Ślizg "jabłuszko" do zjeżdżania 51cm czerwone Dantoy

Dostępny
SKU
1000227670
Wysyłka
24 h
Cena promocyjna 23,26 zł Regular Price 25,01 zł
  • Przelewy24
  • Blik

Ślizg - plastikowe "jabłuszko" do zjeżdżania po śniegu 51 cm marki Dantoy

Ślizg „jabłuszko” do zjeżdżania po śniegu to propozycja dla dzieci i młodzieży, dedykowane wielbicielom szybkiej jazdy. Jest poręczny, a tym samym łatwy do zabrania ze sobą i zabawny w użyciu, niezależnie od wieku. Ślizg łatwo rozwija prędkość, a jednocześnie jest stabilny i bezpieczny. Wykonany z wszelką starannością: wyprofilowana rączka i powierzchnia siedziska w urocze śnieżynki gwarantują wysoki komfort podczas zjazdów.

Ślizg sprawi, że zabawa na śniegu jest o wiele przyjemniejsza!

Ślizgi są dostępne w 3 kolorach: czerwony, niebieski i czarny.

Specyfikacja jabłuszka do śniegu dla dzieci Dantoy

  • Ślizg/jabłuszko został wyprodukowany w Danii z ekologicznego surowca i posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel.
  • Grupa wiekowa: 2+
  • Wymiar: 51,5x 4 x 33,5 cm
  • Waga produktu 0,22 kg

Zabawy zimowe dla dzieci z zabawami DANTOY

Mimo, że zimą na dworze jest zimno i szybko robi się ciemno, nadal można się bawić na zewnątrz. Zakładamy ciepłe kurtki i rękawice i wychodzimy na śnieg.

Poruszanie się po śniegu jest wyzwaniem motorycznym ze względu na opór śniegu - podobny do piasku. Tak więc zabawa w śniegu promuje zdolności fizyczne dziecka. Ponadto śnieg oferuje szereg nowych możliwości zabawy, np. saneczkarstwo, walki na kuli śniegowej, robienie aniołów śnieżnych itp. Kształtowanie i rzucanie kuli śniegowej wzmacnia m.in. koordynację ręka-oko. Tak jak w przypadku innych gier na świeżym powietrzu, jest tu dużo miejsca, które dziecko wykorzystuje do poruszania się i pozostawania w dobrej formie. W tym samym czasie dziecko uczy się o przyrodzie i zmieniających się sezonach/porach roku.

Dantoy oferuje szeroką gamę różnych modeli sanek i jabłuszka/ślizgi oraz łopaty do śniegu, dzięki którym dziecko może pomóc mamie lub tacie odśnieżając chodnik jak mały pomocnik.

Ekologiczne zabawki dla dzieci Dantoy

Wszystkie produkty Dantoy są bezpieczne. Zabawki z nordyckim oznakowaniem ekologicznym NORDIC LABEL są oficjalnym oznakowaniem ekologicznym krajów nordyckich i są między innymi wolne od ftalanów (podejrzewa się, że zaburzają gospodarkę hormonalną), perfum (alergeny), rozpuszczalników aromatycznych (szkodliwych), PVC, ołowiu, kadmu, rtęci i organicznych związków cyny (szkodliwych zarówno dla zdrowia, jak i środowiska). W Dantoy używamy tylko wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu produkty mogą być wielokrotnie i długo używane.

 

Więcej informacji
Product NameŚlizg "jabłuszko" do zjeżdżania 51cm czerwone Dantoy
SKU1000227670
Ean5701217067408
Wysyłka24 h
Rodzaj materiałuEco plastic
Waga0.22
KolorCzerwony
Stannew
MarkaDANTOY
PromocjaNie
Wiek2+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved