Gra magnetyczna The Purple Cow - Statki

Dostępny
SKU
1000008049
Wysyłka
24 h

Gra magnetyczna The Purple Cow - Statki 

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Każdy z graczy posiada po 2 plansze. Kolumny są oznaczone poprzez współrzędne literami od A do H i cyframi 1 do 8. Na jednym z kwadratów gracz zaznacza swoje statki, których położenie będzie odgadywał przeciwnik. Na drugim zaznacza trafione statki przeciwnika i oddane przez siebie strzały. Statki ustawiane są w pionie lub poziomie, w taki sposób, aby nie stykały się one ze sobą ani bokami, ani rogami. Trafienie okrętu przeciwnika polega na strzale, który jest odgadnięciem położenia jakiegoś statku. Strzały oddawane są naprzemiennie, poprzez podanie współrzędnych pola (np. B5). W przypadku strzału trafionego, gracz kontynuuje strzelanie aż do momentu chybienia. Zatopienie statku ma miejsce wówczas, gdy gracz odgadnie położenie całego statku. O chybieniu gracz informuje przeciwnika słowem „pudło”, o trafieniu „trafiony ” lub „(trafiony) zatopiony”. Wygrywa ten, kto pierwszy zatopi wszystkie statki przeciwnika.

Cechy gry magnetycznej Statki:

  • wiek: dla dzieci 5 lat +
  • wymiary: 18 x 10,3 x 1 cm
  • opakowanie zawiera: 10 magnetycznych statków w dwóch kolorach, 133 magnetyczne “Bomby” (35 czerwonych magnesów – “trafiony”, 98 czarnych magnesów – “zatopiony”)
  • gra dla 2 graczy
  • czas gry: 5-30 min.

 

Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameGra magnetyczna The Purple Cow - Statki
Wysyłka24 h
KolorBrak
MarkaTHE PURPLE COW
PromocjaNie
Wiek5lat +
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved