Kuter rybacki z recyklingu DANTOY GREEN BEAN

Dostępny
SKU
1000040577
Wysyłka
24 h
Cena promocyjna 26,04 zł Regular Price 27,99 zł
  • Przelewy24
  • Blik

Kuter rybacki zabawka z recyklingu z DANTOY GREEN BEAN

Kuter rybacki wykonany został w 100% z przetworzonego tworzywa sztucznego. Wybierając zabawki Dantoy - stawiasz na ekologię. Kuter jest idealny do zabawy w wodzie, na plaży i w kałużach w ogródku. Z uwagi na proces recyklingu kolory każdego z produktu mogą się różnić.

Ekologiczne zabawki dla dzieci Dantoy

Produkt należy do linii Green Bean Dantoy, w której znajdują się zabawki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu z oznakowaniem ekologicznym oraz certyfikatem Nordic Swan. Zabawki z tej linii należą do limitowanej edycji, gdyż zostały wykonane z własnych nadwyżek odpadów, które fabryka DANTOY ma na stanie. Sprawia to, że ta seria zabawek jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Rozmiar: 33 cm
Wiek: 2 +

Linia GREEN BEAN Dantoy to zabawki wykonane w 100% z recyklingu, opatrzone etykietą Nordic Swan! Produkty wybrane do tej serii zabawek pozwalają dzieciom odkrywać przyrodę. Mniejsze dzieci są szczególnie narażone na chemikalia w swoim otoczeniu. Zabawki GREEN BEAN spełniają surowe wymagania środowiskowe i zdrowotne.

WYMAGANIA DOT. ETYKIETY NORDIC SWAN:

Kiedy Dantoy tworzy nowe zabawki z odpadów, musi dokładnie wiedzieć, jakie rodzaje tworzyw sztucznych poddawane są recyklingowi. Odpady używane w zabawkach GREEN BEAN są zbierane z naszej własnej produkcji, która jest opatrzona znakiem Nordic Swan, dzięki czemu możemy zapewnić produkt z recyklingu, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

WYJĄTKOWA ZABAWKA:

Zabawki GREEN BEAN są wyjątkowe, a ze względu na proces recyklingu nie ma dwóch zabawek, które wyglądałyby dokładnie tak samo. Różne odcienie kolorów w tych produktach są tworzone przez losowe mieszanie plastikowych odpadów dostępnych w danym czasie. Produkty GREEN BEAN są zabawkami z limitowanej edycji, ponieważ są wykonane z naszych własnych nadwyżek odpadów, które mamy w magazynie, dzięki czemu ta seria zabawek jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU:

Dantoy chce skupić się na Światowych Celach Zrównoważonego Rozwoju określonych przez ONZ i pracować nad nimi. Jest to proces ciągły. Zawsze chce iść w dobrym kierunku i pozytywnie wpływać na środowisko. Recykling nadmiaru materiałów z wewnętrznej produkcji jest kolejnym krokiem ku temu.

Kolory mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach, z racji różnych kolorów materiału użytych do produkcji

Więcej informacji
Product NameKuter rybacki z recyklingu DANTOY GREEN BEAN
SKU1000040577
Ean5701217026610
Wysyłka24 h
Rodzaj materiałuEco plastic
Stannew
MarkaDANTOY
PromocjaTak
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved