osłonek dołączonych do fotelika.
- wykonana jest ze 100% bawełny, naturalny materiał jest nie tylko miękki i miły w dotyku ale również zapewnia odpowiedni przepływ powietrza.
- Kompaktowa – osłonka składa się w mały kwadracik, który włożysz nawet do kieszeni, dzięki temu zawsze możesz ją mieć przy sobie
- wykonana w ciekawej kolorystyce, dzięki której w kilka chwil odmienisz swój fotelik.

Więcej informacji
Product NameDooky - osłonka do fotelika Hoody Silver
SKU1000003869
PromocjaTak
Ean5038278982969
MarkaDOOKY
Wysyłka24 h
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2024 BikeOVO | All Rights Reserved