TwistCar pastelowy niebieski

169,00 zł
Brak w magazynie
Czas dostawy
24 h
SKU
1000012643

TWISTCAR

TwistCar Pastelove - to nowa linia renomowanych pojazdów TwistCar® w delikatnej pastelowej odsłonie – to innowacyjny pojazd dziecięcy napędzany poprzez naprzemienne ruchy kierownicą!

TwistCar® nie jest wyposażony w pedały, łańcuchy, baterie czy zasilacze. Jak więc się przemieszcza? Wystarczy lekko skręcić kierownica w prawo, następnie w lewo by wprawić pojazd w ruch.

Co równie istotne konstrukcja pojazdu pozwala na jego użytkowanie nawet przez dwie osoby - maksymalne obciążenie to aż 120 kg.

TwistCar® posiada poświadczenia fizjoterapeutów o jego pozytywnym wpływie na postawy zdrowotno-sprawnościowe dzieci. Cieszy się również licznymi pozytywnymi opiniami oraz rekomendacjami od zadowolonych klientów. Jeździk dla dzieci TwistCar Pastelove został wyposażony w kauczukowe kółka, wyprofilowane siedzenie, kierownicę obracaną 360 stopni (możliwość jazdy do przodu oraz do tyłu) praktyczne podkładki na stopy oraz kółko zabezpieczające przed zbytnim pochyleniem się pojazdu (nie dotyka podłoża).

TwistCar® jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Produkt uzyskał certyfikat ISO:90012001 i spełnia normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania - CE - EN71 . Zalecamy jazdę po gładkiej powierzchni. Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy także jazdę w kasku. Produkt nagrodzony w plebiscycie Kid's Biz Awards w kategorii Innowacja.

TwistCar® uzyskał ochronę Rzeczypospolitej Polskiej i jest chronionym znakiem towarowym.

Więcej informacji
MarkaTWISTCAR
PromocjaNie
NowośćNie
Czas dostawy24 h
OkazjeŚwięta
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright